Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Nie muszę wąchać kupy żeby wiedzieć, że śmierdzi. Malutkie dzieci muszą doświadczyć wszystkiego osobiście, dorośli potrafią wyciągać wnioski bazując na doświadczeniu. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby w ogóle tego Redfalla odpalać. Po co? Żeby na własnej skórze doświadczyć jaki to shit? Ponownie: po co? Bo jest szansa jeden na milion że to "niedoceniana perełka"? Że się okaże tytułem idealnie mi siadającym? Jasne. 

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
2 godziny temu, dee napisał:

Może pochwal się ile tego redfalla ograłeś, ze wiesz lepiej od recenzentów?

A nie, przecież tutaj ocenia się gry ma podstawie jutuba i gif-ów :dynia: 

A mówili, że prawdziwych zabetonowanych Botów nie ma, a jednak. Co za dzban :pawel:

Odnośnik do komentarza

z tym kominem to niezłe partactwo i lenistwo developerów, nie ma na to wytłumaczenia.  Nawet ja jak robię kominy w swoich amatorskich projektach  staram się zrobić pion kominowy, ew. jak mi się naprawdę nie chce i wiem że nikt tego nie zobaczy wrzucam tam po prostu czarną teksturę żeby nie rzucało się to w oczy xd 

A tutaj mamy grę robioną przez 5 lat przez znane i duże studio, budżet AAA i wielkiego wydawcę i takie coś xD

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

z tym kominem to niezłe partactwo i lenistwo developerów, nie ma na to wytłumaczenia.  Nawet ja jak robię kominy w swoich amatorskich projektach  staram się zrobić pion kominowy, ew. jak mi się naprawdę nie chce i wiem że nikt tego nie zobaczy wrzucam tam po prostu czarną teksturę żeby nie rzucało się to w oczy xd 

A tutaj mamy grę robioną przez 5 lat przez znane i duże studio, budżet AAA i wielkiego wydawcę i takie coś xD

 

Może w redfall były dofinansowania na kominy i to normalne wśród mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wodny1988 napisał:

To nie jest nawet śmieszne:

 

Patrzę na ten filmik oraz kilka innych i nie mogę uwierzyć że wypuszczono taką grę. Po prostu w głowie mi się to nie mieści.

I że tak bądź co bądź uznany developer odjebał taką fuszerkę.

 

Ciekawe co sobie teraz myśli Phil Spencer i ogólnie ludzie rządzący ms 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, drozdu7 napisał:

Patrzę na ten filmik oraz kilka innych i nie mogę uwierzyć że wypuszczono taką grę. Po prostu w głowie mi się to nie mieści.

I że tak bądź co bądź uznany developer odjebał taką fuszerkę.

 

Ciekawe co sobie teraz myśli Phil Spencer i ogólnie ludzie rządzący ms 

Bethesda w tym roku wypluła jeszcze dwie gry na Xa ze średnia 9- i 8+ ;)

 

Ja jestem w szoku że redfall powstawał 5 lat z czego i tak dostał blisko rok obsuwy i kolejne miesiące dużo by nie zmieniły :sonkassie:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, drozdu7 napisał:

Patrzę na ten filmik oraz kilka innych i nie mogę uwierzyć że wypuszczono taką grę. Po prostu w głowie mi się to nie mieści.

I że tak bądź co bądź uznany developer odjebał taką fuszerkę

Jest to zastanawiające, to wyglada naprawdę tak jakby nikt tego nigdy nie testował tak na poważnie. 

Odnośnik do komentarza

A smieszkowalismy też jak wcześniej jacyś insiderzy czy coś informowali że Redfall ma olbrzymie problemy itp :)

"Hehe znowu jakiś znawca co pewnie guwno wie"

no okazało się że problem był i jest. Generalnie ciekawe w jakim stanie była gra przed obsuwą i na co ona była, bo tak naprawdę AI jest spierdolone u podstaw i nawet tego nie naprawili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...