Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Troche smiesznie, ze mimo wszystko w rest mode PS5 chodzi zauwazalnie glosniej od Xbox Series X w instant on :D oczywiscie roznica niewielka, ale podczas gdy sonka 'wyraznie' kreci wiatrakiem i slychac ja stojac obok konsoli, tak XSX cichutko. wrazenia z pada baaardzo pozytywne, pod wzgledem ergonomii i wygody uzytkowania, haptyczne wibracje czy triggery adaptacyjne poki co wrazenia jakiegos nie zrobily. Dobrze, ze poszli w ksztalt zblizony do tego od Xboxa.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rayos napisał:

Troche smiesznie, ze mimo wszystko w rest mode PS5 chodzi zauwazalnie glosniej od Xbox Series X w instant on :D oczywiscie roznica niewielka, ale podczas gdy sonka 'wyraznie' kreci wiatrakiem i slychac ja stojac obok konsoli, tak XSX cichutko. wrazenia z pada baaardzo pozytywne, pod wzgledem ergonomii i wygody uzytkowania, haptyczne wibracje czy triggery adaptacyjne poki co wrazenia jakiegos nie zrobily. Dobrze, ze poszli w ksztalt zblizony do tego od Xboxa.

 

A odpalałeś Astro's Playroom by poczuć te magię haptyki i spustów?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rayos napisał:

Troche smiesznie, ze mimo wszystko w rest mode PS5 chodzi zauwazalnie glosniej od Xbox Series X w instant on :D oczywiscie roznica niewielka, ale podczas gdy sonka 'wyraznie' kreci wiatrakiem i slychac ja stojac obok konsoli, tak XSX cichutko. wrazenia z pada baaardzo pozytywne, pod wzgledem ergonomii i wygody uzytkowania, haptyczne wibracje czy triggery adaptacyjne poki co wrazenia jakiegos nie zrobily. Dobrze, ze poszli w ksztalt zblizony do tego od Xboxa.

Przecież haptyka i triggery robią niesamowite wrażenie w Astro's Playroom. Ja tam jaram się strasznie i już nie mogę się doczekać jak te ficzery wykorzysta Naughty Dog i spółka. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fanek napisał:

Zbyt wolne obroty konsoli to też nie tak dobrze, DF najwiecej miał 62*C na wylocie w Xboxie.

Wole już niech to będzie głośniejsze, ale za to chłodniejsze

widze fanek że kolejny już raz wspominasz te 62 stopnie w xboxie jakby to była jakaś wada, chciałbym tylko powiedzieć, że wysoka temperatura na wylocie jest oznaką tego że system chłodzenia pracuje wydajnie i dobrze odprowadza ciepło z wnętrza konsoli.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Panowie dajcie więcej info o konsoli jak wrażenia

 

Takie na gorąco, grałem tylko w DeS :

 

No więc tak. OKU.RWA. całe to obcowanie z tym nowym konsolowym doświadczeniem poraża na starcie. do 4K nie mogę się przyzwyczaić, to nie to co na yt skompresowanym, te gry wyglądają o wiele wiele ładniej i przejrzyściej, taki czysty obraz żyletkowy, który trochę przytłacza ilością detali które się wychwyca z łatwością. Demon's Souls wygląda kosmicznie dobrze, oczywiście wpie.rdol od tutorialowego bossa bo chciałem zrobić screena i zdążyłem, potem roll ale nie w ta stronę - poskładał mnie na 2 hity, zapomniałem w co gram chyba. Dalej - PAD. no rozwala mnie na łopatki to jak on działa, tak jakby wibracje miały kształt i cośtam w środku mieszkało i robiło takie wybrzuszenie, alien chestburster  tam chyba siedzi :rotfl: ciągle jakieś dodatkowe dźwięki idą z pada, to żyje. cały experience to jest taka kosa, że nie mogę tego przyswoić na raz, trzeba dawkować ten futuryzm 

 

To ciekawe co się będzie dziać w Astro :dynia:

 

DualSense jest rewolucją, kropka. a konsola którą pieszczotliwie nazywam bydleciątkiem jest po prostu magiczna.

 

Bez odbioru, zanurzam się w to max. 

 

PS. znalazłem jeden minus, brak appki HBOGO co jest smutne, bo ja tak często używam konsoli, a chciałbym zacząć oglądać z niej Mroczne Materie :/ 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, heaverq napisał:

Bo nie ma takowego.

Musisz kupić Moralesa w wersji Ultimate by zagrać w ulepszona wersje, pierwszej części.

Nie musi być ultimate. Jeśli kupisz zwykła wersję Milesa, to możesz z menu gry kupić upgrade podstawki do remastera. Dobra opcja, jeśli ktoś chce trochę zaoszczędzić i kupić używkę MM.

Edytowane przez Rosveen
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...