Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podejście do BB zależało od tego, w jakim stylu ktoś wcześniej grywał w DS. Jeśli stawiał na rycerza-dynamiczniaka, nie stosował tarczy, to przy przeskoku na BB mógł nie odczuć większych różnic i szybciej się przestawić. Ale jeśli ktoś podczas gry w DS dużo polegał na tarczy i podchodził do starć metodycznie, to BB w zasadzie odbierał mu podstawowe zabawki i wymuszał zmianę stylu. Logiczne więc, że taki gracz mógł uznawać tę grę za znaczące odbicie od formuły DS. Dla innych to tylko zmiana settingu, bo i tak grali w podobnym stylu.

Umówmy się, ale BB w porównaniu z DS czy DS2 to była generalnie inna, dynamiczniejsza gra. Dopiero DS3 trochę wyrównał różnice.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja się rewolucji w mechanice w ogóle nie spodziewam i w zasadzie czego można byłoby od nich wymagać tak sprawiedliwie? FS ma świetną passe pod względem gameplayu od ponad dekady i w zasadzie jak komuś pojedynczy tytuł się podobał to i resztę łyknie bez popity. Takie studio siedzące w swojej strefie komfortu i mi to zupełnie nie przeszkadza :usmiech:

Od ER nie mam wielkich oczekiwań, ale ciekawi mnie czy to kolejny tytuł gdzie bogaty lore będzie poukrywany w dialogach, itemach itd. a o narracje będzie musiał martwić się sam gracz, czy jednak dzięki współpracy z Martinem forma opowiadania będzie bardziej tradycyjna. Osobiście wolałbym, by to Martin dopasował się do Miyazakiego niż na odwrót.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Pff, nie żartujcie. Oby była w końcu jakaś fabuła, a nie jutuberzy muszą wam układać historyjki z opisu miecza.

Mylisz fabułę z "lore" osławione z tych wszystkich duperelach w grze. Zawsze w Darkach/Demon's było intro objaśniające o co chodzi i można to streścić do jednego zdania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ma_niek napisał:

A jest tu ktos kto uwielbia wszystkie Soulsy a Sekiro totalnie mu nie podeszlo? :D

Może nie, że nie podeszło ale przez to jaką ma budowę nie miałem motywacji do robienia kolejnych runów tylko żeby zobaczyć inne endingi. Demon's/Darki/BB z kolei zawsze jakiś inny build czy pvp i nazbierało się tych godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Może nie, że nie podeszło ale przez to jaką ma budowę nie miałem motywacji do robienia kolejnych runów tylko żeby zobaczyć inne endingi. Demon's/Darki/BB z kolei zawsze jakiś inny build czy pvp i nazbierało się tych godzin.

A tu się zgodzę również, nie wyobrażam sobie lecieć od nowa Sekiro i zbierać te protezy, koraliki itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...