Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze powiedzcie, że grucha albo jego żonka to napisali :kekyayaya:

No a jak xD Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa o forumingu i za takie linki do ppe z gruszczynewsami będa sypać się warny z banami, szanujmy się trochę wzajemnie

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2023 o 20:58, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

Ps5; lekka modyfikacja, z której ogólnie jestem udany. Zewnętrze dość dobrze reaguje na specyficzną ,,sklejkę" skina z grafikami na pady i konsolę z Uniwersum Dragon Ball; wersja ,,z napędem". Gadżet zamówiony na ,,Ali"; koszt około 40 zł, bez zapłaty za transport. Skąd to wysłali... dla mnie to nieistotne. Chiny, Wietnam, centrum dystrybucji... mniejsza o to. ,,Skin" jest pokryty od wewnątrz dość dobrym klejem: odkleisz nawet za 5 godzin, tak jakbyś nakleił materiał na sprzęt przed kilkoma sekundami! Odklejka i aplikowanie - łatwość i bezproblemowość! Jedyny, malutki minusik Skina: bardzo, bardzo powoli aplikować na pada czy konsolę - źle zamocujesz robi się fałd albo ,,balon" z powietrzem i trzeba to robić ponownie.

 

Jakość nadruku z mojego Skina: 5+, intensywność kolorów i ostrość szczegółów nadruku: 5+. Morda się w miarę cieszy... No i jest Goku i Shen Long.

 

ddddddddddd.jpg.baf2c230aecfd4212dc370ac8191e7b7.jpg

O tyle dobrze, że już masz smoka przywołanego i zawsze możesz poprosić żeby Ci ładnie odkleił to paskudztwo;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2023 o 20:58, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

Ps5; lekka modyfikacja, z której ogólnie jestem udany. Zewnętrze dość dobrze reaguje na specyficzną ,,sklejkę" skina z grafikami na pady i konsolę z Uniwersum Dragon Ball; wersja ,,z napędem". Gadżet zamówiony na ,,Ali"; koszt około 40 zł, bez zapłaty za transport. Skąd to wysłali... dla mnie to nieistotne. Chiny, Wietnam, centrum dystrybucji... mniejsza o to. ,,Skin" jest pokryty od wewnątrz dość dobrym klejem: odkleisz nawet za 5 godzin, tak jakbyś nakleił materiał na sprzęt przed kilkoma sekundami! Odklejka i aplikowanie - łatwość i bezproblemowość! Jedyny, malutki minusik Skina: bardzo, bardzo powoli aplikować na pada czy konsolę - źle zamocujesz robi się fałd albo ,,balon" z powietrzem i trzeba to robić ponownie.

 

Jakość nadruku z mojego Skina: 5+, intensywność kolorów i ostrość szczegółów nadruku: 5+. Morda się w miarę cieszy... No i jest Goku i Shen Long.

 

ddddddddddd.jpg.baf2c230aecfd4212dc370ac8191e7b7.jpg

 

Zajebiście to wygląda, nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Jeszcze ogarnij sobie do tego jakieś figurki ze świata DB. 

 

Coś takiego w Perfect Blue mieli

 

figurka-dragon-ball-z-smok-shenron-creat

 

albo ewentualnie wersja budżetowa

 

 

funko-pop-anime-figurka-kolekcjonerska-d

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

Ty umiesz czytać? Wyraźnie jest powiedziane/napisane że oryginalna trylogia a o Wstąpieniu jest wzmianka tylko że raczej na pewno nie wchodzi w skład jeśli ta plota jest prawdziwa

Mowie, że powinni zremasterować wszystkie, a nie tylko 3 z 6 części... odnośnie posta @Square który wspominał, że powinni dodać Wstąpienie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

wszystkich na raz nie zremasterują, na PS3 też były dwie kolekcje HD z premierami w różnych odstępach czasu

Tak, zobaczymy, co tam wymyślą.

OG trilogy - zawsze trochę mnie śmieszy takie stwierdzenie (jak w tej plotce), bo ja tam zawsze widzę 6 gier, ale wiadomo, że to tylko spiniffy, jednak mocno powiązane i tworzą jedną grecką calość.

 

W sumie jedynka tylko zremasterowana to byłoby na 2023 chyba trochę mało, jakby tak remake walnąć pierwszej części, to by było coś :) no marzyć można, czas pokaże:). 

 

Trochę samo DLC do Ragnaroka (Valhalla) zresztą mrugało okiem do młodego Kratosa. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

Wstąpienie imo było grą wydaną na siłę, wiele rzeczy tam nie zagrało, jedyna część do której po jednokrotnym ukończeniu nie wróciłem

Gorsza część, ale jednak ostatnia i najnowocześniejsza (no właściwie to samo co 3) co ciekawe właśnie ona chyba nie ma nawet natywnej wersji PS4, a GOW III miał:/. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...