Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ja tam raczej cieszę się jak remake próbuje coś innego niż tylko naśladować pierwowzór, ale na nowocześniejszym silniku. Pasuje mi ta mroczniejsza oprawa.

Było mówione od początku, że gra będzie bardziej szła w stronę horroru, oczywiście dalej zostawiając trochę z groteski "starej" czwóreczki.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że do czwórki podejdą z jeszcze większym szacunkiem, niż do dwójki, bo wiedzą, że kasa się będzie zgadzać. Z trójki trochę wycięli, bo widocznie nie jest dla nich tak ważna w całej serii. Powiem nawet, że RE1, RE2 i RE4 to chyba najważniejsze części, a RE3, RECV i RE0 już mniej.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, zdrowywariat napisał:

Myślę, że do czwórki podejdą z jeszcze większym szacunkiem, niż do dwójki, bo wiedzą, że kasa się będzie zgadzać. Z trójki trochę wycięli, bo widocznie nie jest dla nich tak ważna w całej serii. Powiem nawet, że RE1, RE2 i RE4 to chyba najważniejsze części, a RE3, RECV i RE0 już mniej.

Wiadomo że 1, 2 i 4 mają większy prestiż niż 3, CV i 0. Te pierwsze były projektami robionymi przez główną ekipę od RE (Studio 4) a te drugie startowały jako spin-offy i główna ekipa co najwyżej nadzorowała prace (i nie, CV to nie miał być RE3 bo ten numerek miał przypaść grze która przekształciła się w DMC). A jeśli RE4R będzie przynajmniej w miarę kompetentną grą (a zapowiada się bardzo dobrze) to sprzeda się świetnie niezależnie od tego ile wprowadzą zmian które nie spodobają się fanatykom RE4. Nawet krytykowany RE3R sprzedał się w 6.5 mln.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie to jednak widać, że największą bolączką tego silnika jest kiepska fizyka i oszczędne (żeby nie powiedzieć biedne) dynamiczne cienie. Bardzo wybiórcze, mocno razi to po oczach szczególnie po ograniu ostatnich produkcji next genowych. Przeciwnicy znowu ich nei rzucają, do tego te oskryptowane animacje zgonów... Ale przynajmniej w odróżnieniu od re8 widać jakieś uszkodzenia po przyjęciu kulki. Zobaczymy, ale podjarka trochę opadła.

Odnośnik do komentarza

Striker ma najlepsze "kontrolowanie tłumu", przez co można kilku kurwiaków położyć i dobić nożem. A Redzik to piękny Mauserek :obama:

 

Niestety po powyższym gameplayu nie czuję żadnej podjarki, wygląda to przeciętnie :pechowiec:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

Striker na papierze jest najmocniejszy ze strzelb. W praktyce ma kiepskie celowanie z biodra i gówniany zasięg. Ja zostaję przy pierwszym shotgunie. Ulepszony maksymalnie ma  największy zasięg i najlepszą celność. 

To tak jak ja zawsze zostaje przy pierwszej snajperce - po prostu animacja przeładowania i dźwięk strzału to jest kurwa orgazm dla oczu i uszu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...