Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, krzysiek923 napisał:

ale gdzie wywołał? w internecie. tego spierdolenia nie ma na co dzień, kiedy wychodzisz po bułki do sklepu. internet jest toksyczny na milion sposobów i w niezliczonej liczbie tematów. ten problem dotyczy internetu, a nie problemu bohaterki stellar blade tak naprawdę. zabierz internet i masz różne warianty gier bez tej całej otoczki wokół każdej premiery gry

Ale problem nie jest z tym ze ktos placze w internecie tylko z tym ze poorzez szantaz organizacji woke gry nie wygladaja tak jak by tworca chcial tylko tak zebynie byc oskarzony o rasizm i seksizm. Byla ostatnio duza afera na ten temat. 

 

No i moze w piekarni o tym nigdy nie slyszalem ale w pracy juz jak najbardziej ;)

 

Wybacz, ale nie bede wylaczal internetu tak samo jak nie odwracam glowy od innych problemów zeby sie oszukiwac ze ich nie ma.

 

Czekam na ten gameplay. Moze jakies mini nowe mechaniki dowioza i bedzie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzysiek923 napisał:

nie wiem, oglądając nie myślałbym o kolorze skóry, tak po prostu? bo po co?

 

To śpieszę cie poinformować że pomimo manifestowania swojego zlewaczenia i uległości wobec murzyństwa, to ignorując kolor skóry według antyrasistowskich aktywistów jesteś rasistą:

 

1692296814854.thumb.jpeg.0be3b2a6825d64c773d071bab16e3d1d.jpeg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rooofie napisał:

5 stron pierdolenia o murzynach a za pół godziny się okaże, że główną postacią jest normalny chińczyk a murzyn to npc i forma akcji marketingowej :sadkek:

Okaze sie ze to glowny zly

 

No i tak to moze byc! 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pawelgr5 napisał:

najbardziej widoczny rasizm jest wlasnie po stronie czarnych ktorzy atakuja kazdego tworce


Czarni może i są rasistami (jak każda rasa - lol), ale akurat w tym przypadku obwiniaj postępowych białych lewaków, którzy w ramach jakiegoś chorego poczucia winy, często walczą w ich imieniu, domagając się diversity & inclusion, bo bycie białym to dla nich straszna klątwa, gdyż muszą żyć z pokoleniową traumą bycia potomstwem najeźdźców i kolonizatorów.

A trailerek obejrzałem, spoczko, laska nawet urodziwa, co w przypadku gier od UBI jest zaskakujące - granie nią kumam jak najbardziej - od lat powtarzałem, że japoński setting jest dla serii najbardziej naturalny, gdyż nie ma chyba nic bardziej assassinowego niż jakiś klan ninja.
Za to ten Yasuke to jakaś parodia i mam nadzieję, że nie będziemy zbyt wiele czasu spędzać "za jego sterami", bo chyba komuś w UBI For Honor weszło za mocno - jakiś yebany, dwumetrowy czołg. Poza tym otwarta walka to wciąż bolączka Assasynów, ciosom zawsze brakuje powera i ogólnie nie czuć mocy tych szlagów, więc zdecydowanie wolę skrytobójcze działania, aniżeli pojedynki.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy reebot Asasynów to tylko od Origins i Odyssey. Valhalla mnie wymęczyła, za dużo tam najebane było wszystkiego. Origins im się bardzo dobrze udał, wszystko było takie skondensowane, spoko misje, no i nowość w postaci walk i elementy "RPG". 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Faka napisał:

Najlepszy reebot Asasynów to tylko od Origins i Odyssey. Valhalla mnie wymęczyła, za dużo tam najebane było wszystkiego. Origins im się bardzo dobrze udał, wszystko było takie skondensowane, spoko misje, no i nowość w postaci walk i elementy "RPG". 

Origins też uwielbiam, ale te widoki w Valahalli do dziś mnie zachwycają. No ale to moje prywatne preferencje. Średniowieczna Europa > reszta 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest dużo osób na świecie, co ukończyli Valhalle ze wszystkim DLC, ale byłem jedną z nich, grałem w to jak MMO kilka lat, wtedy wchodzi ładnie :). 

 

Za duża wszystkiego, za dużo wątków, ale ogólnie takie 7-8/10 było, nie sposób nie docenić tej skali i powiedzieć, że gra była totalną padaką, po prostu mało było Asasyna w tej grze i w tym settingu.  

Odnośnik do komentarza

Valhalla gdyby skondensować każdy jej element byłaby spoko, a tak to w połowie już nużyła. Ta gra do pewnego momentu nie miała nawet napisów końcowych po fabule xd

 

No wyjdzie se ten asasyn, będzie kolejny na długiej liście asasynów. I tak masa ludzi to kupi nawet jeśli zmiany będą na poziomie zmiany mapy w TOTK :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczy poprawienie ekslopracji (próbkę już pokazali w Avatarze, mam nadzieję, że tutaj i w Star Warsach to jeszcze usprawnią) i walki żeby te ciosy cokolwiek ważyły i nie był to taki tryb arcade jak w Origins/Odyssey/Valhalla a coś bardziej w stylu Elden Ring/God of War. 

 

O otwarty świat się nie martwię. Bo jednak to co pokazał ostatnio FF7 Rebirth i troche Stellar Blade w ich "otwartych" światach, to jednak Ubisoft jest najlepszy w robieniu ubigierek i mam nadzieję, że z tym Asasynem i Star Warsami zrobią jeszcze krok w przód (do wyjścia nowego GTA). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...