Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, widziałem, gdybym był na kupnie jakiejś konsoli to pewnie bym się zdecydował, zawsze można kupić zestaw i odsprzedać konsolkę, ale przy ewentualnym zwrocie i tak trzeba oddać oba przedmioty i generalnie wolę golasa.

 

Bo wyjściową ceną PS5 to dojebali do pieca xD

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Mam zadanko znaleźć rodzicom TV bo dwunastoletni panasonic LCD Full HD ma paski na matrycy (i tak długo wytrwał). Tu myślę, że sprawa będzie prosta: 

 

- max 55"

- 90% do TV kablowej, czasem Youtube (obecnie mają bez Smart TV) więc najprostsze 60Hz i żadne wysokości nitów w HDR nie mają znaczenia, podobnie HDMI2.1, ARC i inne technologie zbędne

- bardziej tu widzę nacisk na łatwość obsługi czyli funkcjonalny pilot i niezbyt mulący system, by mamuśka sobie po Youtubie mogła klikać bez stresu. Najlepiej by jak najmniej klików było potrzebne

- a w związku z tym, trzeba go podłączyć do neta, więc wifi only bo kabla od neta nie ma w pokoju

 

Ktoś przerabiał podobny motyw do max 2000 zł? Poszukam po ceneo (gdzie najwięcej wyskakuje tych Krugerów, Mant, a nawet Kivi (?xd), ale może ktoś brał budżetowca na takie potrzeby.

I błagam, nie wyskakujcie z Oledem do oglądania TVP xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Ktoś przerabiał podobny motyw do max 2000 zł?

 

u mnie coś podobnego mama ma 

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-led-50dn4ea-uhd-4k-android-tv-harman-kardon-2022

 

z tym że ogląda netflixy i wszystkie inne strimingi i całkiem sprawnie tam to działa. 

 

A ja mam pytanie do posiadaczy nowych LG, macie apkę Premiery Canal+? czy tylko canal+ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2023 o 09:50, BieŃ napisał:

Btw. skończył się chyba cashback i tv LG wróciły do  ,,normalnych,, cen w dużych sklepach typu MM itp :)

No zauważylem dzisiaj. Krd położylem sie dzisiaj w sklepie przed LG G2 77 i wow.Pomierzylem sciane w sypialni i akuratnie z luzem po szerokosci po 5 cm z kazdej strony taki potworek by sie zmiescil.Krd przeskok z 55 na 77 robi jednak robote.Pytanie czy w grach z odleglosci 2,30 m nie męczylbym zbytnio oczu latając gałami za hudem. Ktos oglada 77 z takiej odleglosci?      Edit: nie było tematu, Pipolino rozwiał moje wątpliwosci. 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2023 o 17:39, messer88 napisał:

update C2 03.30.66 zalecam się wstrzymać, dużo opinii że coś zjebali z dv/hdr 

 

Niestety ten właśnie mam. A mam wrażenie, że wczoraj wyskoczył kolejny update, który zignorowałem, a manualnie nie znajduje dziś żadnej nowszej wersji. Ponoć powinno być już *.67. Ktoś to może pobrać z poziomu menu TV?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Niestety ten właśnie mam. A mam wrażenie, że wczoraj wyskoczył kolejny update, który zignorowałem, a manualnie nie znajduje dziś żadnej nowszej wersji. Ponoć powinno być już *.67. Ktoś to może pobrać z poziomu menu TV?

Ja mam problem z glosem w filmach w formacie x265 od jakiegos czasu. Ostatnio wlaczyle sobie Wicka przed seansem w kinie a tu gruby komunikat ze nie wspiera audio :ohmy: 

Model to 55'C2. Wiekszosc dziala jak ta lala a na wicku zgon. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2023 o 16:16, Michał102 napisał:

Albo już mi się ten TV tak opatrzył i nie robi wow, albo w C1 też coś sknocili z HDR/DV.

Zrobiłem update do najnowszego softu z końcówką bodaj 80 i mam wrażenie, że coś licho ten telewizor świeci.

Ktoś z Was ma podobne odczucia, czy to tylko jakieś moje omamy? 

Chyba omamy. Imo swieci tak samo. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.04.2023 o 14:59, vip77 napisał:

Ale tak porównują grubość matrycy między starym B7 a C2 to ten drugi ma myślę tak na oko dwa razy ja grubszą, trochę mnie to w sumie zdziwiło. Chyba to, to EVO zwiększyło grubość matrycy OLED.

Ja mam dwa te modele w domu i roznica jest kolosalna. Chyba 2x na rzecz C7.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...