Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
1 godzinę temu, Wojtq napisał:

Babcia dziergająca na drutach wygrywa wszystko. 

Będzie grane aż miło. Jedynka była fajna, klimatyczna, choć schematyczna na dłuższą metę. Mam nadzieję, że obietnice survival horroru zostaną spełnione. 

Przecież jedynka była na 9-10 h, ciężko tam o dłuższą metę :) 

 

Pamiętam, jak grałem pierwszy raz. Dozowałem sobie, bo nie chciałem za szybko przejść. Jeden epizod i koniec.

 

Co do dwójki to raczej mam tak jak MaZZeo, że się nie hajpuje, nie odliczam do gierek. Tutaj jest trochę inaczej :) 

Odnośnik do komentarza

Fajna ta granny :) musze w końcu jedynke ograć chociaż oprócz max pejnów to mi tak średnio podchodzą te ich strzelanki zabijanki. Control całkiem miły i się dobrze bawiłem ale tutaj na forumku zauważyłem że ludzie się strasznie nad nim spuszczają a dla mnie gdybym ominął tę pozycje to za dużo bym na tym nie ucierpiał :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jedynka była bardzo spoko. Choć wiadomo że to tylko pif-paf do opętanych ludków. Pamiętacie, że wersja pc miała mieć pl dubbing? Dobrze, że z tego zrezygnowali. No i edycja specjalna na peceta była świetnie wydana. Przetłumaczyli tą książkę i dodali napisy do filmów making of. Do dziś to jeden z moich najlepszych growych zakupów "kolekcjonerki".

 

Z drugiej strony 13 lat to szmat czasu czekania na kontynuacje. Zobaczymy co dowiozą. 

Odnośnik do komentarza

Też mi się podobała jedynka Alana Wake, nie była to najlepsza gra od Remedy, ale grało się bardzo fajnie. Szczególnie jak komuś spodobał się serial Twin Peaks, to warto było w nią zagrać. Ciekawi mnie jak wyjdzie ta zmiana z nastawianiem na survival horror, bo jedynka była z tego co pamiętam była trochę nastawiona na akcję i amunicji to tam było pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza

Jedyneczka była dobrym horrorem dla fanów Twin Pekas właśnie. Jedynie trochę za dużo było tam walki, szczególnie w tym fabularnym DLC, przynajmniej tak to pamiętam. Fajnie jakby Remedy tym razem stworzyło grę, gdzie jest trochę mniej akcji, bo budować ciekawy creepy klimacik to oni potrafią. Graficznie i klimatycznie to pewnie będzie poziom wyżej niż fantastyczne Control, ciekawe tylko właśnie co z gameplayem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsze AW to jeden z moich ulubionych thrillerów na konsolach (kiedyś nawet specjalnie kupiłem x360 dla tej gry), więc naturalnie że czekam na sequel, podobnie zresztą jak na nowe Alone in the Dark czy SH2. Ależ to jest zajebisty rok dla fanów straszenia :boomer:

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Lepsze tylko Deadly Premonition :fsg:.

Ni huja za mocno japońszczyzna się tam wylewała abym mógł Twin Peaks poczuć całym sobą:) (Lynch-//- japońskie dewianty) ale sam pomysł na gp to fakt.
Oprawa, klimat AW i trochę DP i byłoby całkiem uaaaaa.  

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...