Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, XM. napisał:

No i trailer wyszedł i wygląda bardzo średnio tak szczerze mówiąc - graficznie wygląda gorzej od Sekiro, lokacje i przeciwnicy bardzo przypominają już wsyzysko to co widziałem w reszcie soulsów. No grane będzie, ale się trochę ostudzilem.

Chyba za dużo oczekiwałem.

Mam tak samo jak chodzi o design przeciwników. Mam wrazenie ze kazdego zabiłem w jakich soulsach. Tak czy takpewnie gra będzie lepsza niz 90% innych gier wydanych w 2022 więc się sprawdzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał:

Dokladnie. Wyglada jak amalgamat DS, BB i Sekiro.

A skąd wiesz?

Zrezta nie ważne. I tak wejdzie Day one chociaż szkoda że na ten moment to soulsy 4 i znowu ashen, fire itd. Liczyłem na coś więcej? No i mogliby porzucić faktycznie te stare sprzęty ale hajs się nie zgodzi. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Hendrix said:

Trailer, hmm, chyba najsłabszy od From, najwięcej wątpliwości mam jednak to tego jak niespójny świat się w nim wydaje - ale From ma kredyt zaufania u mnie w tym względzie, więc czekam na więcej materiałów i gameplay.

tez mi od razu przyszla dwojka na mysl bo jakby roznorodne klimaty sie przewijaly

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Soulsy, więc spoko, ale gra wygląda gorzej od wiedźmina 3 z 2015 roku :reggie: Czuć w oprawię, że gra rodzi się w mękach i jak wyjdzie to technologicznie będzie spóźniona kilka lat. Taki remaster demona to wciąga graficznie elden ring dupą. Obstawiam, że kintoki nie umieli w optymalizacje open world(oni w sumie nigdy nie umieli w optymalizacje xd) i ścięli grafe by działało 4k/60fps na nowych konsolach.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Kolejne soulsy, no fajnie, kupie day1, ale ciarek nie mam. Mogliby kurwa Tenchu wskrzesic.


Dlaczego From miałby akurat to wskrzesić? Tenchu to gra Acquire, po Acquire stery przejęło K2 LLC. From tylko wydawał/udzielał licencji na część tytyłów, tych znacznie gorszych dodam. Jak From próbował robić coś z Tenchu, to wyszło Sekiro :v

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

ALE ROZIEMU SIE PODOBA, JAK TO TAK CALA RESZTA ZAWIEDZIONA? 

Nie no sorry, że się potrafię cieszyć grami, widzieć pozytywt, zamiast rozsiewać mejmozę i narzekać na wszystko jak stary dziad.

 

Albo być teoretykiem gamingu, jeszcze gorzej :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...