Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wersja PS4/XOne będzie wydana po premierze na PS5/XS (jako port) lub robiona przez jakiś inny zespół to niech wydają, najgorsza sytuacja to taka w której będą musieli ciąć gameplay bo jaguary nie wyrabiają nawet w 30 FPS. A potencjalni klienci past genów to nie jest już jakaś gigantyczna grupa. Były np. staty Horizon: FW z UK i większa sprzedaż była wersji PS5 mimo że pod względem sprzedanych konsol było 6:1 na korzyść PS4. Więc pewnie część osób zamiast grać na PS4 woli poczekać i ograć na PS5 jak już dorwie konsolę.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Czoperrr said:

Będzie to cross-gen prawdopodobnie, nie okłamujmy się. 

 

Będzie na pewno, RE4 wyszło w tylu wersjach że nawet mam zainstalowane na pralce :lapka:

Jednak po Capcom'ie albo bardziej z powodu panującego trendu bardziej obawiam się nie tyle wydania gry cross platformowej to jeszcze 

  • Mercenaries będzie płatnym DLC
  • Seperate Ways będzie płatnym DLC
  • Assignment Ada będzie płatnym DLC 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, darkos napisał:

 

Będzie na pewno, RE4 wyszło w tylu wersjach że nawet mam zainstalowane na pralce :lapka:

Jednak po Capcom'ie albo bardziej z powodu panującego trendu bardziej obawiam się nie tyle wydania gry cross platformowej to jeszcze 

  • Mercenaries będzie płatnym DLC
  • Seperate Ways będzie płatnym DLC
  • Assignment Ada będzie płatnym DLC 

 

 

Assignment Ada tak naprawdę jest zbędne, ale pozostałe 2 muszą być. Nie pogardziłbym  gdyby Mercenaries rozbudowali o nowe mapy i więcej postaci jak np Luis. 

Odnośnik do komentarza

mogliby skrzyknac orginalnych VA, zeby rimejkowi stala sie zadosc, no ale capcom to nie hideo, re co nowa czesc to inny no nejm podklada glos pod kultowe postacie. 

 

bo gdyby tak ten sam va od merchanta powrocil ze swoimi niesmiertelnymi kwestiami to by byla nie lada gratka. mimo ze pod leona bedzie ten z remake 2 podkladal glos, a w 4 merchant to leon

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, darkos napisał:

 

Będzie na pewno, RE4 wyszło w tylu wersjach że nawet mam zainstalowane na pralce :lapka:

Jednak po Capcom'ie albo bardziej z powodu panującego trendu bardziej obawiam się nie tyle wydania gry cross platformowej to jeszcze 

  • Mercenaries będzie płatnym DLC
  • Seperate Ways będzie płatnym DLC
  • Assignment Ada będzie płatnym DLC 

 

Merce w Village były za free na płytce z grą, dodatki do RE2R jak dobrze pamiętam też były za darmo. Capcom bardziej kroi graczy na głupotkach typu alternatywne ścieżki dźwiękowe, kostiumy czy przedmioty ułatwiające rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Też byłoby miodzio, taki drop jednocześnie paczyków i demka do sprawdzenia :obama: Aż się spociłem na samą myśl. Liczę też na to, że nie będzie aż tak dużego zalewu trailerów i gameplayów jak to było z RE2. Praktycznie co kilka dni wlatywało jakieś 10-20 minut rozgrywki... wiem, można nie oglądać, ale silna wola jest za słaba jeśli chodzi o te rimejki i każdy materiał klikam podświadomie.

  

2 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Chyba jedyne nowe ujęcie to końcówka z przetłuszczonymi włosami Leona. 

A ja mam wrażenie, że od 0:08 do końca wszystkie migawki są świezutkie, składając się na potężne sześć sekund rzeczy których nie pokazali w trailerze :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...