Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie może być quasi otwarty swiat, jak ma służyć np tylko do jazdy samochodem czy np do dopłynięcia gdzieś łódką.  Takie zwiększenie imersji bez zbędnego odciągnie o głównego rdzenia.  
 

Mam nadzieje, że dowiozą. Jedynka to jedna z moich gier życia. 

Odnośnik do komentarza

Zmiana na survival horror wymusi większe skomplikowanie gameplayu i da więcej możliwości, bo umówmy się - pierwszy AW gameplayowo był bardzo ubogi.
Chętnie widziałbym tu coś w stylu The Evil Within 2, ze zbieractwem, craftingiem, upgrade'owaniem broni (Alanka niekoniecznie) i lekką swobodą w kolejności zwiedzania miejscówek.

  • Plusik 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Nie mówię tu o zbieraniu roślinek jak w Horizonie, ale jakieś części do broni jak w The Last of Us, albo butelka, szmatka i alkohol do mołotowa - żeby było trochę kombinacji, a nie tylko latarka i strzelanie. Alan był prostacką gierką tak w sumie i jak chce powalczyć w nowym gatunku to musi się postarać, bo z tym co ma to kategoria survival horror jest dla niego za wysoka.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

PS5 też tanio, hmm to chyba gra AA, no ale trzeba się cieczyć z ceny, pytanie tylko dlaczego taka niska :D 

 

Myślę, że podobnie jak Control nie ma to nie wiadomo jak napompowanego budżetu, więc pewnie dlatego. ;)

 

The game begins with Anderson coming to investigate the murders in Bright Falls with her veteran fellow agent Alex Casey. After certain events have transpired, fans can play Wake and Anderson’s respective stories in any order they choose. Their journeys echo and foreshadow each other, in this intense atmospheric story, taking players on two separate dark and disturbing paths. We are excited to allow players to decide how to experience the story of Alan Wake 2.

Odnośnik do komentarza

Control też był tańszy, niż wtedy standard AAA? Ok, to nie wiedziałem, w sumie to trzeba się cieszyć z ceny, klimat jaki zaprezentowali i jakość Remedy pozwala mi złozyć preorder już dzisiaj, potem mogą być przygody z cenami, jak z Baldurem 3 na Steam xD. 

Ale jako całóść dla mnie trailer pokazu dzisiaj. Klimacik totalny. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...