Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

To gadanie o mashowaniu kwadratu to jest mocno tryhardowy cringe. Max potwierdził że gra nie jest łatwa, demo to build sprzed co najmniej 4 miesięcy.

 

Walka z Air busterem to była nerwówka do ostatnich sekund walki. Owszem jeśli już gracz się nauczy jacy przeciwnicy mają jakie słabości to walki idą lepiej, ale za pierwszym przejściem nikt tego nie będzie wiedział.

 

A wrzucenie hardkorowego poziomu trudności w DLC? Ja jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

 

Ja jestem oczarowany tym jak każda cutscenka/przerywnik jest dopracowana + dobranie tej muzyki do tego co się dzieje na ekranie aktualnie. 

Moje oczekiwania były zerowe, bo oryginału nie znam, a aktualnie hajpik bardzo wysoki. 

 

Czuć pasję w tym co robili :obama:  

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie no przecież boss z demka nie był jakoś łatwy.

Jasne, zapomniałem o blokowaniu i dwa phoenix downy poszły, ale i tak wydaje mi się, że na ten etap jest ok.

Patrząc po opiniach, np. gameexplain jest idealnie - nie za trudno, nie za łatwo.

 

Ale jak ktoś oczekuje, że to będą Soulsy czy coś, no to nie będą.

 

A ja zamiast grać w co innego odpalam to demko.

Już 3 raz.

 

W ogóle polecam preview od GE:

 

Jeszcze mają film gdzie odpowiadają na pytania, ale nie oglądałem.

 

Patrząc po tym co jest w 7 a co 10 chapterze to zastanawiam się jak zapchają resztę.

Te questy typu zabij szczura z jakichś screenów nie są zbyt optymistyczne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, i zaznaczmy ze sama walka to tylko ułamek rajcownosci jrpg.
Dla mnie eksploracja klimat fabuła wstawki to meritum tej gierki.
Co do walki to chciałem tyle byle była zjadliwa.
A zapowiada sie całkiem spoko, wiec jestem happy.
Ja zawsze story driven korytarze i symulatory chodzenia mocno.
Dla mnie zapowiada sie idealnie klimacik z muzą zmiażdży mi jajca.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, estel napisał:

Pisałem wyżej - będzie na pewno jeszcze jeden, a może nawet więcej reaktorów do wysadzenia, których główną różnicą będzie użyta paleta kolorów i przeciwnicy.

Jak będą się różniły tylko kolorem, to lepiej było nie wciskać tego na siłę. 

Odnośnik do komentarza
QuestList

 

Takie coś jeśli chodzi o questy pokazywali.

 

Cytat

Cloud can help out the many people across Midgar, including local merchants. These tasks are varied — he’ll be asked to deal with anything, from taking out troublesome monsters to finding lost cats.

In this quest, Cloud is asked to deal with some Drakes. He’ll get valuable rewards for completing the task.

 

Plus jakieś rzeczy typu Battle Report:

Cytat

Battle Report

Meet Chadley, a 15-year-old Research trainee, working under Professor Hojo. He’s researching new types of Materia, and needs a little help from Cloud.

Final Fantasy VII RemakeFinal Fantasy VII Remake

You can collect Battle Report quests from Chadley in the Sector 7 slums. He’ll ask you to achieve various requirements, such as making a certain number of enemies burst or use Assess Materia a certain number of times.

Complete these tasks, and he’ll develop more Materia that you can buy.

 

Ale przydałoby się coś większego.

Odnośnik do komentarza

Tzn. nie zrozumcie źle - ci, którzy wezmą gierkę day one i ci, którzy kupią po recenzjach/używkę/jak spadnie do stówki też pewnie nie pieją z zachwytu, że całość nie będzie w jednym kawałku, ale... pisanie "nie kupię" przez różne osoby wygląda komicznie. Wyobraźcie sobie, gdyby każdy leciał do odpowiedniego tematu napisać, że nie kupi gierki bo "tu wstaw powód" :dafuq: Tak średnio, bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Tzn. nie zrozumcie źle - ci, którzy wezmą gierkę day one i ci, którzy kupią po recenzjach/używkę/jak spadnie do stówki też pewnie nie pieją z zachwytu, że całość nie będzie w jednym kawałku, ale... pisanie "nie kupię" przez różne osoby wygląda komicznie. Wyobraźcie sobie, gdyby każdy leciał do odpowiedniego tematu napisać, że nie kupi gierki bo "tu wstaw powód" :dafuq: Tak średnio, bym powiedział.

