Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podpytać o porty USB oraz o ładowanie w trybie spoczynku. Ustawiłem aby porty były aktywne wiec wszystko powinno banglac, ale mam małe zastrzeżenie:

Gdy podłączę pada do tylnego USB a słuchawki do przedniego USB do ładowania to wszystko się ładuje.

Natomiast gdy podłączę odwrotnie tj pad do frontu USB a słuchawki do tylnego USB to ładowane są tylko słuchawki. W padzie nie uruchamia się ta pomarańczowa lampka sygnalizująca ladowanie...

Pad z frontowego USB w trybie spoczynku nie chce się ładować - dlaczego? Ktoś ma jakiś pomysł

Odnośnik do komentarza

Ogolnie ten pad no niby fajny ale gdzies trzeba bylo obciac koszty i bateria to standardowo porazka. Wolalbym juz naprawde rozwiazanie jak w series x gdzie na eneloopach jade 3 dni pod rząd gdzie połowa z tego jest z podpietymi sluchawkami ktore wciagają dodatkowo prąd vs pad od ps5 ktory wytrzymal jeden dzien bez sluchawek zapiętych do niego, slabo...Tak wiem są ladowarki, mozna kupic drugiego...

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, eloszki napisał:

Chciałbym podpytać o porty USB oraz o ładowanie w trybie spoczynku. Ustawiłem aby porty były aktywne wiec wszystko powinno banglac, ale mam małe zastrzeżenie:

Gdy podłączę pada do tylnego USB a słuchawki do przedniego USB do ładowania to wszystko się ładuje.

Natomiast gdy podłączę odwrotnie tj pad do frontu USB a słuchawki do tylnego USB to ładowane są tylko słuchawki. W padzie nie uruchamia się ta pomarańczowa lampka sygnalizująca ladowanie...

Pad z frontowego USB w trybie spoczynku nie chce się ładować - dlaczego? Ktoś ma jakiś pomysł

ustaw w opcjach zasilanie porów USB w trybie spoczynku

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Fanek napisał:

Jeśli jest to folia i da się ściągnąć daj znać :ogor::kaz:

- Czy w dash da się przeunąć ikone pobieranie na początek od LEWEJ Strony  ?   trzeba latać pół listy do niej a często bardzo używam, troche niewygodne, na PS4 można to było lepiej spersonalizować, tu nie widze takiej opcji.

 

- Motyw/ tapete na ekranie da się gdzieś zmienić? nie widze tej opcji jak na PS4 było

 

- Przy włączonej grze (u mnie na Demonsach)  słychać lekkie cykanie z tyłu z lewej, konsola poziomo, to cewka najprawdopodobniej - troche słychać, nie przeszkadza to przy grze bo jest zagłuszona, na wyciszony wyraznie słychać. U was też tak?

 

to cykanie mam tak samo słychać lekko i nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
to cykanie mam tak samo słychać lekko i nie przeszkadza

To cewki tak brzęczą niestety. Jak macie podpieta konsole do prądu? Przez listwę zasilająca czy bezpośrednio do gniazdka w scianie? Wyczytałem ze jak podłączona jest do listwy to cewki są słyszalne, zaś jak bezpośrednio do gniazdka w scianie to jest lepiej. Jednym pomaga, jednym nie. Możecie sprawdzić czy jest różnica?
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eloszki napisał:

Dziękuję - natomiast przeczytaj uważnie... 

no czytałem - dziwne - powinny ładować się wszystkie porty

1 minutę temu, madhunt3r napisał:


To cewki tak brzęczą niestety. Jak macie podpieta konsole do prądu? Przez listwę zasilająca czy bezpośrednio do gniazdka w scianie? Wyczytałem ze jak podłączona jest do listwy to cewki są słyszalne, zaś jak bezpośrednio do gniazdka w scianie to jest lepiej. Jednym pomaga, jednym nie. Możecie sprawdzić czy jest różnica?

listwa niczego nie zmieni, za kilka dni sprawdź czy nie zacznie naprawdę głośno cykać - niektórzy zaczynają mieć świerszcze po tygodniu - jak to zostanie niemal niesłyszalne to nic tylko się cieszyć

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schabek napisał:

Wie ktos czy mozna zmienic widok trofeow? W sensie czy mozna ustawic taka liste, jeden pod drugim, jak bylo na ps4 a nie te kafelki co sa teraz

 

Przyłaczam się do pytanie, ale chyba się nie da?!

tak samo jak:

- zmiana motywu dash jak były gotowe w PS4, nie ma takiej opcji?

