Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem przy VR2 może z 2h i tak nosiłem się z myślami, czy do 30 dni oddać do Euro RTV, ale już nie chciałem januszerki odstawiać (w końcu to warte raptem tyle, co dwa koszyki zakupowe dla cyganów). Jak myślę, by to to zgarniać z szafy, podpinać kabel, uważać by się o niego nie wyjebać, mapować znowu otoczenie/podłogę (bo jakoś co zmiana gry to nie zapamiętuje mi) to się odechciewa 15-minutowych sesyjek.

Odnośnik do komentarza

Jak Sony dało dupy i nie dostarczyło gierek to nic nie zrobisz.
Na 1 vr było fhuj lepiej.
Na start praktycznie był astro bot re7 beat saber i moss itd.
Te gry wgniatały w fotel.

Vr2 jest lepszy pod każdy względem ale co z tego .
Sam jestem entuzjastą vr, niesamowicie wspominam kilka gier z 1 vr ale 2 nie kupiłem bo nie widzę tam nic dla siebie.
Tzn widzę re village i moss 2 .
Mało.
Tym bardziej że szwagier kupił i miałem okazje pograć i taki Horizon dla mnie ssie pałkę.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka





  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem używane VR2 na OLX za 1850, nie żałuję ani złotówki. Tyle to akurat warte jest. Wsiąkłem tylko w Gran Turismo 7 VR, za każdym razem gdy siadam grać i ląduję w środku kolejnego auta to mam wielkie ŁOOOOOOŁŁŁŁŁ :woot:  I tylko GT7 robi na mnie dziś wrażenie a co będzie jak zacznę odkrywać kolejne gierki? Co będzie gdy Codemasters może zrobi patch dla WRC 23 ? Albo Assetto Corsa 2 będzie też w opcji VR2

 

Kosmos dopiero czeka :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie astro bot był kosmosem.
Każdy level każdy boss opad kopary.
Później tak samo re7.
Tak, było mulenie, było zmęczenie po wielo h sesjach ale i tak zakładałem ten ebany hełmofon bo poprostu gry dostarczały czegoś niesamowitego.

Technologia poszła do przodu ale nadal nie ma dużych zaawansowanych gierek AAA które rzuciły by na kolana.
Dlatego ludzie sprzedają, zawód.



Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W C-smash VRS dwa razy udało się rozegrać partyjkę ale coś jest na rzeczy i czasami swoje trzeba odczekać.

 Horizon na pewno lepszy od wersji naleśnikowej mnie pasuje taka formuła, graficznie jest przyzwoicie podobnie zabawa z fizyką czy wspinaczka z haptykami po chmurze robi że aż miło :lul:

Z potyczkami już trochę gorzej, gdzie uniki są mało intuicyjne.

Do szczęścia brakuje tylko pełnego 4k, imitacji zapachów czy haptycznego skafandra a'la "Player One" i można umierać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ładowanie kontrolerów nadal u mnie wariuje. Mam dwa kable USB-USB C (od Dualsense i z kompletu VR) podpięte pod tylne sloty konsoli. Wpinam rozładowane kontrolery VR2 - jeden ładuje (błyskawica na zielono), drugi nie. Zamieniam miejscami - oba ładują. Wyłączam konsole do trybu uśpienia - oba ładują. Włączam konsole ponownie - nie ładują. No ja pierdzielę, to nie może być kwestia wtyczek tylko coś jest srogo porąbane z firmwarem chyba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej. Jak to wygląda teraz jeśli chodzi o gierki i przede wszystkim o demka, średnio u mnie z błędnikiem i żeby nie wtopić się w coś mocno rzygogennego fajnie by było to wypróbować przed zakupem. 

Miałem PlayStation vr1 i z gierkami było różnie jeśli chodzi o błędnik. W tej chwili dalej jadę na już wysłużonym PlayStation 4 i sprawdzając PSN jeśli chodzi o PS VR 2 to z tego co widziałem wszystkie gry zrzucone są do jednego wora razem z PlayStation vr1 i nie mogę znaleźć żadnych demek. Być może jest to spowodowane że szukam z pozycji playstation 4 a nie 5. Jeśli będzie trochę tych demek to być może w końcu skuszę się na PlayStation 5 właśnie z vr-em.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Maxior80 napisał:

Hej. Jak to wygląda teraz jeśli chodzi o gierki i przede wszystkim o demka, średnio u mnie z błędnikiem i żeby nie wtopić się w coś mocno rzygogennego fajnie by było to wypróbować przed zakupem. 

