Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde te prychające cewki czy co to tam jest :/.... No nie jest to poziom xsx. Ale dash i jego szybkość, pad i gierki - mniam.

Cewki się wkurzające, już na szczęście nie nasłu(pipi)e tylko gram z dźwiękiem lub słuchawkami to tego nie słychać. Ale fakt szkoda ze co generacja te cewki musza być słyszalne, na pro tez tak miałem. Poza tym sztosik sprzęt nadrabia reszta.
Odnośnik do komentarza

Problem cewek sam się rozwiąże gdy wentylator zacznie je zagłuszać :D

Z prosiakiem tak mialem... po miesiącu grania wiatrak zaczął tak wyć, że nic prócz niego nie było słychać. 

 

Co do Drive Club'a, to z paczem do 60 klatek byłby to niesamowity sztos. Ten, który kazał zaorać to studio powinien zawisnąć. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to był najlepszy arcade racer ever. Teraz dorównała, a może i przebiła go FH4, no ale ogrywam to już na sexie. Nie miałem styczności z wer 30 klatkową na One'a, więc takie bezpośrednie porownanie obu gier jest w tym przypadku nieco niesprawiedliwe. 

Ogólnie dla mnie 60 klatek w racerach to mus, więc tym bardziej cenię sobie DC, że mimo 30 fps wciągnął mnie tak bardzo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Figaro napisał:

I jakie wrażenia z PS5ki? Fajny OS?

 

Jak dla mnie, w tym momencie najlepszy dash jaki powstał (pod względem przejrzystości i szybkości działania). Wcześniej na szczycie rankingu miałem dasha z X360 (ten pierwszy z zakładkami, cudowny). 

 

PS5 za to chodzi świetnie, menu zapierdziela, Miles Morales gniecie suty graficznie, a pad to kompletnie nowa jakość. Nie mam pytań do tej haptyki i triggerów, dla mnie mega bajer. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, że tylko o haptyce i triggerach mowa, to sam kontroler jest większy i w mojej ocenie lepiej leży w dłoni. Jest bardzo wygodny, dużo lepiej wyprofilowany i po prostu świetnie mi się na nim gra. Mam pod ręką też pada od XOne i XSX - zanim chwyciłem DualSense, uważałem że pad od XSX jest idealny. 

 

Dzisiaj już miałbym spory dylemat który z nich jest najlepszy pod względem czystej ergonomii - w końcu Sony wykonało ruch w dobrą stronę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

Jak klikniesz przycisk PS to tam chyba trzecia ikona od lewej, ta co zawiera imprezy i znajomych. Możesz tam sobie wyświetlić wszystkie z tego co pamiętam.

No właśnie nie, widzę tylko te do których mnie dodali, i jakieś stare wiadomości. Te nowe Party są zwalone po całości i wolałem jak było po staremu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, WisnieR napisał:

Koledzy chyba przespali zmianę sprzed kilku tygodni. Tak to teraz jest standard na PS4 i PS5. 

Raczej nie przespali, świadome swiry:) Swoją drogą to jest lipne. Rozwijają imprezy, dodając opcje żeby gdzieś szybko dołączyć lub podejrzeć kto gdzie jest by później to ujebać jak spełniało swoje zadania. Po co? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...