Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobrze w chuy :boomer:

Spoiler

poza walizką mamy teraz też schowek więc sprzedawanko broni żeby zrobić miejsce odchodzi do lamusa. Dużo nowych lokacji do zwiedzania. Harpuny w łódce nie znikają po walce z bossem więc może będą inne walki na łódce i największa bomba to ganadosy które skaczą na sufit a później na Leona, sakramencko creepy :wujaszek:

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tez sie ciesze z dopracowanego projektu. Szukalem juz nawet listy trofkow aby zobaczyc czy bedzie poziom HtoC ale bez skutku. Jeszcze nie ujawnili.

 

Boje sie tak swoja droge ze pozniej przyjdzie pocieta wzdluz i wszerz Veronica. Badzmi szczerzy, gdzies beda musieli zaoszczedzic budzet wsadzony w 4 - tego sie boje najbardziej bo to moj ostatni wyczekiwany Remake z serii :ninja:

Odnośnik do komentarza

Capcom jednak umie. Najpierw wydał zajebistą trylogię RE. Później remake jedynki, która najbardziej się postarzała. Następnie zaryzykował z RE4, a do tego wydał jeszcze RECV i RE0. Z biegiem czasu wydał to wszystko osobno kilka razy na wszystkie sprzęty w wersji remaster. Następnie znowu zaryzykował z RE7, a teraz wydaje jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) część czwartą z dopiskiem remake, która zmiażdży. Wierzę, że na tym nie koniec, że jeszcze pojawi się RECVR, RE0R i RE1RR (remake remakea jedynki w stylu dwójki). Z biegiem czasu znowu to wszystko wyda z dopiskiem remaster, a w części 10 dokona kolejnej rewolucji, tylko co tym razem, skoro było już TPP, FPP i z widokiem znad ramienia?

 

Wystarczy dobrze pudrować stare hity i kasa będzie się zgadzać po wsze czasy :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie te filmy z porównaniami i dwa wnioski mi się nasuwają. Pierwszy: oryginał nadal wygląda zajebiście. Drugi: kurczę znam tę grę na pamięć. Mam oryginał kupiony na Xboxie, Playstation i Switchu. Serio potrzebuję remake day1 za 60$? Chyba nie i chyba odpuszczam. Zamiast tego wreszcie zagram w Village, którego mam od premiery, a którego nawet nie odpalałem

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał:

Oglądam sobie te filmy z porównaniami i dwa wnioski mi się nasuwają. Pierwszy: oryginał nadal wygląda zajebiście. Drugi: kurczę znam tę grę na pamięć. Mam oryginał kupiony na Xboxie, Playstation i Switchu. Serio potrzebuję remake day1 za 60$? Chyba nie i chyba odpuszczam. Zamiast tego wreszcie zagram w Village, którego mam od premiery, a którego nawet nie odpalałem

 

Ja bym jednak na twoim miejscu się zastanowił, skoro wziąłeś - mniemam - day1: TLOU na PS3, TLOU Remaster na PS4 i TLOU Remake na PS5 :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Homelander napisał:

Oglądam sobie te filmy z porównaniami i dwa wnioski mi się nasuwają. Pierwszy: oryginał nadal wygląda zajebiście. Drugi: kurczę znam tę grę na pamięć. Mam oryginał kupiony na Xboxie, Playstation i Switchu. Serio potrzebuję remake day1 za 60$? Chyba nie i chyba odpuszczam. 

 

Przy part 1 inaczej śpiewałeś :kekw:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zakupiłem w promce klasycznego RE4 i dalej ta gra jest dobra,baa nawet lubiłem taka grafikę z czasów ps2. Fakt sterowanie to dalej drewno przeokrutne, aczkolwiek wybornie się w to gra nawet dzisiaj-18 lat po premierze. A muzyczka podczas sejwowania dalej koi moja zwichrowana czaszkę :potter:

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szermac napisał:

W czwartek jeszcze demko spadnie :banderas:

Skąd info, że akurat w czwartek?

 

BTW, na Xboxie można robić preload, niecałe 68GB.

BTW2, oczywiście już mozi to napisał, a ja nie zauważyłem :( złe życie, złe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...