Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No te filmiki z trofeami niepotrzebne, nie da sie ustawic zeby robilo tylko screena jak na ps4? Wczoraj jak sprawdzalem to mialem juz 2gb, przy tej pojemnosci dysku to trzeba usuwac na biezaco XD No i niech wrzuca liste trofeow a nie te kafelki bo po tylu latach ciezko sie przyzwyczaic



Jest w opcjach do wyboru zdjęcie, film, albo nic.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, WisnieR napisał:


- konsola nie była zaprojektowana do pozycji poziomej, wygląda to jakby zostało dodane na siłę, nawet z podstawki się zsuwa w tej pozycji bo nie jest niczym przymocowana, tylko na wcisk

Tak jak pisalem wczesniej i zauwazyl @WisnieR, konsola potrafi sie wysunac z podstawki. Postaralem sie temu zaradzic. Nakleilem tasme dwustronna do podstawki z 2 stron, bez zdejmowania tasmy ochronnej. Wlasciwie to ucialem ja tak, zeby konce wystawaly i mozna byla ja zdjac, po nalozeniu  i ulozeniu podstawki. Zerwalem i jest brzytwa. Konsola juz pod wlasnym ciezarem dociska tasme w odpowiednim stopniu :thumbsup:

 

IMG-20201122-103604.jpg

 

IMG-20201122-103846.jpg

 

IMG-20201122-103954.jpg

 

Trzeba opatentowac ta niedoskonalosc :Coolface:

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, WisnieR said:

- napęd potrafi być głośny

A kiedy działa napęd? Na XSX też nie ma jakiejś super kultury pracy, ale włącza się tylko przy instalacji i sprawdzania płyty, na PS5 nie jest tak samo?

 

Fajna ta opcja z łatwo zdejmowanym plastikiem z boków. Niekoniecznie bym tak zrobił, ale miło, że każdy może łatwo stuningować konsolę. Ciekawe czy Sony zacznie samo sprzedawać alternatywne albo nowe białe obudowy na wymianę.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście w recenzjach prawie nikt o tym nie mówił, a konsola ma kilka fajnych rzeczy w sobie. W astro są te wyścigi i spoko opcją jest to, że dostajemy powiadomienia kiedy ktoś nas wyprzedzi, a jeszcze lepiej kiedy z poziomu dasha można podejrzeć wyniki, czy od razu wbić do sekcji gdzie możemy spróbować pobić wynik znajomych w tym konkretnym wyścigu, omijając wszelkie menusy.


  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Patricko said:

Czy to malowanie dekli czasem nie ma wpływu na gwarancję sprzętu?

To są tylko plastikowe panele bez żadnej elektroniki, można je łatwo ściągnąć. Nie mają żadnego wpływu na działanie samej konsoli. Gwarancja obejmuje sprzęt elektroniczny. Jak mi się ten plastik połamie, to co? Mają mi nie uznać gwarancji gdy płyta główna albo SSD siądzie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

Oczywiście w recenzjach prawie nikt o tym nie mówił, a konsola ma kilka fajnych rzeczy w sobie. W astro są te wyścigi i spoko opcją jest to, że dostajemy powiadomienia kiedy ktoś nas wyprzedzi, a jeszcze lepiej kiedy z poziomu dasha można podejrzeć wyniki, czy od razu wbić do sekcji gdzie możemy spróbować pobić wynik znajomych w tym konkretnym wyścigu, omijając wszelkie menusy.

Oj tak, jest to bardzo dobrze rozwiązane.

Jak ktoś chciałby się zmierzyć w czasówkach w Astro to niech da znać :)

Odnośnik do komentarza

Co xD jak ja odpalilem te speedruny tylko po to zeby wbic trofeum i 100%, jutro odpale to az sprawdze z ciekawosci wyniki innych

 

To wskakiwanie od razu w sam srodek akcji jest spoko ale np w spider-manie zauwazylem ze sa przez to bugi, nie da sie zmieniac strojow itd. Trzeba wylaczyc gre i wejsc normalnie. Ale jak juz to wszystko polataja to bedzie bajka. Przejscie z dasha wprost do gry w mgnieniu oka

Odnośnik do komentarza

Sam dash i oosbługa coś pieknego. Tez stylistycznie to spoko wygląda grafikami i muzą z gier - już na ps3 to lubiłem jak muza z gry leciała. 

 

Z testowanych gier to widać upgrade mocny w DG ale w to właśnie też grałem więc zauważyłem różnice z dnia na dzień. Reszta gier ze wstecznej oprócz szybszego loada nic nie wnosi nowego. 

 

Pad i słuchawki się nie rozładowują bardziej niż na poprzedniej gen. 

 

Odnośnik do komentarza

Days Gone po aktualizacji PS5 wygląda jak remaster. Taka dopakowana ostrość tekstur i te 60 klatek. Podczas jazdy motorkiem to jakaś bajka. Czekam na podobny upgrade dla TLoU 2, albo Ratchet and Clank.

 

Teraz wyobraźmy sobie jak po update działałby taki DriveClub. Evolution już nie ma, więc nawet PS4 Pro nic nie dostało. A szkoda.

 

Odnośnik do komentarza

Mam PS5 i XSX. PS5 jest dla mnie ładne, ale "przekombinowane". Wolę "prostego" XSX (wygląd). Kultura pracy również w XSX jest lepsza. Irytuje mnie głośna praca napędu w obu konsolach, zwłaszcza w PS5. UI w PS5 zdecydowanie lepsze niż w XSX. Pad od PS5 również lepszy od tego z XSX który jest całkiem fajny, ale DS znacznie fajniejszy :) Wczytywanie w nowych grach - coś pięknego :D Jeśli chodzi o poprzednią generację to jest różnie. DriveClub błyskawicznie się wczytuje, ale już taki Crash Team Racing nie :/  Szkoda.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...