Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Mam ostatnio rozkminy na temat mocnych aut (pomijając sam fakt posiadania, spełnienia marzeń, kolekcji, itp.)  i zastanawiam się jak mógłbym tak naprawdę je wykorzystać, pomijając wypady na tor czy zabawy na autostradzie. Z głupim 1.6 TDI potrzebuję mocnego opanowania żeby nie wyczyniać głupot, a jeżdżąc na pusto i bawiąc się biegami najczęściej i tak siedzę ludziom na ogonie. Zawieszenie nawet w górach pozwala na średnio przepisową jazdę. Na autostradach powyżej 160 brakuje mi mocy, ale raz, powyżej 116 koni jest jeszcze sporo rozsądnych opcji, dwa kiedy przejeżdżałem ostatnio przez całe Niemcy i tak wyprzedziły mnie jakieś pojedyncze auta - mało kto tak naprawdę jeździ powyżej 180.

 

Daje się jakoś skorzystać z możliwości tego ST czy w sumie gaz wciskasz do oporu od święta?

@mozi

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

@Mustang od święta bym tego nie nazwał ale często bo zachęca do tego :> Zależy w sumie co chcesz kupić bo każdy samochód to inny wymiar zabawy. Przejedź się testowo rs'em albo np mercedesem amg A45 czy golfem R potem poproś kogoś kto ogarnia żeby Cię "przewiózł" i obadaj temat. Takie auto to nie tylko ponad 2 paki na autostradzie albo jazda z kreski. Mniejszy komfort i wyższe koszty eksploatacji np. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Pajda napisał:

 

Gdyby tylko tam wstawili 3.2 Busso, a nie ta srake od GM.... (która tez siedzi w Grand Vitara xD)

Ale jest też 1.7 Tbi które jest idealne do tego wozu ;)

Busso, cóż....najlepsze lata w chwili premiery Brery miało już za sobą.

Mam 166 z 3.0 Busso-autko jest magiczne i wciąż się nim zachwycam jakbym właśnie je kupił-ciary na plecach przy każdym odpaleniu i mocniejszym wciśnięciu gazu, ale niestety osiągi mogą zachwycać tylko jeśli porównamy je z innym ,równie starym autem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...