Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Boomcio napisał:

Kupuj inny typ gier. 

Zdecydowanie.

 

Spokojnie, przecież nie gram w to, czego nie lubię

 

Ostatnią grą, którą kupiłem na ps było właśnie The Last of Us 2 w promocji z jakimś padem z paprocią i logiem gry na touchpadzie

 

Nie zrozumiem nikogo, komu podoba się ta gra

 

A wyobraźcie sobie jak to odpali jakiś 11 czy 12 latek z kolegami

 

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Owszem, pamiętam, że gameplayowo to była mocno średnia gra, ale klimat, design, fabuła, zaintrygowanie, to charakterystyczne kłócie w żołądku i mokre dłonie na padzie. To robiło. Brutalność również, ale to oczywistość. Myślę, że teraz marka mogłaby się świetnie rozwinąć, ale lepiej robić złote garnitury do V. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Podobno następna będzie nagroda z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. KTO ZATRZYMA TEN POCIĄG?! :obama: 

"The Last of Us 2 pobiło rekord liczby nagród dla Gry Roku | Eurogamer.pl" https://www.eurogamer.pl/amp/2021-04-26-the-last-of-us-2-pobilo-rekord-liczby-nagrod-dla-gry-roku

 

Kto? Dopiero Mesjasz Part III. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem wpadłem tylko napisać, że nie dziwie się, że gra dostała tyle nagród.

Jak dla mnie jebane arcydzieło, u zwykłych chłopaków z Podlasia może to wywoływać kpiący uśmiech, ale dla takich ludzi powstał Xboxa i konkurencyjna seria, która nie wywołuje nawet ułamka takich emocji jak gry ND.

Nie wiem skąd ten hejt w sieci, jasne TLOU2  wywołuje skrajne emocje, wielokrotnie przekracza granice, ale ma w tym cel! Temat LGBT i ogólnej inności jest w dzisiejszych czasach wpychany w każdą produkcje, też za tym nie przepadam, ale na pewno za ten fakt nie mam zamiaru obniżać swojej końcowej oceny. Nie widziałem tu niezrozumiałych decyzji głównych bohaterów, jak niektórzy pisali, ba - patrząc przez pryzmat, że człowieczeństwo umarło raczej każde postępowanie było dla mnie proste do wytłumaczenia....

 

Dynamika rozgrywki była od początku prowadzano idealnie, a o kwestiach technicznych pisałem już w połowie gry - majstersztyk wizualny i dźwiękowy, pokazujący jak gra na pastgeny (to kolejny dobry przykład jak 60 fpsów potrafi zmienić odbiór gry) potrafi zawstydzać najnowsze RTXy, za hejtowany dubbing daje 9/10 - sama gra poza skalą :banderas:.

 

Kolejna najlepsza gra w życiu i kolejna na konsoli Sony. :dunno:

 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Strasznie latwo wraca sie do tej gry. Tym razem podejscie do dwoch trofkow bylo motywacja, ale znajac gierke bardzo dobrze chcialem rowniez nowego wyzwania. Grounded od razu daje po pysku, lecz pozniejsze starcia w Seattle doprowadzaja mnie do bialej goraczki. Wlasnie wlazlem na szlak z Jesse’m i juz pierwsza lokacja serwuje przeciwnikow robiacych ze mnie miazge. 
Probuje omijac wszystko co zywe, choc czasem trzeba skasowac gada lub dwoch. Dobry poziom trudnosci.

 

Edit:

I po krzyku. Im dalej w las tym bardziej Grounded staje sie zrozumiale i wykonalne. Kilka momentow, vide poznanie pary naszych wesolych Serafitow czy pozniejsza rzez na wyspie, potrafily napsuc mi krwi, ale jakos znalazlem taktyke, ktora pozwolila mi na przedarcie sie. 
Koncowka byla dlugasna bo nie potrafilem ominac skurkowancow wiec musielismy bawic sie w chowanego. 
Teraz kolej na permadeath, ale to bedzie raczej spacerek.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...