Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS4 nie ma już "trwających" Party, jest jeden system. Tworzysz Grupę i na Party mogą wejść ludzie tylko z tej grupy. Więc jak masz np. grupę z kimś, gdzie wymieniacie się wiadomości i chcesz kogoś dodać do Party, ale dalej mieć prywatność np. w wiadomościach, to musisz utworzyć nową grupę z tymi osobami. No jest to zjebane na maksa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś kupioną cyfrówkę Spidermana na PS4? Mam na PS5 i żeby przenieść stare save’y muszę odpalić wersję z PS4 i to zrobić w menu. Bez sensu. Spiderman z PS4 już dawno sprzedany. Potrzebowałbym tylko uruchomić grę na czyimś koncie. Chciałem zacząć od DLC i zrobić trofea z New Game +, ale na zaczynanie kompletnie od nowa nie mam siły...

Edytowane przez dext3rr
Odnośnik do komentarza

Działa u Was bezproblemowo to automatyczne włączanie tv przy odpaleniu konsoli ?
Bo jak włączam konsole to tv się włącza - jest ok. Natomiast jak włączę najpierw TV to konsola tez się włącza - da się jakoś ustawić aby włączało się tylko w pierwszej opcji, bo jednak nie zawsze odpalając tv chce aby ps5 się włączało.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, eloszki napisał:

Działa u Was bezproblemowo to automatyczne włączanie tv przy odpaleniu konsoli ?
Bo jak włączam konsole to tv się włącza - jest ok. Natomiast jak włączę najpierw TV to konsola tez się włącza - da się jakoś ustawić aby włączało się tylko w pierwszej opcji, bo jednak nie zawsze odpalając tv chce aby ps5 się włączało.

W 4 tak było jak piszesz więc tutaj jest tak samo. Niestety albo korelujesz TV z konsola i jest jak piszesz albo wyłączaszz tą opcje i nie ma żadnego połaczenia. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, gianbuffon napisał:

Czy na polskim koncie działają gry kupione na innym koncie/regionie (USA, Turcja, Hongkong, itd.)?

Tak, działają bez problemu. 

10 minut temu, eloszki napisał:

Natomiast jak włączę najpierw TV to konsola tez się włącza

To zależy jak włączasz TV - jeśli ostatnim źródłem przy wyłączeniu TV była konsola to TV uruchomi konsolę. Ja np żeby uniknąć włączenia konsoli włączam TV przez przycisk Netflix jeśli nie chcę grać. Na starym TV działało mi wybranie przed wyłączeniem TV innego źródła np. na telewizje naziemną.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, eloszki napisał:

Działa u Was bezproblemowo to automatyczne włączanie tv przy odpaleniu konsoli ?
Bo jak włączam konsole to tv się włącza - jest ok. Natomiast jak włączę najpierw TV to konsola tez się włącza - da się jakoś ustawić aby włączało się tylko w pierwszej opcji, bo jednak nie zawsze odpalając tv chce aby ps5 się włączało.

 

Na bank da się to jakoś przestawić, tylko jeszcze nie wiem jak. Ale miałem dokładnie taki sam problem z PS4 Pro, gdzie konsola odpalała się zawsze jak włączałem TV.

Na PS5 nie mam podobnych problemów na szczęście. 

Odnośnik do komentarza

Bijatyki w 30fps :) ? No nie żartuj.

 

Wipeout też w 60fps (filmik). Dziwne że bijatyki które są w 60fps mają filmiki w 30fps, a reszta gier 60fps ma filmiki w 60fps :) Zresztą "rozmiar" filmików 0:29 w bijatykach to ponad 30mb, a w innych gatunkach (również 0:29) ponad 60mb... Mam nadzieję że Sony coś z tym zrobi :) Bo to dziwne. Myślałem że wszystkie gierki w 60fps będą mieć filmiki w 60fps. 

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...