Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/21/2023 at 6:24 PM, Ken Marinaris said:

Nie same gry, ale... takie oto przezroczyste plastikony od pana Chińczyka z aliexpress. Zabezpieczać mają przed drobniejszymi uszkodzeniami oraz wszelkimi innymi środowiskowymi czynnikami. Rozmiary są różne, kwadratowe i podłużne. Ja wziąlem parę dla PS2, PS3 i PSP.

Parę fotek jak to wygląda po rozłożeniu i wsadzeniu wartościowej dla nas w domyśle gry.

Zamówiłem z 60 sztuk sta nie wszystkie gry na pólce je mają. Zostało jeszcze trochę w kopercie.

h.jpg

hh.jpg

hhhh.jpg

te Rule of rose za ile kupiłeś

Odnośnik do komentarza

@XM., widzę że dopadła Cię wkrętka na stare masakratory spod znaku GH/RB :) Sam jakoś ze 3-4 lata temu miałem podobnie i pamiętam, że skupowałem dosłownie wszystko to tylko się dało w tym temacie. A efekt tego był taki:

 

instrumenty.jpg

 

Później wpadła jeszcze genialna perka od użytkownika @jarken, za którą jestem mu dozgonnie wdzięczny. No wiesz, talerze dodatkowe itp. Najlepszy sprzęt ever IMO jeśli chodzi o plastikowe gary. Z gierek też zebrałem wszystko co wyszło, z tym że u mnie były to wer. na Xboxa akurat. Ehhh, piękna sprawa, tak więc zdecydowanie rozumiem i popieram zajawkę.

 

Nie wydadzą wreszcie coś nowego w tym temacie. Taaaa, wiem, pewnie bez szans :unknown:

Edytowane przez Amer
  • Plusik 2
  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Amer napisał:

@XM., widzę że dopadła Cię wkrętka na stare masakratory spod znaku GH/RB :) Sam jakoś ze 3-4 lata temu miałem podobnie i pamiętam, że skupowałem dosłownie wszystko to tylko się dało w tym temacie. A efekt tego był taki:

 

instrumenty.jpg

 

Później wpadła jeszcze genialna perka od użytkownika @jarken, za którą jestem mu dozgonnie wdzięczny. No wiesz, talerze dodatkowe itp. Najlepszy sprzęt ever IMO jeśli chodzi o plastikowe gary. Z gierek też zebrałem wszystko co wyszło, z tym że u mnie były to wer. na Xboxa akurat. Ehhh, piękna sprawa, tak więc zdecydowanie rozumiem i popieram zajawkę.

 

Nie wydadzą wreszcie coś nowego w tym temacie. Taaaa, wiem, pewnie bez szans :unknown:

I tak masz łatwiej bo na xboxa trochę tego jest, kurwa - znaleźć coś na PS3 to jakiś cud. Kupiłem te gitarę od WoR, myślałem że dongel ten sam, a tu się okazuje, że nie dziala. Nie dość, że nie idzie znaleźć tego w normalnej cenie to jeszcze pojebało i jedne gitary do dongla od gh3/wt, a reszta do innego dongla.

 

Chciałbym jeszcze jedna perke właśnie taką wyjebana i jedna gitarę, ale z nowymszych części gdzie dongel to USB, a nie to jebane gówno co z pierwszych części (dongel plus kabel który się psuje łatwiej).

 

Ogólnie to widzę, że na zbieranie gier jeszcze ok(greatest hits już stówkę ponad kosztuje), ale sprzęt to dramat i trochę już za pozno - stan sprzętów słaby, ciągle sprzedają bez przekaźnika... Ehh

Pokaż te perke z dodatkowymi talerzami. Chyba, że mówisz o tej pośrodku foty to też taka mam.

Odnośnik do komentarza

Nie, to inna była. Najlepszy sprzęt do RB/GH jaki miałem. Miała 3 talerze. Stopa wzmacniana + rejestrowała nawet najlżejsze uderzenia. I cichuteńka jak na te standardy. Przez pewien moment miałem w domu 4 perkusje więc mogłem sobie porównać dokładnie i ta akurat to była zupełnie inna półka. Z tym że, no właśnie - słowo klucz: "była". Pograłem ze 2 lata intensywnie, wyszalałem się i sprzedałem wszystko (po części także za sprawą braku miejsca - mieszkanie było zastawione instrumentami, że przejść się nie dało). A ze gromadziłem sprzęt wyłącznie w perfekcyjnym stanie (wówczas faktycznie na Xa dało się jeszcze taki dostać, jak się poszukało mocniej) to ludzie zabijali się o to na OLX. Serio, była ostra rywalizacja. Ta perka od Jarkena trafiła do człowieka, który po zobaczeniu oferty tak się na nią napalił, że przyjechał odebrać osobiście ze Sląska, wpłacając też kasę z góry byle tylko nie trafiła do nikogo innego. Fajny gość zresztą, wkręcony mocno. Jakoś ze 2 lata po zakupie wysłał mi nawet info SMSem, że jest szalenie zadowolony i nadal nadupia na tej perkusji. 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Amer napisał:

