Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń więc opisze najkrócej jak się da. Next gen pełną gębą, sam wyglad podobał mi się od początku ale na żywo jak zapaliły się ledy... No robi to wrażenie. Prędkość w dashu, świetna jakość i pobieranie z aplikacją w tle to nic przy DualSense tutaj mamy rewolucję, na nowo. Już nie wrócę do wcześniejszych padów, te wibracje i jakość to wyższy level! Spiderman, Demony, astro No dziś cała noc będzie grane.

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli jest to folia i da się ściągnąć daj znać :ogor::kaz:

- Czy w dash da się przeunąć ikone pobieranie na początek od LEWEJ Strony  ?   trzeba latać pół listy do niej a często bardzo używam, troche niewygodne, na PS4 można to było lepiej spersonalizować, tu nie widze takiej opcji.

 

- Motyw/ tapete na ekranie da się gdzieś zmienić? nie widze tej opcji jak na PS4 było

 

- Przy włączonej grze (u mnie na Demonsach)  słychać lekkie cykanie z tyłu z lewej, konsola poziomo, to cewka najprawdopodobniej - troche słychać, nie przeszkadza to przy grze bo jest zagłuszona, na wyciszony wyraznie słychać. U was też tak?

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No jest legancko nie ma co. Absolutnie jest nextegenowo i jestem bardzo zadowolony. Patrzac na to na jaka lipe zapowiadalo sie jeszcze 2-3 miechy temu to paaaanie. Faktycznie jest spora, ale bez przesady. Mnie bardziej zaskoczylo jaka ona jest ciezka. Poza tym jest sliczna, od poczatku mi sie podoba i zdania nie zmieniam. Od 15stej grane w Spidera, gierki caly czas sciagaly sie w tle i chodzila cichutko, delikatnie sie nagrzala ale wszystko w normie. Praktycznie jej nie slychac, dopiero po przylozeniu ucha ale przeciez nikt nie trzyma konsoli przy lbie. Teraz instaluje sie DS i naped oczywiscie slychac no ale taki urok pudelkowcow :reggie: 

 

Zywotnosc pada wzorowa, po 4h jak sprawdzalem nadal 3/3 kresi, za to te ich sluchawki 2/3 chociaz podobno maja trzymac dluzej niz pad. 3D audio fajna sprawa, ale w spiderku troche za duzo sie dzieje i halasy sa z kadej strony takze ciezko czasami wylapac pojedyncze dzwieki. Ale to bedzie robilo robote. A sam dualsense? To jest chory scoorwiel. Ja w Astro wytrzymalem 15min XD Kolory na(pipi)ialy, pad zwariowal, piski wrzaski czulem sie jak na karuzeli i jeszcze 5min i poszedlby paw XD Troche musialem do niego sie przywyczaic bo serio dzieje sie tam w chuy. Nie chce juz grac na niczym innym.

 

Czy mam jakies uwagi? W sumie to nie :notbad: Mialem tylko problem z tym ze po wyjeciu plyty gra sie kasuje (jest juz o tym w temacie 'awaryjnosc'). Blad jest generalnie bardzo popularny no i sony tez juz wrzucilo stosowne rozwiazanie, reinstalka systemu z usb. Zrobilem co kazali i wyglada ze jest ok, oby tylko takie problemy byly no ale mam nadzieje ze zaraz to zalataja.

 

Plus tego taki ze gierki teraz instaluje na nowo i udalo mi sie odejsc chociaz na chwile od konsoli XD Glod grania wrocil i to konkretnie

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Właśnie wbiłem platynke w astro’s playroom. Sama gierka przednia, szkoda, że tak krótka. Teraz coś więcej mogę powiedzieć o triggerach i wibracjach: hd rumble trochę lepsze niż w switchu ale nadal żaden gamechanger, może większe wrażenie robi to na kimś kto nie miał switcha. adaptacyjne triggery natomiast traktuje jako zwykła ciekawostkę. Moze i ma to potencjał, ale jedyny który poki co widzę to na awaryjność pada i bóle palców wskazujących :unknown:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rayos napisał:

Właśnie wbiłem platynke w astro’s playroom. Sama gierka przednia, szkoda, że tak krótka. Teraz coś więcej mogę powiedzieć o triggerach i wibracjach: hd rumble trochę lepsze niż w switchu ale nadal żaden gamechanger, może większe wrażenie robi to na kimś kto nie miał switcha. adaptacyjne triggery natomiast traktuje jako zwykła ciekawostkę. Moze i ma to potencjał, ale jedyny który poki co widzę to na awaryjność pada i bóle palców wskazujących :unknown:

Z czym miałeś największy problem platynując? Ja sie strasznie męczyłem na pierwszym wyścigu czasów, poszło troche mięsa...

