Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem po 140 godzinach gry:

Spoiler

Po zabiciu Higgsa w rozdziale 9.

 

Dużo mi jeszcze zostało do końca? Długo, bo długo gram, bo klimatem, krajobrazem i grafiką to ta gra Mnie rozłożyła na łopatki. Jeszcze bawię się w standardowe zlecenia na S. Podoba mi się takie kurierowanie i ma to sens. Wspinanie się po górach zwłaszcza jak są zawieje to aż na myśl mi przychodzi horror Coś. Kojima/11.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No teraz tylko pozostało czekać na nową grę od Hideo Kojimy. Na jakiekolwiek nowe DLC nie ma co liczyć w świecie Death Stranding, gdyż historia jest dobrze zamknięta i zakończona. Motywy z MGS i easter eggi w tej grze to najlepsze, co mógł zrobić. Ale fabuła w tej grze to istny rozgardiasz w głowie, co tam wyczynił, no tego to się nie spodziewałem, tak jak mówiłem, wincyj takich gier.

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten Ludens - sama koncepcja jakby nowego logo studia wpleciona jako symbol lore i świata DS. No masakra. Sam pomysł na zrobienie gry o indykowych założeniach w oprawie AAA i przy tak dużym budżecie to coś niespotykanego od lat. Dlatego ogromny plus dla Sony na zielone światło dla tak ambitnego i złożonego projektu z w sumie nie do końca wiadomą szansą na sukces przez cały okres tworzenia. Brawo.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.resetera.com/threads/rumor-sony-rebooting-silent-hill-series-separate-rumor-on-other-konami-ips-check-threadmarks.174815/page-8#post-29852207

 

Death Stranding was a flop. It sold well initially, but I've heard it has over 3 million unsold copies of what's been produced, but the sales kinda' slowed to a crawl and the game hasn't done as well as anyone involved has been hoping.

Odnośnik do komentarza

No jakoś wątpię bo jednak DS był w top sprzedaży. Słabo to się sprzedały Dishnored, Prey, Deus ex. Gry też można powiedzieć niszowe, choć każdy wiedział czym są. 

Pytanie jaką sprzedaż zakładało Sony, bo to to określa czy gra jest uznawana za sukces przez producenta. Jak zarobią na czymś 100 milionów na czysto, ale zakładali że miało być 200, to uważają że nie są 100 do przodu, tylko 100 w plecy i wielka klapa.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...