Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie wyczyściłem wszystko, jestem w ostatniej lokacji na liczniku 10:38 - niektóre sekrety były naprawdę nieźle poukrywane (i trochę trzeba było połazić po danej lokacji), generalnie Village ma świetnie zrobioną eksplorację i progresję. No i tak jak Bzduras pisał, do czasu gry wliczona jest tylko czysta rozgrywka, bez cutscenek czy ewentualnych powtórek.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą fabularnie ciekawy motyw z 

 

Spoiler

 

BSAA stosującym broń genetyczną i Chrisem, który już dla nich nie pracuje 

 

spacer.png

 

 

 

Byłby fajnie, gdyby Capcom w końcu wytłumaczył o co w tym chodzi, ale jakoś z Blue Umbrellą też im się nie spieszy. Może w kolejnym RE...

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Josh napisał:

Czekam aż jakiś śmiałek spróbuje ubić ich samym nożem w trybie Village of shadows :obama:

Wiesz, VoS to tryb robiony wybitnie pod infinite ammo i dopakowane bronie. Wczoraj wziąłem się za bary z tym na zwykłym New Game i nie ma absolutnie najmniejszych szans na przejście tego w ten sposób - pierwszy przeciwnik napotykany w grze połyka 40 (CZTERDZIEŚCI) kul w łeb ze zwykłego gnata i dalej skacze do gardła. Pewnie znajdzie się w sieci jakiś kozak przechodzący ten tryb w taki sposób, ale zwykły śmiertelnik po prostu nie ma na to szans. Ba, nawet po załadowaniu NG+ z infinite Dragoonem nie dałem rady przetrwać początku :dog: Jeszcze z jeden run na wymaksowanie STAKE trzeba zrobić i dopiero można do niego podchodzić. Madhouse to przy tym bajka dla dzieci. Co do pytania - pierwszego tak, drugiego nie spotkałem :frog:

 

Aha, wcześniej gdzieś tu wspomniałem, że na VoS itemy są w innych miejscach, ale reddit raportuje, że jednak niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Robiłem jeden testowy speedrun na VoS z infinite ammo do granatnika. Momentami ledwo dawałem radę i tak jak Ty myślałem, że nie da się tego przejść w "normalny" sposób, ale niektórzy youtuberzy już mnie wyprowadzili z tego błędu :gayos:

 

 

Został mi ostatni run ze znajdźkami, później Mercenaries i biorę się za VoS na new game jak ten typek, aczkolwiek nie wiem czy dam radę. 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Widziałem ludzi przechodzących Dark Souls na tamburynie grając stopami więc i to mnie nie zdziwiło :dynia:
 

W ogóle jak patrzę to ten koleś to jakiś kocur residentowy jest. Przechodzi 12 gierek jedna po drugiej, na każdą poświęca około godziny? Yeah, right, już widzę, jak w tym życiu zbliżę się choćby do jego poziomu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i w porównaniu do 7 to gra nie straszy wogole. Jest dobrze chce się grać. Czekam aż milf mi siadzie na twarzy. 

Tak BTW w tej pierwszej akcji w wiosce to się wogole da zgnianc na normalu? Przy 4 to tam jest jakoś tak prościej? Tam wpadał dr Salvador i łepek spadał od razu tutaj parę razy otarłem się o śmierć skonczyly się naboje ale poszło dalej. W piątce było to samo pach i do piachu. Może nie chcieli żeby się odbiło połowa casuli?

Odnośnik do komentarza

@Basior

Spoiler

Niestety klops - nie wrócisz tam. Polecam w zamku zrobić jak najwięcej, bo potem po walce z kimś tam nie będziesz już mógł tam w ogóle wrócić.

 

Tutaj odnośnie możliwości powrotu do innych lokacji:

Spoiler

Po walce z Panem Rybą też nie można wrócić do niektórych miejsc w jego siedzibie. Wcześniej w tej samej lokacji po jednej scence też jest zablokowany dostęp do niektórych miejsc - trochę się wkurzyłem, bo miałem iść najpierw na prawo a poszedłem w lewo. Nagle cutscenka i nici z powrotu. Dodatkowo czytałem, że po wejściu do lokacji ostatniego władcy nie można już wrócić do wioski.

 

Edytowane przez wodny1988
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...