Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Dahaka napisał:

Hejterzy lepiej trzymajcie sie z daleka bo tu z bzdurasem taki tag team jaranka zrobimy na premiere, że możecie nie wytrzymać :banderas: 

Dementuję, będę zajęty NA(pipi)IANIEM w trybie 24h :obama: Niech tylko te sterylne gigabajty spłyną na dysk mojej konsoli (no chyba, że sklepik obok zaliczy wcześniejszą dostawę jak to miało miejsce z FFXV, już zaryzykuję tego wirusa pod folią) i wskakuję na ciuchcię.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dahaka napisał:

Chyba pierwszy raz w zyciu wezme urlop na gierke.  Hejterzy lepiej trzymajcie sie z daleka bo tu z bzdurasem taki tag team jaranka zrobimy na premiere, że możecie nie wytrzymać :banderas: 

 

Jeju nie mogę się doczekać tych rozczarowań :banderas: pysznie bedzie sie to czytać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak te bieda demko build uj wi z kiedy to jedno z najlepszych doświadczeń ostatnich msc.

Więc na jakiej podstawie miałbym być zawiedziony?

Raczej będę sie jaral każda lokacją, na zasadzie było tak a jest tak WOW.

Dojdą materie pełny skład skille specjale czary summony.

A że part1? No to już każdy wie, ja biere na premiere i mam zamiar jarać się razem z forumkiem.

 

 

2.32 jak ta bieda muzyka komponuje się z tymi statycznymi lokacjami :0.

Prawie łezkę uroniłem.

 

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Faka napisał:

No ja tam już nie liczę na pudełko, tak samo nie ma szans na pudełko RE3 Remake - tak tu trzeba cyfrowo kupić te dwie gierki. A Nioh 2 może być teraz ostatnią premierową grą z pudełkiem do zakończenia pandemii lub do otwarcia granic w miarę swoich możliwości.

 

No chyba, że @Dave Czezky coś może wiedzieć na ten temat? Będą pudełkowe premiery czy nie będą w pandemii?

 

Na razie przeplyw towarow w UE pozostaje bez zmian. Trudno uwierzyc, ze sie to moze zmienic, aczkolwiek glowy nie dam.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Hmm a Aerith gościnnie w party?

Ciężko powiedzieć jaki to etap gry ale jak part1 dostarczy 40h rozgrywki to będę zadowolony.

Samo słuchanie soundtracka te STATYCZNE lokacje to już będzie sztos.

Tu nie ma przypadku, każda nuta idealnie pasuje do wydarzeń na ekranie.

Na a przecież patrząc po demku to każda batalia z bossem to bedzie niezapomniane przeżycie.

Do tego widać że przyłożyli sie do tych materii, fajnie bo ostatnio był w jrpg taki trend do zbiedzenia wszystkiego opór.

Pewnie z części zrezygnują ale skoro jest enemy skill to jest szansa że duża część z oryginału zostanie a może i kilka nowych bedzie bo jednak system walki się zmienił.

Ostatnia rzecz na jaką czekam to potwierdzenie mapy świata i bedzie masakrator .

 

W oczekiwaniu na premierę codziennie słucham sobię 1 kawałka, dziś polecam

 

 

No magia pany, a nie czekaj part1 Japończycy oszukali xD.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, smoo napisał:

Jesli będą mieli problem z dystrybucją, to już lepiej niech przełożą całą premierę na późniejszy termin, bo inaczej będzie konkretny shitstorm.

A w życiu. Cyfróweczka ma być na 10.04 o północy, rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...