Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, smoo napisał:



Świeży patch. Z tego co wyczytałem na necie, z większych zmian, przyspieszone leczenie i zmiana broni, naprawiony manual save, możliwość skipowania śmierci, a na PC spory wzrost wydajności. Naprawiono też trofea na PS4.

Fajnie, wraz z przyrostem patchów maleje cena, mam nadzieję że gra  za miesiąc będzie dobra i tania.

Odnośnik do komentarza

Mocno liczyłem na tą grę i póki co ani trochę się nie zawiodłem.

Po początkowej gówno burzy w sieci przez głupotę developerów gra po 1 dniu stała się grywalna na wszystkich sprzętach. System walki, o którym czytałem, że jest męczący mi osobiście bardzo się podoba, podobnie jak cały system szybkich strzałów czy kontr. Jasne, gra jakoś super przez to prosta nie jest, bo nie wybacza błędów, ale gameplay jest zróżnicowany, a grze od początku bardzo dużo się dzieje. Do tego ciężki klimat, gore - no póki co must play, zwłaszcza dla ludzi kochających Dead Space!

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To przeciskanie się przez szczeliny i wentylacje to cena za crossgenowość, nie pierwsza gra to robi - ot chociażby najnowszy GoW.

 

Też mam ciągoty żeby wrócić na Callisto, ale obiecałem sobie że najpierw trzasnę Dead Space 1 bo od lat nie grałem, a w międzyczasie wyjdzie pewnie jeszcze kilka patchów do CP.

Odnośnik do komentarza

Wpadłem jeszcze napisać, że graficznie gra niemalże na każdym kroku powala na kolana. Zarówno sceneria, jak i bohaterowie - ich mimika twarzy - no wszytsko na najwyższym poziomie.

Szkoda, że RT nie działa dobrze, ale pomimo braku jedna z najładniejszych gier w tym roku i dla mnie znacznie ciekawsza niż przehypowany Ragnarok. :lapka:

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, easye napisał:

Wpadłem jeszcze napisać, że graficznie gra niemalże na każdym kroku powala na kolana. Zarówno sceneria, jak i bohaterowie - ich mimika twarzy - no wszytsko na najwyższym poziomie.

Szkoda, że RT nie działa dobrze, ale pomimo braku jedna z najładniejszych gier w tym roku i dla mnie znacznie ciekawsza niż przehypowany Ragnarok. :lapka:

Ja też tak uważam, czekam na Dead Space 

Odnośnik do komentarza

Arkadikuss też chyba 4/10 wystawił.
Przed chwila obejrzałem ten wysryw Joe, no i wiele rzeczy oczywiście słusznie wypunktowane, ale wyolbrzymione poza skalę, byle tylko ocenić grę jak crapa.
Jego materiały oglądam już tylko w celach humorystycznych, ewentualnie dla OJ i Alexa, bo on sam od dawna mnie wk#rwia.
No i beka, że gierkę na 12h "recenzuje" prawie miesiąc po premierze :reggie:

Odnośnik do komentarza

Z Ojcem&Synem Ragnarok też się nie spieszył, wszak AJ's News, table battles i zarobek na nowych "smaczkach" i golarkach do jajec same się nie zrobią. Alex to klasa sama dla siebie, chyba najbardziej lubiany i szanowany gość z całej trójki co widać nawet po komentarzach. Też AJ oglądam dla funu albo dla pośmiania się z Angry Rantów. 

Same Callisto kiedyś obadam bo bardzo podoba mi się lokalizacja akcji gry, póki co czekam aż cena spadnie do akceptowalnej.

Odnośnik do komentarza

AJ to chyba nikt nie bierze na powaznie, facet juz nawet zabawny od dawna nie jest.

 

Arkadikusowi sie wlaczyl syndrom gwiazdy i chyba na gwalt potrzebuje subow, bo ostatnio wszystko krytykuje i wyszukuje dziure w calym. Tez podlaczyl sie pod bandwagon pt. "jedziemy po Callisto".

 

Quaza nie ogladalem wiec nie wiem o czym tam w recce mowi, ale to taki causal gamer wiec nie spodziewam sie po nim sentymentu do tego typu gier.

 

Tutaj gosc pieknie wyjasnia tych debili co dawali 5/10 i tym podobne oceny, dlugi i merytoryczny material do posluchania przy oprawianiu karpika.

 

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Nawet po recenzji Quaza nie mam wątpliwości, że to nie jest gra na 4 czy 5. Raczej, z tego co mówił i widziałem, to takie 7+, a jak ktoś wyjątkowo lubi klimaty to sobie może połówkę albo nawet punkcik dodać. Czyli w sumie ok, można zagrać, ale żaden mesjasz. Ja odpuszczam, ani fanem klimatów nie jestem, backlog mam potężny, a sama gra nie przekonuje mnie do wydania na nią pieniędzy ani czasu

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2022 o 01:07, easye napisał:

Wpadłem jeszcze napisać, że graficznie gra niemalże na każdym kroku powala na kolana. Zarówno sceneria, jak i bohaterowie - ich mimika twarzy - no wszytsko na najwyższym poziomie.

Szkoda, że RT nie działa dobrze, ale pomimo braku jedna z najładniejszych gier w tym roku i dla mnie znacznie ciekawsza niż przehypowany Ragnarok. :lapka:


Napisałem to samo w temacie GOW. Leży rozpoczęty  i czeka na skończenie, ale kompletnie zero ochoty na odpalenie PS5.

Tutaj czekałem aż będę mógł odpalić gre. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...