Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, właśnie skończyłem pierwsze przejście i muszę przyznać, że to najlepsza gra, w jaką do tej pory grałem. Zajebisty gameplay, meeega klimat, kapitalna grafika (PS5 + 60 klatek - wymiata). Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to postać głównej bohaterki, która dla mnie była irytująca. Zdecydowanie bardziej polubiłem tę drugą. 

Ta gra, jak nic zasługuje na drugie przejście, więc lecimy od razu xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Paolo1986 napisał:

Ufff, właśnie skończyłem pierwsze przejście i muszę przyznać, że to najlepsza gra, w jaką do tej pory grałem. Zajebisty gameplay, meeega klimat, kapitalna grafika (PS5 + 60 klatek - wymiata). Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to postać głównej bohaterki, która dla mnie była irytująca. Zdecydowanie bardziej polubiłem tę drugą. 

Ta gra, jak nic zasługuje na drugie przejście, więc lecimy od razu xD

Ja skończyłem właśnie rozrywkę Ellie i zacząłem Abby i na razie mam mieszane uczucia co do Abby, trochę się sytuacja w fabule rozjaśniła co i jak ale jednak dla mnie Ellie i Joel to trzon tej gry, a Ellie mi się grało do tej pory doskonale.

Co do działań ND to kolejna części TLOU bym przytulił, ale remake pierwszej części no nie wiem czy jest potrzebny, to w miarę świeża gra i nawet graficznie remaster wygląda ładnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ludwes napisał:

jak się okaże, że ciągną dalej to The Last of Us, zamiast wyskoczyć z czymś nowym, to będę mocno zawiedziony

 

jak już mają robić coś, co już wcześniej robili, to niech dają Jaka 4, ale TLoU? Nah

 

Przypomnę, że Uncharted na PS3 i PS4 robili praktycznie ciągiem (trzy części na PS3 i dwie na PS4). Pewnie tutaj będzie podobnie, zrobią trójkę na koniec generacji przy okazji wypuszczając jakiś inny projekt (requel do Uncharted czy coś). Jak dla mnie bomba, bo TLOU to jedna z gier życia. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Magicy z nd + sci-fi? No kurwa jeszcze jak :banderas: chociaż nie obraził bym się aby dalej ciągnęli tlou. Sam wątek Abby pokazuje, że tu jest wielkie pole do popisu scenarzystów. Inne obozy, tragedię innych ludzi, początek epidemii i walka o przetrwanie. Uniwersum ma wielki potencjał. 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, mario10 napisał:

Ja skończyłem właśnie rozrywkę Ellie i zacząłem Abby i na razie mam mieszane uczucia co do Abby, trochę się sytuacja w fabule rozjaśniła co i jak ale jednak dla mnie Ellie i Joel to trzon tej gry, a Ellie mi się grało do tej pory doskonale.

Co do działań ND to kolejna części TLOU bym przytulił, ale remake pierwszej części no nie wiem czy jest potrzebny, to w miarę świeża gra i nawet graficznie remaster wygląda ładnie.

Przyznam, że moje odczucia co do kreacji postaci obu bohaterek wynikają z tego, że momentami czułem się, jakbym oglądał dobry film. Być może też dlatego, że nie grałem do tej pory w 1 część (pewnie prędzej czy później to nadrobie). 

W każdym razie kolejną część na pewno też będę chciał ograć. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo1986 napisał:

Przyznam, że moje odczucia co do kreacji postaci obu bohaterek wynikają z tego, że momentami czułem się, jakbym oglądał dobry film. Być może też dlatego, że nie grałem do tej pory w 1 część (pewnie prędzej czy później to nadrobie). 

W każdym razie kolejną część na pewno też będę chciał ograć. 

Zabieranie się za Part 2 bez ukończenia pierwszej części jest słabym pomysłem.  Powinieneś czym prędzej nadrobić bo TLOU1 ma jedne z najlepiej napisanych postaci (moim zdaniem o wiele lepiej to wypada niż w 2) i jest integralną częścią Part 2.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...