Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No jednak Sony ostatnio nie daje słabych gierek mimo, że tylko 2, ale za to jakiego kalibru. Wcześniej Detroit, teraz Wipeout. No starają się jednak dawać dobre gierki, nie ma co narzekać. Nawet w tym roku nie było jeszcze tak słabych gierek w plusie jak w ubiegłym.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Siemanko mój 1wszy post na forum, jak dla mnie oferta mega biedna sniper leży na ps now od jakiegoś czasu i nawet nie spojrzałem, jako że place za ps now i ps plus to Sony mocno ssie pałek w kwestii traktowania abonentów usług. Wszystko się powtarza, ostatnio co ściągnąłem z ps plus to handsome collection bo nie chciało mi się płyty w ps trzymać, a co śmieszne Sony wrzucił bordery do oferty ps now tego samego miesiąca albo następnego.

Wracając do meritum oferta Sony w porównaniu z Microsoft to jest padaczka teraz mogą konkurować z Nintendo co wrzucaja gry z nesa.

Pozdrawiam się rozpisalem.

 

Odnośnik do komentarza

Wipeout'a mam od premiery, świetna i bardzo przyjemna gra. Nie rozumiem obaw, serio gra progresywnie zwiększa poziom trudności i da się ogarnąć, nie trzeba od razu jej masterować. Najgorzej się do niej wraca, wtedy najlepiej skasować save'a i zacząć od nowa, bo start na wyższym poziomie prędkości kończy się pinballem od ściany do ściany.

 

Nie wiem czy zabiorę się do snajpera, bo generalnie nigdy nie byłem w FPS-ach dobrym snajperem, chyba że gra ma jakiegoś super auto-aima. Kusi mnie, bo klimat musi być fajny, ale chyba bym się tylko denerwował przy robieniu headshotów ścianom, kwiatkom i kostce brukowej ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Oho, ciekawe ile osób się odbije od Wipka tak jak od Crasha.

 

Duzo, wip jest trudny i trzeba checi i determinacji, ale do polatania na novice na venom, moze flash pewnie dla kazdego. Z omegi wole 2048 (trasy, ost, prototypy i ogolny system kategoryzowania statkow) ale HD jest bardziej przystepny i wyrozumialy, jesli ktos chce atakowac

 

Czyli co, oficjalnie gry do plusa znowu maja sens. No i fajnie.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...