Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz w ogóle konsoli to lepiej brać już tego OLEDa. Ja ciagle biję się z myślami czy nie brać, ale za każdym razem uświadamiam sobie, że wolę grać na tv. A dla dzieciaka Lite. Ja swoim chłopakom zabroniłem korzystać ze Switcha kilka dni temu jak kilka razy musiałem go szukać po mieszkaniu plus do tego gdzieś zgubili tę nóżkę. Efekt jest taki, że zbieraja na Lite i pewnie sobie w przyszłym tygodniu kupia

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś myślałem, że dla dzieci tylko lite, ale kiedyś moja siostrzenica przyłapała mnie ze switchem i mario odyssey i do mnie WUJEK A MASZ SPORT? ja pytam co to jest ten sport... a to chodziło o tę grę z tym kółkiem do ćwiczeń ring fit. Podobno dzieciaki na tym też mają fioła.

Oczywiście zarówno switch z jakimś tam mario, jak i ten sport :Dmała dostała następnego dnia :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Kurva żeby to tak działało jak ja byłem dzieckiem...

 

Tak samo pomyślałem, dokładnie to samo.

Jak byłem dzieckiem, marzyłem o SNES i DKC (to było wtedy naprawdę COŚ) i musiałem czekać ponad rok aż koledze u sąsiadów kupią plejstejszon i jego rodzice będą chcieli pozbyć się staroci po cenie promocyjnej.

To był dzień, który zmienił moje życie :) 

A, że małą od siostry widzę dwa razy w roku, to jedno, a drugie  że oczy jej się tak zaświeciły na widok Switcha, nie było rozmowy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Lite to idealna sprawa dla kogoś kto jest sam, ma wypatrzone jakieś 2-3 tytuły które zawsze chciał ograć i zamierza je szybko skończyć i sprzedać. Wtedy używka za 500zl to deal idealny.

 

Do pełnoprawnego obcowania ze wszystkim co oferuje switch to mimo wszystko polecam oleda, ekran robi robotę, kanapowe multi wiadomka że na tv, a jeszcze ktoś może będzie chciał w ring fita pograć.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, friedrich napisał:

Lite to również idealna konsola dla człowieka, który potrzebuje konsolę stricte mobilną czyli na wyjazdy: hotel, pociąg, autobus/bus itp.

Lite różni się tym od Decka, że mieści się nawet w ciasnych miejscach, podczas gdy na Steam Decka trzeba jednak mieć plecak/torbę/ plecako-torbę, albo być dużym człowiekiem z wielkimi spodniami w rozmiarze XXL :newell:.

2 godziny temu, friedrich napisał:

Lite to również idealna konsola dla człowieka, który potrzebuje konsolę stricte mobilną czyli na wyjazdy: hotel, pociąg, autobus/bus itp.

Tak.

 

W dniu 4.05.2023 o 11:44, Daffy napisał:

Lite to idealna sprawa dla kogoś kto jest sam, ma wypatrzone jakieś 2-3 tytuły które zawsze chciał ograć i zamierza je szybko skończyć i sprzedać. Wtedy używka za 500zl to deal idealny.

 

Do pełnoprawnego obcowania ze wszystkim co oferuje switch to mimo wszystko polecam oleda, ekran robi robotę, kanapowe multi wiadomka że na tv, a jeszcze ktoś może będzie chciał w ring fita pograć.

Nie zgodzę się, tzn. gry na Lite wyglądają najlepiej, bo najmniej widać pikselozę Switcha, mimo, że nie ma OLEDA....

Wiadomo Lite jest mocno ograniczony funkcjonalnie, ale dla mnie dalej to najlepszy Switch.

Odnośnik do komentarza

Pikseloza? W czym? Miałem zwykłego, mam oleda, bawiłem się też trochę lite i OLED bezdyskusyjnie bije je na głowę jeśli chodzi o wrażenia z odbioru gry grając przenośnie. Przesiadka z zwykłego na OLED ciut większy ekran, brak ramek i kontrast/czerń to były wrażenia u mnie jakbym jakąś wersję pro otrzymał 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w Lajcie doceniam krzyżak, jednolitość bryły mi nie robi.

 

Ogólnie brat ma Lite'a, mam OLEDa, odpaliliśmy Metroidy w jednym momencie, różnica kolosalna - jakość obrazu, a subtelna różnica wielkości w przypadku małych ekranow nie jest subtelna.

 

Już nie mówiąc o tym, że kładę go na podstawke, zdejmuje joycony i gram że Switchem na brzuszku. Nie dość, że ciepło na serduszku, można grać pointerem w Prime albo Mario Galaxy, nadal jest to granie w trybie przenośnym, to jeszcze ręce nie mrowieja :d

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Nyu napisał:

Nie dość, że ciepło na serduszku, można grać pointerem w Prime albo Mario Galaxy, nadal jest to granie w trybie przenośnym, to jeszcze ręce nie mrowieja :d


Dlatego do Lite mam gripa ;)

 

Zastanawiałem się nad oledem ale na Switchu gram tylko przenośnie, stacjonarnie mam PS4 i XOX i na nich wielkie zaległości bo czasu brak więc komplikacja konstrukcji dla lepszego ekranu - podarowałem sobie. No chyba, że wyszedłby Lite z ekranem oled: kupuję razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...