Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, YETI napisał:

Nie liczyłbym, że Frakcje zadebiutują jako tryb dodany do pełnej gry poprzez patch. Stawiam, że to będzie oddzielna gra.

A czy ja gdzieś napisałem że chodzi o dodanie frakcji w patchu? Po zeszłorocznym wycieku można wywnioskować, że frakcje nie były w pre-produkcji tylko były już grywalne. Chodzi mi o jakieś oficjalne info i żeby się w końcu określili.

 

Bo kolejne

Cytat

We’ll let you know when we’ve got more news to share!

jest słabe.

1 minutę temu, KOŁD napisał:

Ciekawe czy za 359 :/  

Tylko z rimejkiem pierwszej części :kaz: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie, graficznie gra miażdzy na ps5 w 60fps. Czekałem na tego patch'a ponad rok, i w końcu się doczekałem. 60 ramek na skunde sprawia, ze gra wygląda "obłędnie". Poza tym, mamy też możliwość zredukowania "filtru ziarnistości" do zera, co sprawia, iż mamy klarowną jakość obrazu. Grę kupiłem na premiere na ps4, ale sprzedałem ją, bo te marne 30fps oraz zairnisty filtr dawały mocny downgrade audio/wizualny. Jesli masz Ps5, nie grałes w TLOU2, to polecam goraco ten tytuł. Wygląda i porusza się, niemalżeidentycznie jak pierwszy gameplay/trailer. Jeszcze raz napisze, niewiarygodni to wygląda. (a gram tylko w 1080p bez hdr).

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych 6 godzinach kocham ta gre calym sercem ale kto kur.wa wzial sie za te savey? Dlaczego to mi sie nie zapisuje tam gdzie skonczylem z moim progresem??? I tak...

Znajduje kabure na drugi pistolet- jestem szczesliwy, bardzo sie przyda. Gram sobie jeszzcze jakis czas ale ok, czas zapisac i wylaczyc konsole. 

Gram nastepnego dnia i chwile pozniej mam walke, chce wyciagnac  pistolet ale chwila, nie mam kabury?

Lapie co sie stalo i chce sie wrocic ale juz jest za pozno, brama otwiera sie tylko od drugiej strony.

Na nastepny dzien znajduje dodatkowa kabure do strzelby i robie zapis by potwierdzic moje przypuszczenia. A to wszystko w grze w ktorej fundamentem rozgrywki jest eksploracja i zbieactwo :/ wiec jak w to grac bezpiecznie? 

Edytowane przez okens
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Chewie said:

Jak to 60 fps myślałem że 24 klatki to decyzja artystyczna w tytułach sony. Gra pewnie sporo straciła na filmowości :(

 

Nie 24 klatki lecz 30 fps. I to nie jest decyzja artystyczna, ale wynikająca z ograniczeń sprzętowych PS4. Gra jest tak piekielnie zaawasnowana technicznie, ze niemozliwym było by jej wyświetlnie w 60ps na ps4. Bzdury na temat filmowości 24fps pownny być już dawno wyjaśnione. TLOU 2 w 60fps wygląda przecudownie, i absolutnie wysokie "frame rate" nie pozbawia tej gry filmowości. Jeszcze raz usłysze tekst w stylu "24fps, to filmowe doświdaczenie", to autentycznie będe bił po ryju! :)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, okens napisał:

Po pierwszych 6 godzinach kocham ta gre calym sercem ale kto kur.wa wzial sie za te savey? Dlaczego to mi sie nie zapisuje tam gdzie skonczylem z moim progresem??? I tak...

Znajduje kabure na drugi pistolet- jestem szczesliwy, bardzo sie przyda. Gram sobie jeszzcze jakis czas ale ok, czas zapisac i wylaczyc konsole. 

Gram nastepnego dnia i chwile pozniej mam walke, chce wyciagnac  pistolet ale chwila, nie mam kabury?

Lapie co sie stalo i chce sie wrocic ale juz jest za pozno, brama otwiera sie tylko od drugiej strony.

Na nastepny dzien znajduje dodatkowa kabure do strzelby i robie zapis by potwierdzic moje przypuszczenia. A to wszystko w grze w ktorej fundamentem rozgrywki jest eksploracja i zbieactwo :/ wiec jak w to grac bezpiecznie? 

Tam są save'y praktycznie co minutę. Jak zapauzujesz grę to na dole powinna być informacja kiedy był ostatni zapis. To działa identycznie jak w TLOU1 czy Uncharted więc jeśli będziesz kręcił się w jakiejś lokacji dłużej zrób pauze i zobacz kiedy był ostatni autosave, jeśli jakoś dawno to rusz trochę z akcją do przodu albo zmień lokację/pomieszczenie. Ja nigdy z tym nie miałem problemu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walki z ludźmi to taki sztos, są bolączki, jak niewidoczny kompan latający pod nosem, ale same reakcje wroga na obecną sytuację, wzywanie się, imiona, to wszystko powoduje ekstra klimat podczas potyczek, jest sztos, czego nie widziałem w żadnej innej grze. Spoko, że doczekałem się 60fps, jeszcze w uncharted 4 poproszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...