Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka grająca podczas walki z Ancestor Spirit to coś pięknego. Powinni więcej takich kawałków dawać, zamiast tych przeruchanych chórków i smyczków. 

 

W ogóle zajebisty klimacik mają te podziemne miejscówki, ta arena z gigantyczną mumią na tronie i dziesiątkami zastygniętych w bezruchu "wyznawców" wrzuciła lekkie ciareczki, nie powiem. 

Edytowane przez japco
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Ale Wy musicie farmić, albo zapierdalać byle na przestrzał xd

Ja ok. 60 godzin i ok. 70 lvl, a ten dwa razy tyle natrzepał.

 

No ale ja to na spokojnie sobie węszę po kątach, bo dopiero niedawno Radahn padł.

U mnie każdy boss to maks 2-4 podejścia ;) może dlatego szybciej się niektórzy przebijają, jestem z grami Souls od początku także lizać nawet ściany wydaje mi się że 60h to sporo

Odnośnik do komentarza

Ja lizac sciany pierwsze przejscie mialem po 130h z dosc spora iloscia PvP i zatrzymaniem levelowania na 120. Jeden boss mnie na 90 minut zatrzymal a reszta to mash l1 az cos umrze xD

 

W sumie teraz jak robie juz trzecia postac dalej znajduje rzeczy ktorych nie znalazlem za pierwszym razem. Ale... grajac pod Faith i Great Swordem powiem ze sa teraz Bossowie z ktorymi sie poce jak nie grasz czyms broken to powaznie ci bossowie sa trudni Margit mna podloge wyciera teraz juz chyba od pol godziny i widzialem jakies ataki o ktorych wczesniej pojecia nie mialem bo jak w niego wpadlem Uchigatanami to implodowal xD

Odnośnik do komentarza

Ale te rydwany w podziemnych grobowcach to hvj :wallbash:

Grobowiec jakiegoś azuzira czy kij wie jakiego. No tak mnie te rydwany tam wyprowadziły z równowagi,że po zbyt wielu próbach olałem 103k runów które gdzieś tam leżą i poszedłem sobie fhvj. Na dziś koniec. Zweihandera zrobiłem już na chyba +19 i jutro będę testował i  Rapier Ricarda na +21,ten na czerwonych cwaniaków co zakłócają mi eksplorację :touche:.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mozi napisał:

Eternal City .... wow. Po prostu wow. Tak btw te lochy za Radhanem to rozumiem że też w klimacie bałaganu? Łucznicy mają mnie na hita leją chyba mocniej niż wczesniejszy boss. 

A daj spokój. Nie wiem czemu miały służyć te lochy za radhanem. Zero przyjemności w eksploracja jak cie koszą na strzała. 

Odnośnik do komentarza

Zaorałem tego Margita po ok 25 próbach. Przyzwałem do tej walki czarodzieja i meduzę, która go zatruła czy coś.

 

Chyba już nie te lata na Soulsy, ale cisnę dalej powoli

 

Gram podstawowymi bułatami od samego początku, ulepszyłem obydwa do +2

 

Też pośmigałem trochę po otwartym świecie. Byłem w jakichś podziemiach z klimatem kosmosu i gwiazdami, jakichś suchych stepach z dziwną roślinnością oraz w jakiejś jaskini, gdzie górnicy mieli bronie z niebieskiego kryształu i jakiś robal ściągał mnie na hita. Każda z tych lokacji wymaga wyższego poziomu, więc lecę z fabułą jak na razie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolego, po prostu za szybko tam poszedłeś.
Masz bardzo słaba broń, za pewne niski level.
Po to masz piękny otwarty świat żeby go eksplorować znajdować eq/kamienie do ulepszeń/popioły do broni .
Za chwilę dojdziesz do ściany w postaci Godricka.
To nie speedrun, nie chodzi o to zeby zabić 8 bossów z 80 i ominąć 3/4 gry.
Ciesz się grą, ulepszaj postać a NG całe przejdziesz sam bez potrzeby przywoływania kogokolwiek.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka





  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim cudem. Margit u mnie poszedl za drugim czy trzecim razem, potem zrobilem caly zamek i godricka sprobowalem raz i wystarczylo. Ja bylem na hita a jemu prawie nic nie odbieralem. 

 

Oczywiscie potem poszla ostra eksploracja, wrocilem za 30lvl i nie bylo co zbierac z leszczyka. 

 

Dzis podbilem stolice. Trzeba przyznac jej ogrom robi wrazenie. Bardzo tez podobala mi sie Nokstella. Piekne, klimatyczne miejsce. 

 

To teraz chyba trzeba isc na tego Ryjkarda czy jak mu tam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...