Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Aż ściągnąłem i odpaliłem Guardians na ps5. Mimo 1080p w trybie wydajności w ruchu wygląda to w chuj lepiej niż w trybie jakości. Gdy nie ruszasz kamera oczywiście jest na odwrót, no ale w grę się gra, nie patrzy na nią tak więc wybór jest tylko jeden. A i dodam, że w trybie wydajności nadal to wygląda bardzo dobrze. Dziękuję za uwagę i przepraszam za off top. 

A jak już jestem w temacie to mocno kusi giereczka patrząc na trailerki. Oryginał przechodziłem 2 lata temu i wygląda to dużo lepiej.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co ludzie mają do tego strzelania w meteoryty :dunno:
Motyw "nic nie wnosił do gry"? Przygotowywał do walki z bossem dokładnie w takim samym stylu np.
No i dodawał trochę zróżnicowania gameplayowego, co też jest ważne w kontekście wkradającej się nudy i monotonii.
 

W dniu 21.01.2023 o 07:58, Patricko napisał:

Będzie trzeba przejść na Impossible + na NG+, co mnie bardzo cieszy. Co mnie trochę mniej cieszy to dowalili jeszcze więcej znajdziek niż w oryginale (tam było 100, tu 150).


W oryginale logów też jest 150 - niedawno dwa razy przechodziłem to mam na świeżo :lapka:
Są też pucharki za wyrywanie kończyn i przybijanie nimi nekromorfów, a taką umiejętność Isaac nabywał dopiero w drugiej części.

  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2023 o 08:51, KOMARZYSKO napisał:

I chyba nie ma tego dziadostwa za strzelanie do meteorytów, co z kolei mnie cieszy emoji16.png

 

10 godzin temu, Najtmer napisał:

i bardzo dobrze. motyw nic nie wnosil do gry. wlasnie takie guvna sie powinno wycinac jesli sie robi rimejki.

 

Właśnie miałem o tym napomknąć, bo było to jakieś takie z dupy. 

Cieszy zatem, jeżeli to wywalili. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Czyli ma być tylko łażenie i pif paf? Zero urozmaicenia? Czy NIER byłby lepszą grą, gdyby Yoko Taro nie bawił się konwencją?
Jak dla mnie to mogliby wywalić wszystkie bronie oprócz Plasma Cuttera, bo granie nimi (nawet tylko pod trofea/acziki) to męczarnia - zwłaszcza miotacz ognia, który jest totalnie bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Wredny napisał:

Nie wiem, co ludzie mają do tego strzelania w meteoryty :dunno:

 

odsączal gre z klimatu horroru jak ssak do liposukcji. zasadniczo to byla sumulacja Asteroids 3D w survival horrorze. Sztuczne wydluzanie gry, bo wiekszosc graczy powtarzala ten etap, a jakos nikt specjalnie nie wspomina w recenzjach ze byl to dobry etap i ciesza sie, ze zostali przygotowani do walki z bossem i urozmaicilo im to rozgrywke. tylko ty.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...