Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

Prawdziwe czy nie, chyba nikt nie wątpi w to, że VI pobije wszelkie możliwe rekordy.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 366,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Oby szybko, bo tego pierdolenia nie da się czytać. A JA NIE MA HAJPU I NIE CZEKAM KUPIE W GRUDNIU PATRZCIE JAKI JA JESTEM NIE INTERESUJE MNIE GRA KUPIĘ PÓŹNIEJ 8)

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

Opublikowano

To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du sapek

Opublikowano
10 minut temu, MEVEK napisał(a):

To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du sapek

To jest o wiele większa i złożona historia niż wam się wydaje !

Opublikowano
38 minut temu, drozdu7 napisał(a):

To jest o wiele większa i złożona historia niż wam się wydaje !

Dzieki za przypomnienie, zeby nic tutaj nie pisac o K U L I S A C H, hehe.

Opublikowano
53 minuty temu, MEVEK napisał(a):

To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du sapek

Ja sie nigdy nie nastawiam na zarobek przy premierach, ktore ma kazdy (GTA, FC, COD, BF, itp) i kazdy prezy muskuly i konczy sie na usrednionym zarobku 5 zl, albo stracie jak zostanie. Jak sie uda to fajnie (jak np z BF6, ktorego w pewnym momencie sprzedalismy wiecej niz wszyscy inni razem wzieci), jak nie to trudno. Wliczone w ryzyko. Staram sie wjezdzac w tematy, ktore moim zdaniem maja potencjal, a w ktore nikt nie wierzy, jak np expedition 33, ktory przez dlugi czas mielismy tylko my.

W kazdym razie w tym konkretnym przypadku, majac w pamieci premiere RDR2, od poczatku szykowalem sie psychicznie na ciezary.

Opublikowano

Przecież Rockstar nie ujawnił ile sprzedał kopi gry

Edytowane przez tomkill

Opublikowano
2 minutes ago, tomkill said:

Przecież Rockstar nie ujawnił ile sprzedało kopi gry

Jeszcze nie, ale na pewno każdy milestone będą ogłaszać wszem i wobec.

Opublikowano
1 minutę temu, messer33 napisał(a):

I jak robicie już preordery cyfry bo może braknąć?

A zajrzyj do cyfrowych zakupow growych.

Opublikowano
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Dałngradrej imo, było 3 ^^.

Mnie nie obchodzą ich pieniądze, tylko chciałem sobie dać grę na półkę i mieć na płycie, inne firmy potrafią to ogarnąć, ale nie Janusze z USA.

Sony bardzo cieszy się , że nie ma płytki, więcej hajsu dla nich.

Ja przypuszczam, że pewnie wyjdzie na płycie prędzej czy później, ale hype jest tak duży, co widać po preorgerach na cyfrę, że ten pierwszy strzał ogarną bez pudełek, wyeliminują przynajmniej na jakiś czas rynek wtórny. Tak czy inaczej rozbiją bank i będzie kolejny rekord wszechświata.
Mam tylko nadzieję dożyć do kolejnej części RDR )

Opublikowano
Teraz, Mejm napisał(a):

A zajrzyj do cyfrowych zakupow growych.

A zajrzę ale szkoda że nie mam już reakcji dziś )

Opublikowano

Cyfrowe zakupy growe mój ulubiony temat forum haha

Patrzcie chłopaki tutaj jpg kafelka mojej wypożyczonej licencji rotfl

Opublikowano

O nie, ludzie na forum o grach w temacie do wrzucania sobie zakupów cyfrowych kupują gry i wrzucają do odpowiedniego tematu ( Tylko nie to

Opublikowano

Ładnie cenege popierdoliło, nie dziwie sie, że łysy z uniblo nie chciał od nich brać gier i sklepy ciągną towar z innych krajów.

Zrzut ekranu 2026-06-26 131639.png

Opublikowano

tym bardziej że tym bucom już nawet nie chce się okładek na polski tłumaczyć tylko przyklejają na folię naklejkę Cenega i elo

Opublikowano

Najdroższe puste pudełko jakie widziałem.

Opublikowano

ciekawe czy ludzie będą wrzucać te pudełka do zakupów growych, to w końcu też tylko wypożyczona licencja;)

Opublikowano

Ja bym generalnie minusował te zakupy bo to przecież chora praktyka bez płyty.

Gorsze to już niż wrzucenie siódmego rimejku TLoU lub asasyna w japonii.

Opublikowano
43 minuty temu, Shen napisał(a):

Ładnie cenege popierdoliło, nie dziwie sie, że łysy z uniblo nie chciał od nich brać gier i sklepy ciągną towar z innych krajów.

Zrzut ekranu 2026-06-26 131639.png

To na pewno Cenega odpowiada za tak duża cenę gry na naszym rynku? Cyfra jest tańsza w biednej Danii i Szwecji (co zrozumiałe) niż w bogatej Polsce. Nie mówiąc już o bieda krajach Azji południowo-wschodniej, gdzie taka Japonia za swoją cyfrę miała płacić 220 zł. Polacy płacą za GTA 6 prawie najwięcej na świecie! Opublikowano zaskakujący ranking

rabking.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.