Miałem PlayStation vr1 i z gierkami było różnie jeśli chodzi o błędnik. W tej chwili dalej jadę na już wysłużonym PlayStation 4 i sprawdzając PSN jeśli chodzi o PS VR 2 to z tego co widziałem wszystkie gry zrzucone są do jednego wora razem z PlayStation vr1 i nie mogę znaleźć żadnych demek. Być może jest to spowodowane że szukam z pozycji playstation 4 a nie 5. Jeśli będzie trochę tych demek to być może w końcu skuszę się na PlayStation 5 właśnie z vr-em.

 

 

 

Niestety jest ich niewiele. Z tego co się orientuje to wersji demonstracyjnych jest chyba z 10.

Na PS VR 1 pamiętam, że były paczki z demami. Na PS VR2 czegoś takiego nie widziałem.

Brakuje też tytułu podobnego do Ps vr worlds. Gierka z rekinem była świetną przygodą dla ludzi którzy pierwszy raz mieli styczność z tym sprzętem. 

Za to są 3 gry które mają darmową wersję VR. No man's sky, Resident evil village i Gran turismo 7.

A Gran turismo 7 można brać w ciemno:wub:.  

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, FIIlp napisał:

 

Niestety jest ich niewiele. Z tego co się orientuje to wersji demonstracyjnych jest chyba z 10.

Na PS VR 1 pamiętam, że były paczki z demami. Na PS VR2 czegoś takiego nie widziałem.

Brakuje też tytułu podobnego do Ps vr worlds. Gierka z rekinem była świetną przygodą dla ludzi którzy pierwszy raz mieli styczność z tym sprzętem. 

Za to są 3 gry które mają darmową wersję VR. No man's sky, Resident evil village i Gran turismo 7.

A Gran turismo 7 można brać w ciemno:wub:.  

 

To kiszka troszkę. Na psvr były chyba a 2 lub 3 paczki z demami. 

 

I tak jak mówisz szkoda że nie ma czegoś podobnego do PSVR World's. Nawet nie koniecznie z grami ale "doświadczeniami" typu rekin itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

Panowie, czy ktoś z Was sprawdzał lub testował jak jakościowo wypada Cinematic Mode w PS VR2 w stosunku do tego z PS VR? Chodzi mi o kwestę kolorów, itp., bo rozdzielczość to znajdę w necie. ;)

A jest w ogole takie coś żeby odpalić jakiegoś yt czy coś bo wydaje Mi się że nie ma jak np na vr1 odpalałęm sobie filmiki z yt w vr i działały normlanie.

Biedny jest ten VR2 tak że pluje sobie w twarz że kupiłem to gówno na premierę. Teraz nawet nie opłaca się tego sprzedawać :/ Gamescon i nie widzę nawet zapowiedzi gier na vr.

Edytowane przez kaktusr
Odnośnik do komentarza

heja jakby ktoś szukał kogoś do gry w firewall ultra, pavlov, after the fall i inne to zapraszam na Priv. 
a jeśli chodzi o moje wrażenia to tak na pozytywnie. Ilość gier dla mnie wystarczająca bo nie da się ograć wszystkiego choć nie czuje by Sony specjalnie opiekowało się swoim produktem. Pady są naprawdę super tylko baterie kiepskie. Zobaczymy co będzie może przed świetami rzuca coś fajnego. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To akurat promocja, bazowa dalej oscyluje w okolicach 2399 PLN-ów.

Nie, to normalna stała cena już. 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/okulary-vr/gogle-vr-sony-playstation-vr2?gclid=CjwKCAjwr_CnBhA0EiwAci5sir5R8o7ZZQ_0C4vWr2fBGyMv5SH8f22RCu54S1x0HNJVg7abYTRu_BoCNV8QAvD_BwE

 

Cena na start 2999, cena 7 miesięcy później 1999. Ekstremalny zjazd i mela na ryj dla tych co to kupili i zostawili. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Te 2000 zł teraz to bardzo dobra cena za ten sprzęt, biorąc pod uwagę, że działa już po podłączeniu jednego kabla i ma kontrolery w zestawie. Czy ktoś może czuć się wyruchany? Zależy jak na to patrzeć. Elektronika zawsze po pewnym czasie idzie w dół, taki PSVR na premierę kosztował około 1800 zł. Trzeba do tego było dokupić kamerę i PS Move, żeby wykorzystać pełny potencjał. Wtedy cena wynosiła prawie 2500 zł. A po jakimś czasie można było kupić bundle PSVR + kamera + 5 zajebistych gier, choćby Astro, Skyrim VR, RE VII za 1200 zł - sam taki otrzymałem.

Z PS5 jak było? Niewydymani byli tylko Ci co kupili na premierę, a potem wszyscy wiedzą co się działo przez długi czas. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...