- ikona na dole pobieranie - nie da się przesunąć bardziej na lewo albo gdzieś gdzie będzie wygodniej? bo tak trzeba pół ekranu przeklikać aby tam trafić

 

Jest kilka rzeczy do poprawy/brak customizacji

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, addhoc napisał:

Nie ma opcji zmiany motywu i przesuwania ikon w dolnym pasku. 
Pewnie pojawi się w przyszłości. Teraz nie można. 
Obecnie proponowałbym poprawić Sony soft w zakresie instalowania gier z płyty, bo wczoraj męczyłem się z 2h.

hmm no ja nie wiem co wy tam tworzycie - ja wczoraj 4 gry instalowalem z płyt bez problemów i nie wiem co tam można popsuć

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam do was pytanie. Zauważyłem w ustawieniach obrazu pokazuje mi, że HDR nie jest obsługiwany. 

Konsola podpięta jest pod HDMI IN w soundbarze LG SK6F, zaś soundbar z tv (LG 55UK6750PLD) przez HDMI ARC.

Mogę ewentualnie podłączyć PS5 bezpośrednio do TV, chociaż LG twierdzi, że dla jakości obrazu nie powinno mieć to znaczenia.

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo1986 napisał:

Słuchajcie, mam do was pytanie. Zauważyłem w ustawieniach obrazu pokazuje mi, że HDR nie jest obsługiwany. 

Konsola podpięta jest pod HDMI IN w soundbarze LG SK6F, zaś soundbar z tv (LG 55UK6750PLD) przez HDMI ARC.

Mogę ewentualnie podłączyć PS5 bezpośrednio do TV, chociaż LG twierdzi, że dla jakości obrazu nie powinno mieć to znaczenia.

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? 

znajdź w ustawieniach TV funkcję Ultra HD Deep Colour

 

https://www.lg.com/pl/wsparcie/pomoc-produktowa/CT20198005-1438173407556

 

 

Odnośnik do komentarza

Pany,

 

Widzę, że można sobie ustawić weryfikację dwuetapową przez SMS (tak robiłem na PS4) lub przez aplikację uwierzytelniającą.

 

Ale że nextgen pełną parą i zainstalowałem wreszcie PS App, to uznałem, że to będzie fajna opcja od teraz do dwuetapowej weryfikacji. Tyle że jak próbowałem aktywować weryfikację za pośrednictwem apki, to jakaś dziwna incepcja mnie dotknęła. Na smartfonie wyświetlił się kod QR, który kazano mi zeskanować. Wiem, że w Japonii pewnie wszyscy mają po dwa smartfony, ale pół domu stoi teraz w lombardzie, coby na PS5 pieniądz był. No i drugi smartfon też poszedł w zastaw, więc odpuściłem skanowanie :nosacz2:

 

Ale poważnie: przyznam szczerze, że opis był dla mnie na tyle niejasny, że nie jestem teraz nawet pewny, czy to przypadkiem nie jakaś inna aplikacja (inna niż PS App) do tego zabezpieczenia przypadkiem nie służy.

 

Zrobić to z poziomu kompa i tam zeskanować QR code smartfonem? No i pytanie, czy działa w ogóle dobrze ta opcja, czy lepiej przy SMS-ach zostać, żeby się nie okazało, że sobie sam zrobię kuku i będę jojczał do supportu, że mi drugi etap logowania nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, l33t napisał:

Pany,

 

Widzę, że można sobie ustawić weryfikację dwuetapową przez SMS (tak robiłem na PS4) lub przez aplikację uwierzytelniającą.

 

Ale że nextgen pełną parą i zainstalowałem wreszcie PS App, to uznałem, że to będzie fajna opcja od teraz do dwuetapowej weryfikacji. Tyle że jak próbowałem aktywować weryfikację za pośrednictwem apki, to jakaś dziwna incepcja mnie dotknęła. Na smartfonie wyświetlił się kod QR, który kazano mi zeskanować. Wiem, że w Japonii pewnie wszyscy mają po dwa smartfony, ale pół domu stoi teraz w lombardzie, coby na PS5 pieniądz był. No i drugi smartfon też poszedł w zastaw, więc odpuściłem skanowanie :nosacz2:

 

Ale poważnie: przyznam szczerze, że opis był dla mnie na tyle niejasny, że nie jestem teraz nawet pewny, czy to przypadkiem nie jakaś inna aplikacja (inna niż PS App) do tego zabezpieczenia przypadkiem nie służy.

 

Zrobić to z poziomu kompa i tam zeskanować QR code smartfonem? No i pytanie, czy działa w ogóle dobrze ta opcja, czy lepiej przy SMS-ach zostać, żeby się nie okazało, że sobie sam zrobię kuku i będę jojczał do supportu, że mi drugi etap logowania nie przechodzi.

Przede wszystkim to ściągnąć Google Authenticator App, bo to ta aplikacja służy do uwierzytelniania konta.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, madhunt3r napisał:

Osoby które rzekomo nie maja pierdzenia cewek. Czy macie ja podłączona do listwy zasilającej, czy bezpośrednio do gniazdka w scianie? Gdzieś przeczytałem ze gniazdko w scianie jest stabilniejsze i eliminuje w jakimś stopniu głośne cewki.

O panie o co chodzi? Pierwsze zdanie już mnie rozwaliło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...