Nie, to inna była. Najlepszy sprzęt do RB/GH jaki miałem. Miała 4 talerze. Stopa wzmacniana + rejestrowała nawet najlżejsze uderzenia. I cichuteńka jak na te standardy. Przez pewien moment miałem w domu 4 perkusje więc mogłem sobie porównać dokładnie i ta akurat to była zupełnie inna półka. Z tym że, no właśnie - słowo klucz: "była". Pograłem ze 2 lata intensywnie, wyszalałem się i sprzedałem wszystko (po części także za sprawą braku miejsca - mieszkanie było zastawione instrumentami, że przejść się nie dało). A ze gromadziłem sprzęt wyłącznie w perfekcyjnym stanie (wówczas faktycznie na Xa dało się jeszcze taki dostać, jak się poszukało mocniej) to ludzie zabijali się o to na OLX. Serio, była ostra rywalizacja. Ta perka od Jarkena trafiła do człowieka, który po zobaczeniu oferty tak się na nią napalił, że przyjechał odebrać osobiście ze Sląska, wpłacając też kasę z góry byle tylko nie trafiła do nikogo innego. Fajny gość zresztą, wkręcony mocno. Jakoś ze 2 lata po zakupie wysłał mi nawet info SMSem, że jest szalenie zadowolony i nadal nadupia na tej perkusji. 

Nie masz może fotek takiej perki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko będziesz miał opcje na dorwanie tego sprzętu to nawet nie ma co się zastanawiać. Wygląd niepozorny ale na tym grało się o niebo lepiej niż na reszcie sprzętu. Różnica nie była taka sobie czy ok, tylko wręcz kolosalna, aż zaskoczony byłem pamiętam. Bębny ciche i super czułe - rejestrowały wszystkie uderzenia perfekcyjne. Pamiętam że Jarken też bardzo ją sobie chwalił. Ja byłem sceptyczny początkowo (bo niby czemu miało być diametralnie lepiej), ale faktycznie - niebo, a ziemia. Najlepszy sprzęt z zestawu RB/GH z jakim miałem do czynienia (a sprawdziłem tego całą masę, na wszelkie możliwe platformy).

 

b4b0e2054a1faf14b38017041fd0.jpeg

487582004d3d8e15e7cc5b350269.jpeg

Edytowane przez Amer
  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

 

Dziś będzie o moim najnowszym zakupie. 

Doyoky to najnowsze i najbardziej zaawansowane zamienniki Joyconów od chińskiego producenta BinBok.

 

Z Binbokami miałem już przyjemność wcześniej, gdy kupowałem ok. 2 lata temu ich zamienniki. Przez te dwa lata wyrobiłem sobie o ich produktach świetne zdanie, dlatego długo nie zastanawiałem się nad kupnem następcy.

 

DOYOKY względem poprzednika wyrożnia się analogami z efektem Halla, co zupełnie eliminuje ryzyko driftu gałek. Do tego samo ich używanie daje przyjemny efekt slizgu podczas używania. Jestem fanem tego rozwiązania, a urządzeniem, które mnie przekonało do tego, był pad od 8BitDo, który jakiś czas temu zrecenzerowal kanał arhn.eu. 

 

Omawiane Joycony prócz ulepszonych analogów mają mase dodatkowych udogodnień oraz mechanizmów, które nie są tak oczywistym wyposażeniem u konkurencji. 

 

Doyoki mają wbudowane akumulatory, które pozwalają nam grać w trybie odczepionym od konsoli z możliwością złożenia ich w bardzo wygodnego pada. Takiej opcji nie dostaniemy np. w popularnych Hori Split Controller, które wymagają stałego podłaczenia do szyn konsoli.

 

Mamy też wibracje z możliwością zmiany ich siły lub ich wyłączenia. 

6-osiowy żyroskop działa bez zarzutu i idealnie wychwytuje każdy nasz ruch.

Z dodatkowych opcji, których nie uświadczymy w oryginalnych Joyconach, jak i wielu zamiennikach można wymienić:

-Mapowanie łopatek na spodzie pada. Rozwiązanie używane w topowych padach, jak Xbox Elite 2 czy Dual Edge do PS5.

- Tryb turbo, który łatwo możemy edytować i mapować pod dowolny guzik.

-Podświetlenie oferujące do wyboru 8 kolorów.
Opcje jasności podświetlenia i trybu (wyłączone podswietlenie, światło stałe, światło pulsujące).

 

 

Kontrolery są wyposażone w gniazda USB-C do ładowania lub aktualizowania ich oferowaną przez producenta aplikacją. Cykl pełnego ładowania trwa do 3 godzin, a czas pracy z podświetleniem i wibracjami wynosi do 7 godzin.

 

Jedyną wadą, którą moge wymienić, to brak obsługi NFC, więc Doyoky nieodczytają figurek Amiibo oraz brak kamery podczerwieni, ale chyba prócz 1-2 switch czy RingFit, to żadna inna gra z tego nie korzystała.

Zakupu dokonałem na stronie 
https://binbok.com/products/doyoky-rgb-joycon-with-hall-effect-joysticks-black

 

 

Koszt całkowity z rabatem 8% (na pierwsze zakupy jest rabat 10%) i dostawą wyniósł ok. 290zł.

Paczki wysyłane są raz w tygodniu pocztą lotniczą, więc dostawa zależnie od zamówienia wynosi od 7 do 14 dni (poczta lotnicza + inPost).

 

 

Kontrolery oceniam na 9+/10, tylko dlatego, że nie posiada możliwości odczytu amiibo. 
Nie jest to dla mnie wada, ale by być uczciwym w ocenie, to nie mogę tym kontrolerom dać 10/10 bez 100% wykorzystania możliwości Joyconów.

 

 

Jak szukasz czegoś więcej, niż zwykle Joycony z niewygodnymi i zbyt małymi analogami, to z czystym sercem polecam ten zakup.

IMG20231108201638.jpg

IMG20231108201810.jpg

IMG20231108201751.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...