Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię by coś dodawali, zresztą ta gra ma fenomenalną oprawę audiowizualną, każdy szczegół jest pieczołowicie dopracowany, podobni jak fizyka, co przy 60 fpsach robi piorunujące wrażenie.

Ja swoją przygodę dopiero zaczynam i musiałbym napisać to samo co w innych tematach - jakość Sony w takich grach mocno stroni od konkurenci. :klapek:

Odnośnik do komentarza

Może za jakiś czas dodadzą RT ale dla mnie to jest zbędny bajer. Dwa razy skończyłem grę na PS4 i za każdym razem byłem zachwycony. Nie mogłem potem zagrać w żadną inną grę, bo nie dorastała tej do pięt. Zacząłem grać w dodatek do Far Cry 5 i było to takie słabe, że nie mogłem grać i sprzedałem grę szybko ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Kompletnie nie śledzę tematu TLoU2 więc pytanko mam: wiadomo coś (nawet jakieś plotki cokolwiek) o trybie online? W ogóle jest szansa że taki tryb się pojawi czy to już po wsze czasy będzie giereczka single only?

Robi się, nie wiadomo w jakiej formie to wyjdzie, ale projekt znaczaco się rozrósł niz to co zakładały pierwotne plany. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja to był wolał jakiś fabularny dodatek lub coś na wzór Uncharted LL w uniwersum The last of us niż osobną grę multi chyba, że mają już tak rozbudowane studio, że mogą też projekty powstawać jednocześnie a jeszcze są przecież te plotki o remake'u pierwszej gry. 

Odnośnik do komentarza

Nadrabiam właśnie i co jakiś czas zbieram szczęnkę z podłogi. Fenomenalna oprawa audiowizualna, muzyka, aktorzy, świetne, podkręcające temp, powalający klimat, sceny niczym z hollywoodzkich filmów akcji, ta brutalność [spoiler alert]

 

-  no wszystko dopracowane do najmniejszego szczegółu. Do tego betonowe 60 klatek pozwala na nieskrępowaną zabawę fizyką.

 

Do tego nowy systemem stealth, gdzie możemy przeczołgać się pod pojazdem, strzelić komuś w kolano, by następnie dobić go precyzyjnym strzałem w głowę  :banderas:

Jakby to Fanek napisał "co Sonka to jednak Sonka"

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dubbing w gierce zrobiony tez na niezłym poziomie, ale nie chce mi się wracać do tej samej dyskusji co zawsze, ze niektórym po prostu rodzimy język w niczym się nie podoba.

 

W takim Returnal np. polska ścieżka jest lepsza od oryginalu, a wszyscy po angielsku graja. :sapek:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram w Returnal po polsku i tak jak chciałem zmienić na początku na ang to zostawiłem i jest gites. W TLOu2 jednak nie ma u mnie innej opcji jak angielski. 

U mnie już 5h drugiego przejścia ( pierwsze na premierę ) i to faktycznie jest kosmos totalny. Za pierwszym przejściem znalazłem tylko jedną kartę przykładowo do kolekcji, a teraz już bodajże 7 bo liże kompletnie wszystko i wiem gdzie przykładowo jak przekroczę drzwi czy coś to nie ma odwrotu. To dużo daje, bo za pierwszym razem teoretycznie człowiek wiedział, że gra posunie się dalej, ale zapominał że wrócić nie może. Faktycznie jak ND mówiło, za pierwszym przejściem nie zobaczymy wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2021 o 09:19, easye napisał:

Dubbing w gierce zrobiony tez na niezłym poziomie, ale nie chce mi się wracać do tej samej dyskusji co zawsze, ze niektórym po prostu rodzimy język w niczym się nie podoba.

 

W takim Returnal np. polska ścieżka jest lepsza od oryginalu, a wszyscy po angielsku graja. :sapek:

 

W Returnala jeszcze nie grałem ale pamiętam jak za dzieciaka jarałem się serią gier z Larrym Lafferem ;) Udało mi się sprawdzić wersję z angielskim dubbingiem części 7 i była to jakaś pomyłka. Zdecydowanie gra lepiej wypadała w polskiej wersji językowej. Teraz jak mam wybór to zawsze gram z polskim dubbingiem, zwłaszcza w gry od Sony. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem chłopaky, ale mnie bardziej ta brutalność odrzuca od tej giery niż zachęca

 

Jak gra jest zbyt brutalna / szkoująca (Agony np.) to zapala mi się lampka, że inne elementy zawodzą

 

W ogóle takie shootery już mnie nie kręcą z pewnymi wyjątkami jak Doom Eternal czy jakieś nawiązujące do "retro" z 2000 i wcześniej etc.

 

Jasne, że pod względem technicznym nic nie zarzucisz gierkom Naughty Dog, ale gameplayowo spodziewałem się czegoś więcej 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, beardo0 napisał:

mnie bardziej ta brutalność odrzuca od tej giery

 

2 minuty temu, beardo0 napisał:

gra jest zbyt brutalna

 

3 minuty temu, beardo0 napisał:

shootery już mnie nie kręcą

 

3 minuty temu, beardo0 napisał:

gameplayowo spodziewałem się czegoś więcej 

 

Kupuj inny typ gier. 

Zdecydowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, to chyba jedyna gra od lat gdzie brutalność jest właśnie podana w tak dobry sposób. Brutalność jest w tej grze okrutna do bólu i to jest w tej grze najlepsze, a nie podane w sposób karykaturalny jak w wielu grach. Sam gameplay z tym idealnie współgra, czy sama mimika twarzy wrogów, przez co potyczki to poziom wyżej względem wszystkich innych gier jak dla mnie.


A agony w założeniach jest g**** i miał tylko szokować.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...