Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lord Protector napisał:

 

Rzucisz na PW listę traków? 

 

Proszę uprzejmie:

 

Cytat

Music by Takenobu Mitsuyoshi, Ryuji Iuchi, Osamu Murata & Yuzo Koshiro

A1. Shenmue - Sedge Tree (Original Version)
A2. Shenhua - Sedge Flower (Original Version)
A3. Encounter with Destiny
A4. Christmas on Dobuita Street
A5. The Sadness I Carry on My Shoulders
A6. Cherry Blossom Wind Dance
A7. Daily Agony
---------------------------------
B1. Tears of Separation
B2. Dawn
B3. Snowy Scenery
B4. Separated from Yokosuka
B5. Departure for Hope
B6. The Place Where the Sun Sets (Version 2)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem, że da radę to ogarnąć, tylko trzeba mega szybko przycisk mashować.
A Burnout Revenge sam niedawno kupiłem, ale ciężko się teraz na to patrzy po takiej Forza Horizon (nawet tej pierwszej).
Nadal to zajebista gra, ale strasznie brakuje ostrości - całość sprawia wrażenie strasznie rozmazanej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2021 o 23:28, Wredny napisał:

Gdzieś czytałem, że da radę to ogarnąć, tylko trzeba mega szybko przycisk mashować.
A Burnout Revenge sam niedawno kupiłem, ale ciężko się teraz na to patrzy po takiej Forza Horizon (nawet tej pierwszej).
Nadal to zajebista gra, ale strasznie brakuje ostrości - całość sprawia wrażenie strasznie rozmazanej.

Niestety wersja na X360 trafiła na modę wszędobylskiego wpierdalania efektu blooma ( :lapka: Bzduras) , które było mocno popularne na początku ówczesnej generacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Niestety wersja na X360 trafiła na modę wszędobylskiego wpierdalania efektu motion blura, które było mocno popularne na początku ówczesnej generacji.

To bloom był kolego, oryginalnie Revenge też ma blura ciut, ciut i od cholery :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...