Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W tej grze Hard powinien być domyślnie ustawiony jako Normal. Wybrałem ten poziom przy pierwszym podejściu, 80% robiłem wszystko z ukrycia, miałem pod koniec tyle zapasów i amunicji, że nie wiedziałem co z tym zrobić. Na szczęście, gra funduje dziesiątki możliwości robienia jatki. Czasem na YT lubię zerknąć na agressive-gameplaye, co tam za akcje się dzieją :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja cała grę przechodziłem po cichu, ale momenty, kiedy przeciwnicy mnie wykrywali i musiałem się napierdalac, sprawiały, że zaczynalem się zastanawiać, czy nie powinienem grać trochę bardziej agresywnie, bo bywało mega intensywnie. 

 

Ukukuki z kolei to chyba będzie miał ciężko, bo jak już po 6h zaczął się męczyć, to co dopiero po kolejnych 20 :D

Odnośnik do komentarza

Mam już łuk, zaczyna mi się od tego momentu walka podobać :D Zaczynam ogarniać i więcej korzystać z koktajli czy podkładania min. Szkoda ,że w gierce jest tak mało naboi bo jednak strzelanie jest mega przyjemne i soczyste. Dawno w gierce AAA nie było deformacji twarzy czy urywania kończyn. Podoba mi się brak ugrzecznienia w tym tytule. 

Odnośnik do komentarza

O ile w innych grach przemoc jest umowna, tak tutaj zacząłem się zastanawiać, czy ta gra nie zmienia mi czegoś w mózgu. Co prawda nadal jest to zabijanie cyfrowych postaci i nikomu nie dzieje się krzywda, ale to jest już strasznie blisko rzeczywistości. Widzę strach tych postaci, ich desperację jak próbują dosięgnąć moją postać rękami. Sam nie wiem co o tym myśleć, ale wiem, że gra jest niesamowita.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ukukuki napisał:

Oglądałem ten filmik. Podoba mi się pomysł na skopiowanie trybu z PUBG, widziałbym też kopię hordy z GoW. Jak to ma być tylko skradanie po mapie, dwie drużyny i pif paf to odpadam.

Skradanie po mapie, dwie drużyny po max 4 osoby i pif paf bez przegiętych broni oraz mały crafting to coś co sprawiło z tlou multi było czymś niesamowitym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...