Edytowane przez wesyr
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wesyr napisał:

Z czym miałeś największy problem platynując? Ja sie strasznie męczyłem na pierwszym wyścigu czasów, poszło troche mięsa...

Ciężko mówić o problemie przy grze tak krótkiej i prostej, ale mógłbym powiedzieć, że speedruny bo na paru z nich umierałem dosyć często, ale nie frustrowało to w żaden sposób bo te poziomy i tak w około 50s się robiło :)  

Akurat te lvl speedrunowe były fajnie zaprojektowane, że wszystko można było w pierwszym cyklu robić

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

Ciężko mówić o problemie przy grze tak krótkiej i prostej, ale mógłbym powiedzieć, że speedruny bo na paru z nich umierałem dosyć często, ale nie frustrowało to w żaden sposób bo te poziomy i tak w około 50s się robiło :)  

Akurat te lvl speedrunowe były fajnie zaprojektowane, że wszystko można było w pierwszym cyklu robić

Racja, zaprojektowane git, ale ten pierwszy mi szczególnie nie podszedł, chyba z 20 razy go robiłem, a potem już poszło :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rucik12 napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy cyfrowa wersja gry którą zainstalowałem na ps4 będzie dostępna w mojej bibliotece gier na ps5 i czy będe mógł znów zainstalować grę na ps5. Z góry dzieki za odpowiedz (:

Tak, gram tak w LEGO: Super-villains. Sprawdziłem też z ciekawości czasy ładowania przy tej grze podczas wczytywania sejwa. PS4 - 40sekund, PS5 - 16sekund

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo1986 napisał:

Ja odpaliłem z płyty Gigantozaur dla dzieciaków,  bez jakichkolwiek ulepszeń, działa bez problemu, odpala błyskawicznie 

 

Dzięki za info. Jestem ciekaw jak konsola poradzi sobie z takim The Sinking City. Gra jest średniakiem ale mnie wciągnęła. Odpuściłem przez bugi i długi czas na wczytywanie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Elitesse napisał:

 

Dzięki za info. Jestem ciekaw jak konsola poradzi sobie z takim The Sinking City. Gra jest średniakiem ale mnie wciągnęła. Odpuściłem przez bugi i długi czas na wczytywanie.

Czas poprawi ale bugi magicznie nie znikną. Gra jest ogólnie jednym z największych bug fest na poprzedniej generacji. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, madhunt3r napisał:

Na tym czarnym świecącym elemencie jest folia fabryczna. Ktoś już sciągał? Gdzie się ona zaczyna i jak ściągnąć bo nie widze tak dokładnie nałożona emoji3.png

Tez się zastanawiałem. Czarny front ma inną fakturę w dotyku niż tył i wygląda jakby od pewnego miejsca zaczynała się taka powłoka. Ale nie jest to tak oczywiste jak folia na nowych telewizorach, gdzie jest ewidentny narożnik do chwycenia i schodzi jak masło. Na wszelki wypadek nie będę się doszukiwał tylko zostawiam jak jest i niech leży.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał:

Tez się zastanawiałem. Czarny front ma inną fakturę w dotyku niż tył i wygląda jakby od pewnego miejsca zaczynała się taka powłoka. Ale nie jest to tak oczywiste jak folia na nowych telewizorach, gdzie jest ewidentny narożnik do chwycenia i schodzi jak masło. Na wszelki wypadek nie będę się doszukiwał tylko zostawiam jak jest i niech leży.

To ty oleda LG nie widziałeś. Większość użytkowników nadal ma folie z tyłu obudowy bo jest tak dobrze naklejona że nie zauważa jej 99% użytkowników xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...