Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, medzik1992 napisał:

To post z innego forum na pytanie moje dot. modelu C3

 

"C3??  A po co ktoś jeszcze miałby inwestować w tv na starożytnej technologii woled, kiedy już wchodzi 3 gen qd?   Rozumiem jeszcze gdyby cena była o połowę niższa, ale bulić nawet 4,5 klocka  za tv z wypranymi kolorami?  Trzymajcie mnie "

 

Co o tym myślicie ? Janusz czy faktycznie ma rację ?


Post warty tyle co post spencerowca o sonce w console wars.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Przeleciałem opinie i kilka recek, no faktycznie, nie chce wyjść inaczej, jest lepiej. Czas porzucić argument z przywiązaniem do marki i porwać sir na coś nowego. 

 

Zakup przez morele w ramach ofert ich dystrybutorów to bezpieczna opcja? Jak u nich z reklamacjami? 

 

No i najważniejsze - czekać do kwietnia i maja z nadzieją na promki, czy atakować zakup teraz? Telewizor będę wieszał na ścianie dopiero za dwa miesiące, więc będzie mi się kurzył na strychu w kartonie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, k0ntra napisał:

Bardzo dobra relacja ceny do jakości i rozmiaru. Niewiele mniej kosztuje 75 calowy midendowy led Sony (xr90) z 28 strefami wygaszania…

Odnośnik do komentarza

E no, cofnąłem się wstecz i widzę, że przegapiłem proces zakupowy, w którym nastąpił mocny twist :notbad:

 

@balon podtrzymujesz, że warto było wziąć Szajsunga kosztem LG? Orientowałeś się, czy można go sensownie powiesić na ścianie? 

 

Z tym C3 mam taki problem, że chciałoby się od razu zaatakować G3, ale cena przy 77 calach zabija moje poczucie rozsądku... 

 

W G3 bardzo podoba mi się to, że jest jednolity panel i można go powiesić niemal na zero ze ścianą, gdzie w C3 niestety jest ten dolny panel. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ginn napisał:

@balon podtrzymujesz, że warto było wziąć Szajsunga kosztem LG? Orientowałeś się, czy można go sensownie powiesić na ścianie? 

Wiesz co nie wiem jak w kontekście LG, bo nigdy nie małem tej marki.
Czemu wziąłem zamiast LG? Recenzje miał mega, do tego jasność wyższa jak w LG. Minus to brak DV ale ponoć przy takich nitach i HDR10 ciężko to odczuć.

 

Można zawiść nawet lepie jak LG bo jest płaski na całym tyle dzięki panelowi one conect box

IMG_0099.jpeg.8c5fc5c20a61b3be019bf9ba2537872f.jpeg
 

 

 

Sam TV bajka, jestem zauroczony. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, balon napisał:

Minus to brak DV ale ponoć przy takich nitach i HDR10 ciężko to odczuć.

 

Żebym skumał bo tego nie wiem. Jeśli treść na Netflix ma DV a ten TV go nie obsługuje to wtedy nie ma HDR czy jest wyświetlany/konwertowany do HDR10 lub HDR10+?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, LiŚciu napisał:

 

Żebym skumał bo tego nie wiem. Jeśli treść na Netflix ma DV a ten TV go nie obsługuje to wtedy nie ma HDR czy jest wyświetlany/konwertowany do HDR10 lub HDR10+?

Jest normalnie HDR. Ba, jak TV nie obsługuje DV to w opisie serialu/filmu na Netflix nawet nigdzie nie ma słowa o DV a tylko o HDR. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał:

Mimo że nie jestem fanem samsunga, bo strasznie wciskali to swego czasu, tak ten oled kosa. 

Szkoda tylko że skok z 65 na 77, to kosmos w cenie. Z 9k na 17k. Nie pojmę tego nigdy.

Mnie totalnie wali marka w TV (ofc raczej w tej „wyższej” lidze). Miałem Panasa, Sony, Samsunga, Sony, teraz znowu Samsunga. Tam gdzie dobra relacja cena/parametry tam głosuje portfelem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, balon napisał:

Mnie totalnie wali marka w TV (ofc raczej w tej „wyższej” lidze). Miałem Panasa, Sony, Samsunga, Sony, teraz znowu Samsunga. Tam gdzie dobra relacja cena/parametry tam głosuje portfelem. 

 

Ale nie mów, że w KSie Ci rogi obudowy nie odchodziły :D na początku próbowałem to dociskać z powrotem ale i tak odchodziło i w końcu odpuściłem, u góry tylko podkleiłem delikatnie taśmą tą przerwę między obudową a matrycą, bo się bałem, że kurz tam będzie wlatywał :D

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tjery napisał:

Ale nie mów, że w KSie Ci rogi obudowy nie odchodziły

W pierwszym coś się działo, ale po pół roku „się zbił”. Drugiego mam do tej pory (teraz u syna) i jak bozie kocham rogi całe, a jest u nas z 5 lat już.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2024 o 19:01, iluck85 napisał:

Mimo że nie jestem fanem samsunga, bo strasznie wciskali to swego czasu, tak ten oled kosa. 

Szkoda tylko że skok z 65 na 77, to kosmos w cenie. Z 9k na 17k. Nie pojmę tego nigdy.

Jakie 17 koła?

 

https://taketronic.pl/p/5005/telewizor-samsung-oled-77s90c?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=7c8213d1-f0ac-f89f-3f91-14a2482ca682

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...