Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Oglądałem ten filmik. Podoba mi się pomysł na skopiowanie trybu z PUBG, widziałbym też kopię hordy z GoW. Jak to ma być tylko skradanie po mapie, dwie drużyny i pif paf to odpadam.

Serio spróbuj zagrać kilka meczyków bo to multi jest zajebiste. Jest wolniejsze niż 90% gier pvp ale zdecydowanie nie jest nudne, wręcz przeciwnie, adrenalinka potrafi wyebać poza skale no i to nie jest też tak że cały czas się skradasz jak małpa, czas to mecze to czysta napierdalanka gdzie nie ma czasu zrobić nawet przysiadu na butle żeby coś zcraftować.

 

Nie jestem graczem multi, jedyne w życiu co grałem namiętnie Multi to quake 3, bad company 2 i właśnie tlou dlatego za brak multi kolejny raz Druckman chuy Ci w dupe i żeby ci ktoś umył te tłuste włoski gnoju 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Za niecałe 3 miesiące będzie rok od premiery i dalej brak Multi. Te sc0rwensyny serio zaczęły dopiero je robić jak zobaczyli jak gracze są WŚCIEKLI. Ehh tyle lat czekania, Druckman jak to czytasz to wiedz że Cię nienawidzę!1

 

Jak ja ostatnio gdzieś przeczytałem, że szukają jakiegoś typa coś tam do multi XDDDDDDDDD Więc chyba za szybko to ja bym się nie spodziewał tego trybu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mnie dużo bardziej się podobało niż jedynka. Wszystko jest zdecydowanie bardziej dopracowane i ciekawsze. Jednak nie widzę sensu przechodzić drugi raz. Może za parę lat jak zapomnę część fabuły. Gra ma świetnie wyreżyserowane scenki, które zostają w pamięci do tego to wszystko jest również dopracowane od strony dźwiękowej. To w tej gierce zrobiło na mnie największe wrażenie. Pod tym kontem to studio jest bezkonkurencyjne. Brakuje mi trochę takich gierek na rynku jednak budżet też pewnie był ogromny. Większe wrażenie w tej generacji zrobił na mnie tylko RDR2. Jeszcze, jeśli się uwzględni ,że to była gra w otwartym świecie to już w ogóle kosmos.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2021 o 17:13, Pupcio napisał:

Za niecałe 3 miesiące będzie rok od premiery i dalej brak Multi. Te sc0rwensyny serio zaczęły dopiero je robić jak zobaczyli jak gracze są WŚCIEKLI. Ehh tyle lat czekania, Druckman jak to czytasz to wiedz że Cię nienawidzę!1

Lysy od Gow3 i żydek od Tlou2 dwa najgorsze chuje w branży.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Najlepiej niech wydadzą rimejk osobno i multi osobno, oba za 350zl. Wówczas będzie wszyscy zadowoleni. 

 

Już nie próbuj szczypać i bronić, bo chodzi mi o to że powinien być za free dla posiadaczy dwójki, bo jak ma być F2p to nie wróże temu trybowi kariery przypominając sobie jak wyglądały micropłatności w multi przy jedynce.

Odnośnik do komentarza

Nawet multiplayer w grach płatnych ma już to co opisałeś, więc koniec końców to raczej nieunikniona kierunek w którym podążać będą gry multiplayer. Pomyśl z drugiej strony, że F2P oznacza większą bazę graczy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Największe fenomeny na rynku multiplayer to właśnie gry F2P, nie widzę powodu dlaczego mieliby nie iść w tym kierunku.

 

Również jestem tego samego zdania. Będzie F2P z masą dodatkowej zawartości do kupienia w postaci skórek. 

 

1 godzinę temu, Figuś napisał:

Bo nie podoba mi się idea płatnych paczek z wyzwaniami i itemami do nowych sezonów, grindu i temu podobnych dupereli przeniesionych z komórek.

 

Monetyzacja polegająca tylko na aspekcie wizualnym kompletnie mi nie przeszkadza. Więcej moim zdaniem to super pomysł żeby twórcy jeszcze sobie coś dorobili. Jednak jeśli jest możliwość kupna rzeczy które zwiększają twoją przewagę nad przeciwnikiem to jest rak branży. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figuś napisał:

Gra miała tylko jeden dobry moment

  Ukryj zawartość

PS Vita z uruchomionym Hotline Miami

 

 

 

Ej zajebiste, nie wiedziałem że to "prawdziwy" utwór z innej gry, myślałem że to tylko kawałek na potrzeby TLoU. Jak grałem za drugim razem to przez dłuższą chwilę przysłuchiwałem się temu. Muszę sprawdzić tego Hotlina, bo jak jest tam więcej takich nut to widzę, że przegapiłem fajny tytuł.

 

Widząc jaka jest tendencja na rynku nie spodziewałbym się dostać cokolwiek za darmo. Może patcha do wersji nextgenowej to max. Przecież teraz nawet rockstar sprzedaje osobno multi do RDR 2 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Download the free PS5 Enhanced Performance Patch today. 

Once patch 1.08 for The Last of Us Part II is installed on your PS5, you will find a toggle in the Display options that allows you to choose between a Framerate Target of 30 FPS or 60 FPS. This allows you to choose your preferred framerate to complement the rest of the enhancements that are part of the PS5 backward compatibility with PS4 games, such as enhanced resolution, faster load times, and more. 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...