Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

tak, za 2-3lata wyjdzie rew.izja, która naprawi wszystkie niedogodności i problemy wieku niemowlęcego ; i chętnie sobie zamienię wtedy na taki model, ale nie bedę grał w czekanie tylko w gry

 

ale myślę że wszyscy zainteresowani zdawali (?) sobie z tego sprawę na co się piszą ; btw nie wiem czy zauważyliście ale DualSense też ma własny firmware który się aktualizuje, bardzo cool

 

jeśli chodzi o pierdoły do poprawy (firmware'owo) :

 

- przy odpalaniu crossgenowej gry konsola uparcie odpala ściąganie wersji PS4, trzeba ręcznie kasować

- pomieszane wiadomości z downloadami w powiadomieniach

- trzeba używać eject bo "wysuń płytę" robi jakieś wałki 

 

do poprawy re.wizją :

 

- coil whine

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj dostałem i rozpakowałem konsole. Ale to jest krowa. Konsola wygląda ładnie, szczególnie w pionie, ale ten rozmiar to niezła padaka.

W wersji poziomej podstawka powinna chyba mieć trochę lepsze mocowanie. Wszystko wydaje się stabilne, ale przy próbie przesunięcia obawiam się, że może się wyślizgnąć. Zobaczymy.

DualSense natomiast od razu po wyjęciu prezentuje klasę. Na pierwsze wrażenie leży trochę gorzej w ręce niż DS4, ale zobaczymy podczas grania. Będzie testowane przez weekend.

 

18 minut temu, nero2082 napisał:

- trzeba używać eject bo "wysuń płytę" robi jakieś wałki 

 

Na PS3 użyłem wysuwania z pada chyba raz w celu przetestowania. Na PS4 ani razu. Chyba nie muszę się martwić o to na PS5, plus głównie cyfrówek używam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, nero2082 napisał:

tak, za 2-3lata wyjdzie rew.izja, która naprawi wszystkie niedogodności i problemy wieku niemowlęcego ; i chętnie sobie zamienię wtedy na taki model, ale nie bedę grał w czekanie tylko w gry

 

ale myślę że wszyscy zainteresowani zdawali (?) sobie z tego sprawę na co się piszą ; btw nie wiem czy zauważyliście ale DualSense też ma własny firmware który się aktualizuje, bardzo cool

 

jeśli chodzi o pierdoły do poprawy (firmware'owo) :

 

- przy odpalaniu crossgenowej gry konsola uparcie odpala ściąganie wersji PS4, trzeba ręcznie kasować

- pomieszane wiadomości z downloadami w powiadomieniach

- trzeba używać eject bo "wysuń płytę" robi jakieś wałki 

 

do poprawy re.wizją :

 

- coil whine

 

To na PS4 nie było aktualizacji pada?

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś wyłączyć HDR w menu? Odpalam potem grę bez HDR i dalej jasność tv mam na 100%. Wiem ze można permanentnie wyłączyć, ale wolałbym działanie takie jak na ps4 tj tam gdzie jest HDR to niech tv włączy swój domyślny tryb, a tam gdzie nie ma niech jednak będzie po mojemu ;). Chyba przeszukałem całe menu konsoli i sam nie znalazłem...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, l33t napisał:

Super filmik. 10/10. Obejrzałem całe 2:45, żeby się dowiedzieć, że "no, konsolka działa z pilotem". Wartość informacyjna w pytę.

osa użądliła czy odreagowujesz pałę z matmy

2 minuty temu, WisnieR napisał:

Dokładnie konsola nie działa z pilotem tylko z TV przed HDMI connect. Ja to od razu wyłączyłem bo mi telewizor włączał kosnole jak tylko przełączałem na źródło PS5.

co na jedno wychodzi - dla użytkownika nie ma różnicy czy działa bezpośredni z pilotem czy poprzez HDMI

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kris to kristof napisał:

osa użądliła czy odreagowujesz pałę z matmy

co na jedno wychodzi - dla użytkownika nie ma różnicy czy działa bezpośredni z pilotem czy poprzez HDMI

Wrzuciłeś filmik, na którym facet przez prawie trzy minuty mówi o tym, co mogłeś napisać w jednym, krótkim zdaniu.

 

Chyba że to jest twój kanał i sobie wyświetlenia nabijasz.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, l33t napisał:

Wrzuciłeś filmik, na którym facet przez prawie trzy minuty mówi o tym, co mogłeś napisać w jednym, krótkim zdaniu.

 

Chyba że to jest twój kanał i sobie wyświetlenia nabijasz.

 

w 30 sekundzie już wiesz o co chodzi więc to krócej niż trwało napisanie przez ciebie zwrotnego komentarza nr 1  - więc nie rozumiem skąd tyle złości, ktoś nagrywa w dobrej wierze a ty krytykujesz bo 30 sekund ci szkoda 

Edytowane przez kris to kristof
Odnośnik do komentarza

Po przesiadce z koksa na Double Royal Spencer poczułem płynne przejście. Brakuje typowego killera choć np. nie widziałem Watch Dogs 3 z RT. A na PS5 oba Spiderki robią robote. 

 

Tak samo gdy odpalilem Demonsy. No to tylko remake ale to ja poproszę o więcej takich kotletów. Serio. Tylko przy tych dwóch tytułach dostałem w pysk nową generacją i jestem fchuy fest zadowolony. Co będzie w przyszłości? Majty w dół i Michałek będzie biedny. 

 

Sama konsolka robi wrażenie. W zasadzie nawet na osobach postronnych, chociaż XSX tez robi z uwagi na małe gabaryty. 

 

PS5 póki co ciche, nie nagrzewa się, zero bugów itd. Nic tylko grać. 

  • Plusik 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Połaziłem po menu na razie tylko i pomimo faktu, że trzeba się przyzwyczaić to bardzo mi się podoba jak to wszystko działa.

Jedyny wielki minus tak na szybko to upośledzona klawiatura w języku polskim, a konkretnie ułożenie liter.

 

Nie wiem czy ktoś pisał o wielkości gier, ale tak jak zakładałem przed premierą zajmują one mniej miejsca. Pobrałem BL3 z wszystkimi dodatkami, które na PS4 zajmowało jakoś ok 105GB, a na PS5 jedyne 76GB.

 

Idę sprawdzić teraz Astro w akcji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...