Zwłaszcza, że wiadomo o tym od dawna.

I z tego co pamiętam, to pisano o tym co drugi post w tym temacie.

Mnie to też wkurza.

Zwłaszcza czekanie.

 

Ale odpalę demo i wiem, że mimo to wejdzie mocno.

 

A tak swoją drogą jakby Konami potraktowało tak Suikodena 2 albo Squere Xenogears....

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bzduras napisał:

Tzn. nie zrozumcie źle - ci, którzy wezmą gierkę day one i ci, którzy kupią po recenzjach/używkę/jak spadnie do stówki też pewnie nie pieją z zachwytu, że całość nie będzie w jednym kawałku, ale... pisanie "nie kupię" przez różne osoby wygląda komicznie. Wyobraźcie sobie, gdyby każdy leciał do odpowiedniego tematu napisać, że nie kupi gierki bo "tu wstaw powód" :dafuq: Tak średnio, bym powiedział.

Gdybym o każdej grze, której nie kupię miał pisać posta to bym nayebał ze sto postów.

Nie, nie bawi mnie to. Generalnie na tym forumku piszę, jeżeli coś wzbudzi moje apetyty na tyle, żeby klepnąć chociaż parę literek.

Natomiast polityka Squareenix mnie brzydzi.

Rozumiem oczywiście, że przeniesienie takiej gry musiało potrwać lata, ale serio? 250 za Midgar? 

To niech wypyerdalają.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ta kupią całość za 5 lat i będą speedrunowac na odpyerdol 150h gierkę na easy, bo backlog bo inna premierowka w folii leży.
A pozniej placz na forumku ze ujowa bo wystarczy kwadrat klepać.
Nadal wielu nie rozumie że to nie ten sam midgar co w FF7, to nie ta sama gra.
Co wyjdzie to zobaczymy, ale mnie to i tak jara bardziej niż 90% gierek w tym roku więc ja to biorę i uj mnie obchodzi co inni o tym sądzą.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeden facet na twitchu pokazywał różnice między buildem gry z dema i z tym nowszym z lutego bodajże,nawet dodatkowe cutscenki są,których wcześniej nie było.

jak się uda wkleję link bo pokazuje dokładnie co zostało dodane na jednym przykładzie.

To chyba ten sam o którym już to była mowa Maximilian Dood

Link tutaj

Nie wiem czy udało się wkleić prawidłowy link,w każdym razie jak gośc mówi "in the demo its not there" wystarczy przewinąc trochę do tyłu i pokazuje tą samą scenkę tylko z calaka.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

No trochę beka z tej krytyki, że wybrakowany produkt bo tylko midgar, jakbysmy mieli dostać ten sam pięciogodzinny midgar co byl w oryginale.

 

Może będzie wypełniony atrakcjami na 40 godzin, a może będzie fillerowe kopiuj-wklej. Nie wiadomo. Przekonamy się za miesiąc to wtedy się oceni czy pan se nas wydymał czy może jednak się przyłożył tym razem.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Nadal wielu nie rozumie że to nie ten sam midgar co w FF7, to nie ta sama gra.

 

No jak na razie to można mieć mocno uzasadnione obawy, że zamiast wspomnianych 5h konkretnej historii w Midgardzie, dostaniemy 30h wypełnionych powtarzalnymi, nie dodającymi za wiele do fabuły questami typu przynieś, podaj, rozwal mobków. Jak to kogoś cieszy, bo WINCYJ kontentu w ukochanym świecie, to spoko. Mi się zapala lampka ostrzegawcza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...