Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2021 o 17:31, smallv86 napisał:

50kg koles w pol sekundy przemieniajacy sie w 12 metrowa osmiornice - cool, virus tak dziala, biohazard!

Wampiry, wilkolaki?- CIEKAWE JAK ONI TO WYTLUMACZA!!! :dynia:

Capcom idzie w dobrym kierunku z seria choć nie obrazil bym sie za widok zza plecow jak w poprzedniej trylogi ale tak jest bardziej strasznie imo.

Demko wywala z kapci, gra na oledzie wyglada OBLEDNIE! Jak jeszcze bedzie mozna grac na googlach to juz w ogole bajunia.

Wioska, zamek, las, wilkolaki, zombie, czarownice, wiktorianski klimat. To wszystko juz bylo i sie tez nie zdziwie jak na koniec bedziemy zjezdzac 60 pieter w dol do tajnego laboratorium umbreli ale kurde czekam mocno bo nowy resident to zawsze wydarzenie w swiecie graczy i solidny szpil (nie liczac czesci nr 6)

Przecież już w piątce były transformacje w w gigantyczne potwory ouroborosem, a wampiry to przecież może być kolejne stadium rozwoju wirusa, jego celem jest stworzenie myślących i idealnych żołnierzy. Zombie w jedynce, w dwójce Mr X, w trójce myślący już Nemezis, czwórka to pasożyty, piątka ouroboros, szóśtka to megamix a siódemka to już istota kontrolująca wszystke osoby w domu.

W dniu 22.01.2021 o 17:31, Faka napisał:

O Leonie, czy tam Chris to już zapomnieli w 7? Ta gra dalej jest związana z uniwersum Resident.

Chrisem się przecież nawet gra w siódemce więc jak zapomnieli?

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i jestem pod mega wrażeniem. Jaki to ma KLIMAT. Żeby nie było, mimo zaliczenia wszystkich głównych części (nie licząc 6) to nie jestem ortodoksem serii, a zoomboaki bardziej mnie śmieszą niż kręcą, więc dla mnie na duży plus to co obecnie zobaczyłem.

Co grafiki gdzieś ktoś tu pisał, że jest tak se. Kurde to wygląda na tym fragmencie megaaaa. Faktycznie hdr masakruje, a design graficzny prima sort. No a ten widok zaśnieżonego podwórka z okna mmmmm

 

Aaaa żeby nie było to karny kutas należy się za w dalszym ciągu brak animacji rąk (otwieranie drzwi, używanie przedmiotów itd.), przedmioty sobie lewitują jak je używamy albo coś otwieramy. No nie przystoi takie coś w 21 roku...

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2021 o 17:31, smallv86 napisał:

Wampiry, wilkolaki?- CIEKAWE JAK ONI TO WYTLUMACZA!!! :dynia:

 

bardzo prosto - Chris sam się zainfekuje żeby iść w wiłkołaka bo dzięki temu ma w ogóle szanse z Vampire Tall Lady Dimitrescu i jej koleżankami, być może Ethan też będzie miał morpha

 

co do odejścia od klasycznego zombiakowego uniwersum, seria powoli zjadała własny ogon więc albo udziwnienia jak w RE7 i teraz 8 albo całkowity reboot, na razie podoba mi się obecna droga, ile można grać w to samo, potrzebny był lekki mix i wstrząs. i jest 

 

#1 na mojej most wanted liście na ten rok, demko też zrobiło smaka bo mimo że to "standalone storka" to już na trailerach widać znajome komnaty więc do tego zamku na pewno się wbija ponownie, może nawet do tych samych lochów :cool2:

Odnośnik do komentarza

beczunia z tej giercy na internetach niemiłosierna - sama ta uśmiechnięta od ucha do ucha - jak by ją sam hrabia kaczula chędożył, wampirza kolaska, nazbierała już tyle memów komicznych, że głowa mała. To tylko obrazuje jak zabawne, mało klimatyczne oraz żałosne są te uśmiechnięte kobitki, których z tego co widać nie można nawet w normalny sposób upierdolić bo się morfują w jakiś ćmy i  inne tam chujsto po czym łapią tego biednego niedojebanego ethana pakują go do lochów zamiast od razu zajebac, ten im ucieka, te go znowu gonią i łapią i tak zapewne do momentu jak gra pozwoli nam w cudowny sposób odkryć jak należy to dziadostwo zaciukać - główne zagrożenie jak i sama gra, to jakiś żart.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Haha 2
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...