Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Plugawy napisał:

Zjebali trochę z tym wilkiem w sidłach. Co im szkodziło, chyba, że już to patchuja xD

 

W wywiadzie dla GameInformera ta kwestia była poruszana, ale na wszelki wypadek dam w spoiler

 

Spoiler

potwierdzili, że ten martwy wilk o którym było głośno, to niekoniecznie ten sam co był w  oryginale, także wilk żyje i oby zostawili memową kwestię Hey! It's that dog! :dog:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na ostatnim trailerze wyraźnie widać wiele rzeczy pozmienianych, i dobrze. Będzie więcej niespodzianek. Już widzę że jazda wagonikami jest inna. Walka z El Gigantes też wygląda inaczej. W kilku lokacjach gdzie go nie było, teraz pojawia się Luis i nam pomaga. :banderas:

 

Do premiery teoretycznie zostało 27 dni, ale i tak obawiam się obsuwy :nvmnd:Oby Capcom dowiózł na obiecany 24 Marca :macek:

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Nemesis said:

Pytanie za 100

 

Kto jeszcze planuje skończyć oryginał? 

 

Skończyłem ją tyle razy że nie mogę już tam wracać. Czekam na odświeżenie. 

Zastanawia mnie czy pojawią się jakieś Bundle konsol z RE4Remake, tak jak pojawiły się z God Of War i Hogwarts Legacy. Takiego bundla bym przytulił. :macek:

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2023 o 13:13, Zwyrodnialec napisał:

Albo skrajne, bo szybko wyjdzie hipokryzja i ci co jebali RE3 za zbyt duże zmiany względem oryginału tutaj będą obniżać, bo gra jest zbyt podobna. 

 

Trójki to dwie zupełnie inne gry z tymi samymi postaciami. Wydaje mi się że oczekiwania wobec 3 stały na podobnym poziomie co 4. Sporo ważnych rzeczy jednak zabrakło, a te nowe nie były za bardzo nowe. Fajnie ucharakteryzowali postacie ludzkie, to na +. Troche szkoda jak ogromnego potencjalu nie wykorzystali. Może za kolejne 2 generacje wrócą i stworzą realistyczne raccoon city outbreak vr, gdzie zagrasz kazda wspomniana postacia z oryginalnego incydentu. Musieliby kupic caly ubisoft do tej mapy ;)


kilka zmian w 4 tez sie chyba przyda. opcjonalny coopik. jacys subbossowie. Cowhead spoko pomysl (choc intro szczerze powiedziawszy slabe. Pokazali nalotem kamery na typa, zamiast dac mu wejsc jak mr X. Offscreen, z dzwiekami totalnej jatki. Trąci myszką, ale pomysł był dobry)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2023 o 18:02, Nemesis napisał:

Pytanie za 100

 

Kto jeszcze planuje skończyć oryginał? 

Przeszedłem jakiś tydzień temu i, tylko mnie nie zjedzcie, mega się wymęczyłem żeby to skończyć. Niby wszystko gameplayowo i technicznie zagrało ale te 10 godzin dłużyło mi się okrutnie. Dużo lepiej wspominałem ten tytuł z czasów GC. Chciałem za jednym zamachem strzelić scenariusze Ady ale nie mogę się zabrać od czasu skończenia podstawki. 

Jednocześnie nie obejrzałem i nie obejrzę ani sekundy trailerów remaku i będzie to mój pierwszy preorder od lat. 

Edytowane przez kiseki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...