Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że powinny być także zasłużeni dla forumka osoby, które już przestały pisać. 

Np. taki Yano, niezwykle barwna postać, która przestała pisywać - według mnie, by mieć seniora trza być tu te 15 lat + mieć 10 000 postów w ogóle. 

A takich userów za dużo nie ma. waldusthecyc widzę ma ponad 6k postów...

Odnośnik do komentarza

Twardy orzech do zgryzienia. Teraz jeszcze zastanawiałem się nad inną opcją - uzależnić Juniora i Seniora (bo ogólnie dwie grupy będą OK) od średniej postów + staż. Tak, wiadomo, niektórzy spamują etc., ale finalnie forum = posty. Czyli coś w stylu:

  • Junior - minimum 5 lat stażu i średnia 50 postów/miesiąc (czyli przy stażu 5 lat trzeba mieć minimum 3000 postów; przy stażu 7 lat 4200 postów)
  • Senior - minimum 10 lat stażu i średnia 40 postów/miesiąc (czyli przy stażu 10 lat minimum to 4800 postów, jak ktoś ma 13 lat, to minimum 6200 postów) 
  • Senior drugi próg (może być Senior+ ;)) - minimum 15 lat stażu i średnia 30 postów/miesiąc 

Te malejące średnie stąd, że jednak im dłużej na forum, tym trudniej cały czas naparzać posty i jednak jak ktoś ma już te 15 lat stażu i dalej zachowuje po tylu latach średnią 30 postów/miesiąc, no to należy się bonus. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał:

Twardy orzech do zgryzienia. Teraz jeszcze zastanawiałem się nad inną opcją - uzależnić Juniora i Seniora (bo ogólnie dwie grupy będą OK) od średniej postów + staż. Tak, wiadomo, niektórzy spamują etc., ale finalnie forum = posty. Czyli coś w stylu:

  • Junior - minimum 5 lat stażu i średnia 50 postów/miesiąc (czyli przy stażu 5 lat trzeba mieć minimum 3000 postów; przy stażu 7 lat 4200 postów)
  • Senior - minimum 10 lat stażu i średnia 40 postów/miesiąc (czyli przy stażu 10 lat minimum to 4800 postów, jak ktoś ma 13 lat, to minimum 6200 postów) 
  • Senior drugi próg (może być Senior+ ;)) - minimum 15 lat stażu i średnia 30 postów/miesiąc 

Te malejące średnie stąd, że jednak im dłużej na forum, tym trudniej cały czas naparzać posty i jednak jak ktoś ma już te 15 lat stażu i dalej zachowuje po tylu latach średnią 30 postów/miesiąc, no to należy się bonus. 

Mieliśmy uprościć rangi, scalić Seniora i Premium w jedno, a zaraz się okaże, że będzie więcej odznaczeń, niż poprzednio ;]

 

Generalnie im dłużej trwa ta dyskusja, tym bardziej jestem za usunięciem rang całkowicie, bo robi się coraz dziwniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...