Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Steam Machine

Featured Replies

Opublikowano
3 minuty temu, Chewie napisał(a):

Porównałem RX6600 do 5060 mobile na techpowerup i różnica 1% na korzyść 6600 więc nie wiem skąd wziąłeś to 25

Proszę bardzo, masz bezpośrednio 7600S (który jest troszeczkę wolniejszy od M) vs 5060. W każdym innym teście 5060 też jest szybszy. Najprawdopodobniej inny zestaw gier był na techpowerup i z tego wynika dziwny wynik.

  • Odpowiedzi 650
  • Wyświetleń 40 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

Opublikowano
18 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Od dzisiaj na Windows już nie. Podmienia jak ta lala w sterowniku.

Gdzie jest ta opcja? Bo nadal jest przypis o wymaganym FSR 3.1

a.jpg

Opublikowano
5 minut temu, łom napisał(a):

Gdzie jest ta opcja? Bo nadal jest przypis o wymaganym FSR 3.1

a.jpg

Fakt, bez FSR 3 nie swapuje, w W3 miałem Optiscaler włączony dlatego z FSR2 walnął.

Opublikowano

Dobra panowie jakby ktoś się jeszcze wahał to Rychu mówi że za tę cenę 5700 zł to warto (5:13)

Opublikowano

Rysiu i jego MASZYNA PAROWA.

Wiem Devilbot że to Twój idol ale kurwa nie da się go słuchać

Opublikowano

Rychu S.Kennedy, zAkolakuss i ten trzeci co napierdala meneli - spokojnie top 3 najlepszych ludologów z anime.

Opublikowano

Po prostu zazdrościcie mu wiedzy o grach wideo, kontaktów branżowych, sławy i formy.

Opublikowano

Obejrzałem film Digital Foundry.

Resident na low dopiero plynnie, Forza 6 na low dopiero plynnie. WTF? Serio ktos to rozważa kupić?

Opublikowano

Szkoda życia na granie na bieda konfiguracjach

Opublikowano

O co chodzi z tymi kanałami RAM co niedawno wyskoczyło?

Opublikowano

no tak, dwie kości 8GB dają lepszą wydajność niż jedna 16GB, ale są to minimalne różnice. Valve zaczynało od dwóch kości, ale z racji niedoborów na rynku później zdecydowało się na pojedynczą 16GB, przynajmniej tak tłumaczą ich inżynierowie.

Swoją drogą zastanawiając się nad wysoką ceną Steam Machine, nawet w stosunku do budowania własnego PCta. To zastanawiam się czy to może mieć związek z OEM. Tak dla przykładu np. laptopy Surface od MS funkcjonują jako model referencyjny i celowo nie są agresywnie wyceniane i produkowane w dużych ilościach, aby nie odstraszać i nie robić zbyt dużej konkurencji producentom OEM.

Jeśli Valve faktycznie chodzi bardziej o popularyzacje SteamOSa niż sprzedaż własnego sprzętu to mogli dość do podobnego wniosku. Zbyt agresywna wycena Steam Machine mogłaby odstraszać Asusa Lenovo i inne firmy w podjęciu decyzji robieniu własnych Maszyn Parowych. A wiadomo że tego Valve właśnie chcę.

Opublikowano

Zeby te 2 kostki mialy znaczenie to trzeba miec wiecej niz 60 fps ;).

Opublikowano

17824007570285192233403433242863.jpg

Według KOMODO – oficjalnego dystrybutora sprzętu Valve w Japonii, Tajwanie i Hongkongu – zainteresowanie Steam Machine jest porównywalne z tym, jakie 4 lata temu towarzyszyło premierze Steam Decka w Kraju Kwitnącej Wiśni.pope

Opublikowano

xd

Opublikowano

A z tymi kośćmi RAM też dobrze odjebali że gdzieniegdzie jedna 16gb a gdzieniegdzie dwie 8gb (co ponoć jest lepsze bo jakiś dual channel czy huj wie co)

Wogóle ja nie kupuję tylko tego "ceny komponentów są drogie". Wycena ich pada była wysoka, podwyżka SD chora i teraz wycena SM. Bo przecież i tak będą kosić kasę ze sklepu.

Męczące już to jest. Dla mnie to pachnie trochę covidem i masakrycznymi podwyżkami usług które później już nigdy nie spadły do poprzedniego poziomu. I tak samo uważam że cenami RAM itp firmy wykorzystują to żeby zrobić sobie taką górkę i zwyżkę, gdzie ich sprzęt będzie już na wyższym pułapie cenowym.

Opublikowano
5 minut temu, drozdu7 napisał(a):

A z tymi kośćmi RAM też dobrze odjebali że gdzieniegdzie jedna 16gb a gdzieniegdzie dwie 8gb (co ponoć jest lepsze bo jakiś dual channel czy huj wie co)

Wogóle ja nie kupuję tylko tego "ceny komponentów są drogie". Wycena ich pada była wysoka, podwyżka SD chora i teraz wycena SM. Bo przecież i tak będą kosić kasę ze sklepu.

Męczące już to jest. Dla mnie to pachnie trochę covidem i masakrycznymi podwyżkami usług które później już nigdy nie spadły do poprzedniego poziomu. I tak samo uważam że cenami RAM itp firmy wykorzystują to żeby zrobić sobie taką górkę i zwyżkę, gdzie ich sprzęt będzie już na wyższym pułapie cenowym.

I po JP widać że to się nie zmieni.

To samo z grami. Rockstar odwalił chujnie i co? I nic, słupki sprzedaży polecą.

To samo jest na rynku moto- każda bzdura wymyślona przez eurozjebów płaci klient. Spadki cen? A po co, jak nie Ty, to po Tobie wejdzie kolejny i weźmie. I jeszcze podziękuje że autko od ręki.

Po covidzie tylko branża rowerowa się wyhuśtała i wróciła do poprzednich cen, bo sprzedaż stanęła i magazyny im zalegały. Jest popyt, jest podaż.

Opublikowano

Drozdu udało ci sie dorwać twój egzemplarz?

Opublikowano

Nie przyjacielu, to nie moje progi cenowe jak za sprzęt dodatkowy (bo do TV jednak lepszy jest XsX).

Opublikowano


Opublikowano

Ja jebie mam nadzieję że mnie nie wylosują

Opublikowano
Godzinę temu, Patapon napisał(a):

leo

Screenshot_20260625-183859_YouTube ReVanced (1).png

To lepsze xD

3423d34f.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 3

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.