Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam długie, immersyjne gierki, a taką właśnie jest TLoU Part II.
Dla mnie nie ma tu dłużyzn, wszystko jest potrzebne, a ostatnia lokacja, po tym, jak już człowiek myślał, że historia dobiegła końca to już w ogóle :banderas:
Grając w to przypomniały mi się czasy RE4, gdzie singiel też był długaśny i strasznie mi to pasowało - wskaźnik value 4 money jest tu bardzo korzystny dla gracza.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, messer88 napisał:

No dokładnie gra jest rozwleczona - jak w trakcie zmieniasz na easy żeby tylko przebiec do końca to coś jest nie tak, pierwsza gra która mnie do tego zmusiła. 

 

Ja tak miałem z SW: Upadły Zakon ale raczej nie ze względu na długość tylko mechaniki. Za pierwszym razem TLoU 2 też wydawało mi się za dlugie i rozwleczone ale nie na tyle aby zmniejszać poziom trudności. Zresztą walka mi to zawsze rekompensowała. Natomiast za drugim razem po przejściu gry na wyższym poziomie trudności po zakończeniu kampanii została we mnie taka pustka, że już koniec ;P próbowałem ją zapełnić innymi gierkami ale nie dało rady. Zrobiłem sobie dłuższą przerwę, a teraz pykam w Gears Tactis dla zmiany klimatu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2021 o 12:34, Elitesse napisał:

TLoU 2 też wydawało mi się za dlugie i rozwleczone

 

To gra, na którą się czekało 7 lat. Jak dla mnie, 30h miodnego singla było idealną długością. Tym bardziej, że przy grze miałem 5-godzinne sesje, więc aż tak szybko się nie skończyło. :) 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Świetny gameplay ze szczyptą survivalu wzbogacony o mistrzowskie cutscenki i niesamowite animacje. Pełno mocnych wydarzeń  bez kompromisów które zostają w głowie, motyw z przedstawieniem tych samych wydarzeń i postaci z dwóch różnych stron. Chyba tylko kolejny projekt naughty dog może to pobić.

  • Plusik 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Figuś napisał:

Kolejny rycerzyk zakonu

Farscape-John-Crichton-in-Crackers-Dont-

 

Wiesz Figuś, liczyłem na jakąś inteligentą dyskusję, gdzie stanowiska popierane będą argumentami, ale nie. Po co? Przecież można, napisać krótkiego posta, którego pewnie skonsultowałeś wcześniej ze swoją kryształową kulą a na dobitekę powtarzasz się wlepiając kolejny pościk z gifem, aby twoje było na wierzchu. Żenada. Myślałem, że mam doczynienia z dorosłą osobą, ale widzę, żeś jeszcze dziecko. :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No z tym wyciekiem to taka troche teoria srednia bym powiedzial :oh_you: zgodze sie ze mogli czesc dostac za lesbijskie historie czy silne kobiety, moje lewackie serduszko przez to nie ucierpialo ale fakt nagradzanie teczy czy czarnych jest w modzie. Jednak wiekszosc wpadla bo to po prostu bardzo, bardzo dobra gra.

 

Takze Figus, wybieraj reke :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...