Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Na OLED dla mnie różnica między natywnym a podciągniemy 4K jest wyraźnie zauważalna.

Oled ma inne 4k niż led? :sapek:

 

No wiadomo, że jest różnica ale patrząc na obecną genrację to nadal trzeba kompromisów. 

Inaczej,

wolał byś  4k z mega popup lub/i  30 ks, czy 1440 bez pop up lub/i w 60ks? :problem:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

Oled ma inne 4k niż led? :sapek:

 

Może wynika to z upscallingu w samej konsoli, ale o ile takie Astrobot było ostre jak żyleta i aż miło było patrzeć to np. w TLOU2 bardzo często jest mydło, podobnie w remasterze spidermana i ratchecie. Za to GoT już bardzo ładnie był upscallowany i obraz był wyraźny.

 

edit: mowa oczywiście o trybie 60 klatek albo 60 RT.

 

10 minut temu, balon napisał:

wolał byś  4k z mega popup lub/i  30 ks, czy 1440 bez pop up lub/i w 60ks? :problem:

 

Mega popup to chyba w 60 klatkach właśnie. :P Jednak postawiłbym na płynność > ostrość > pop-up.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, że na XSX w trybie performance już rozdziałka w stresujących momentach leci do 1600p, żeby utrzymać 60 klatek, także czasem jest to niewiele ponad 2K, a więc tryb Quality w 2k 60 kls jest nierealny, chyba, że by się zaakceptowało dropy animacji w tych  stresujących momentach.

 

43 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą, od których ustawień PC-towych zaczyna się quality z Seriesów? :rayos: 

 

Z filmu z DF zrozumiałem, że jest to ultra z cieniami na PCtowym Extreme (chyba, że coś jeszcze też, bo powiedział, że kluczowe opcje są nawet na PCtowym extreme, po czym wymienił tylko cienie :) ), na PC masz jeszcze inne ustawienia na extreme i możliwość MSAAx8 i FXAA, no i nie wiem jak na XSX cienie od świateł auta w nocy, bo na PC masz przełącznik ON/OFF. No i z tego co gram to nie ma żadnego problemu z LODem (jedynie pojawiające się dość blisko auta cieniowanie trawy - tylko trawy, reszta roślinności nie ma tego problemu, sprawia wrażenie jakby się coś doczytywało, ale to tylko cienie) i pop up jest praktycznie zerowy, jeszcze nie widziałem, żeby mi się coś doczytało (w sensie cały element, bo cienie trawy doczytują się dosyć późno), ale może nie zwróciłem uwagi ;)

Edytowane przez tjery
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Chyba na razie nie opłaca się robić Forzathonu? Raz zresetowało mi progres z Fairlady, do sklepu wejść nie mogę...

 

Mi też cofnęło z Nissanem i kilka codziennych wyzwań. Chyba trzeba będzie poczekać trochę, a najgorsze, że jeszcze nawet właściwej premiery nie było. Nie zapowiada się, żeby te cyrki szybko się skończyły.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu elektryków w grach, to fajnie mi się w sumie jeździ tym Taycanem. W wyścigach niekoniecznie, jednak lubię pobawić się biegami, ale żeby przymierzać mapę albo szukać szopy w dla odmiany kompletnej ciszy, jest czasem naprawdę miło. Zrobiłem sobie jednego pod offroad, niesamowicie się wspina pod każdą stromiznę ze swoim kosmicznym momentem.

Odnośnik do komentarza

Przez VIP

AMG-One fajna sprawa,  30 mil Shelby jest jako nagroda za wyzwania wiec nie opłaca się chyba żeby upchnąć na targu dla kasy

 

Ja mam już lvl50, prawie 6 mil kasy a gra jeszcze nie wyszła, a najlepsze ze mapa wygląda jak bym jeszcze nic nie zrobił, grania jest dużo :obama:

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, second napisał:

Mam dziwnego buga (?), nagle zniknął mi cały ruch uliczny. Jest to o tyle problematyczne, ze nie mogę zrobić tego wyzwania z unikaniem kolizji jadąc Jesko. Restart nie pomógł. Ktoś tak miał?

 

Włącz Horizon Solo, wtedy ruch powróci. 

 

24 minuty temu, Labtec napisał:

Przez VIP

AMG-One fajna sprawa,  30 mil Shelby jest jako nagroda za wyzwania wiec nie opłaca się chyba żeby upchnąć na targu dla kasy

 

No nie polecam za bona brać to shelby za 30 baniek, nie da się tego sprzedać. :reggie:

Edytowane przez Wooyek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też jeszcze zbyt wiele nie grałem, może z 5 wyścigów, ale kupiłem już AMG One, Sesto Elemento, Jesko i na koncie mam 8 milionów :notbad: 

 

Szkoda, że na szybko nie da się spieniężyć całego tego śmietnika który się wygrywa w losowaniach. Drażnią mnie te gruzy w garażu, bo chciałbym mieć same kozackie bestie. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Wooyek said:

Też jeszcze zbyt wiele nie grałem, może z 5 wyścigów, ale kupiłem już AMG One, Sesto Elemento, Jesko i na koncie mam 8 milionów :notbad: 

 

Szkoda, że na szybko nie da się spieniężyć całego tego śmietnika który się wygrywa w losowaniach. Drażnią mnie te gruzy w garażu, bo chciałbym mieć same kozackie bestie. 

 

Te gruzy będą potem w zadaniach sezonowych wiec lepiej zbierać 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kudlaty88 said:

Eh ja po dwoch dniach ledwo uzbierałem na Bugatti 3 mln mam szczescie do losowan. Btw coś mało super spinow może 2 do tej pory miałem gdzie to teraz farmić:(

A czym robicie drifty bo jak widze jakie wyniki ludzie kręca Jeepem to Nissanowi dupsko ściska a top 1% kusi

Jak masz troszke kasy na zbyciu, to za 40k mozna kupic Willy. Za 5 skill points, wykupic super spina. Rinse and repeat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...