Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Basior napisał:

Dobra ale prawda też, że na start Sony daje spidera a ms halo. Tylko. No może jakieś medium i murzynka assasynka w zależności od platformy. 

Eh.

No i (pipi) jak halo na starego one ograsz, to taki średni launch bym powiedział. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, iluck85 napisał:

Kupujcie PC. Szkoda już czasu na konsole, a i granie online w cenie neta :yao:

Jakby co to pytajcie młodego, jak złożyć, on się zna :yakubu:

 

Bez kitu, zmienię CPU, GPU i wyjdzie lepiej niż XSX. A idź pan w cholerę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Nawet nie czytam tych masowych wysrywow użytkowników którzy uaktywniają się w tym temacie tylko w celu trollinku i tranhardowania.

 

Serio trzeba mieć klapki na oczach by na poważnie pisać że była to słaba konfa.

 

 

Napisz więcej, co Cie wysadziło z papci? Co jest petardą? Które nowe IP Cię rozwaliło? 

Na skok graficzny nie liczę, bo imo problemem będzie 4k/60 w wielu grach.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hm.. no to zagrałbym w Forza Motorsport i PSO 2 DLC, ale nie gram w MMO, więc zostaje Forza. Na PS5 też szału nie ma, ale GT 7, Horizon 2 i Sackboy póki co robią przewagę. Gorzej, że żadna z tych 4 gier chyba nie wyjdzie w tym roku :/ Tyle czekałem na nextgeny, a może się okazać, że żadnego w tym roku nie kupię, chyba że na Switcha do końca roku nic sensownego  już nie wyjdzie i nie będę miał totalnie w co grać.. wtedy wezmę to co będzie tańsze, żeby pograć w Dirt 5 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Jakby co to pytajcie młodego, jak złożyć, on się zna :yakubu:

 

Bez kitu, zmienię CPU, GPU i wyjdzie lepiej niż XSX. A idź pan w cholerę.

 

 

Jak widać, dobrze ogarnął. 

" po co Ci 32GB ramu, 16 starczy na długo". 2 tyg później MSF i zalecają 32 GB :yao: Po co Ryzen 7, wątki w 5 stykną. DS wychodzi i jednak więcej FPS. Znawcy w necie :yao:

Odnośnik do komentarza

Przypominam wszystko co dzisiaj pokazano w game pass na PC. (pipi)ać te konsole czas składać dobrego pc. Ani ps5 ani Xbox nie mają NIC na start co by mnie zainteresowało. PC i switch to jedyne kombo jakie widzę obecnie. Może za dwa lata ps5 jak coś ciekawego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Dobra źle nie było. Dobrze jakoś też nie.

Halo mnie jakos mocno nie nahajpowało. Ale i tak będzie grane. Przydaloby się info jaka roznica xox - xsx. Ponoc wielkość 4 i 5 więc dla mnie bardzo spoko.

 

Everwild nadal nie wiadomo co to.

Boje się że znów za dużo online.

 

FH "early" czyli wyjdzie razem z GT7.

 

Psy2 przyszly rok.

 

Fable i rpg od obsydian za parę lat. Ale bardzo na plus.

 

Medium bez gameplayu 

 

Całość w gamepasie.

 

Taka sobie konfa. Teoche gorsza od Sony. A taktam była dla mnie średnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...