Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

No właśnie intryguje mnie ten tytuł, a podobno na plus jest cała masa gamizów i małych systemów do ogarniania co bardzo lubię. Tyle, że 249zł za roczną grę, w dodatku cyfra i na steamie? No mam opory i chyba poczekam jednak do jakiś zniżek.

 Mialem day one. Do polowy gry jest ciekawie, czekasz az zaczną się te wszystkie majaki mambo jumbo kojimy, cudowne walki z bossami i fabuła jak z mgs3. 

 

Niestety tak nie jest. 

 

Gra warta na premierę 60-70zl.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupione na Steamie. :newell:

 

Może do premiery zmienię zdanie i zrobię refund, ale w sumie mam ochotę sprawdzić jak to wygląda na PC, popodziwiać widoczki, dostarczyć paczki tu i tam. No zobaczymy. 

 

edit: Ale mogliby się już przestać obijać i dać Horizona. :/

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Gra na pewno jest specyficzna i to oczywiste, że nie każdemu podejdzie.

Ja np. żałuję, że kupiłem używkę bo bo dla mnie gra warta była każdej wydanej złotówki i bez zawachania zaplaciłbym pełną kwotę. No ale przed zakupem sam miałem obawy.

A Low Roar wymiata, cały czas mam w playliscie na tidalu.

Edytowane przez Artur_K
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozi napisał:

Jedna z najlepszych i "innych" gier tej generacji, oj chciałbym wymazać pamięć i wejść do Mountain Knot City przy muzyce Low Roar. 

Tak samo! Własnie dla tej inności warto zagrać i sprawdzić, ale faktycznie lepiej pudło bo gra tak samo może wejść jak i nie wejść (tu jest diże prawdopodbieństwo nie wejścia) więc lepiej wtedy szybko puścić do żyda. Ja przez 50 godzin miałem relaks growy i delektowałem się każdym metrem drogi. 

 

 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Świetna gra ale bardzo specyficzna. 

 

Przy pierwszym podejściu przeszedłem ok 1/3 gry ale zajechalem się pobocznymi zadaniami. Trochę przerwy zadziałało jak złoto bo jak do gry wróciłem to główna fabule pociągnąłem migiem.

 

Smialo mogę powiedzieć ze to jedna z najoryginalniejszych gier generacji. 

Odnośnik do komentarza

Zaje.bista gra, 100h w miesiąc pyklo. Zazdro 60 klatek na pc, mam nadzieję, że na ps5 będzie się dało odpalić starsze gry w lepszym klatkazu (ta jasne :) ) i przejdę jeszcze raz. Ogólnie procz słabszego zakończenia najlepsza gra zeszłego roku, tuż za sekiro.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Nemesis napisał:

W sumie temat można dać do multiplatform. Swoją drogą wracam chyba do gry po drugim ukończeniu TLoU 2. Nie ma to jak dostarczyć kilka(dziesiąt) przesyłek.

Czyś Ty kórva oszalał?! Chcesz nam zabrać console exclusiva do multiplatform?! Nie tak Sony Cie wychowało.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2020 o 08:12, Paolo de Vesir napisał:

Czy ktoś już składał preorder lub zastanawia się nad wersją PC? Mam grę na oku, ale mam pewne opory żeby inwestować 249zł w cyfrówkę, w dodatku na silniku który debiutuje na blaszce.

 

Mordunio kochana grę można wyrwać za około 187zł na przykład na enebie

3 godziny temu, Nemesis napisał:

W sumie temat można dać do multiplatform. Swoją drogą wracam chyba do gry po drugim ukończeniu TLoU 2. Nie ma to jak dostarczyć kilka(dziesiąt) przesyłek.

 

Temat się przewija widzę od wielu miesięcy ten sam, stanęło na kompromisie, że konsolowe ekskluzywy zostają w działach owych konsol 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Nemesis napisał:

Jaki to ex jak na PC w to można będzie zaraz zagrać? Zakrzywianie rzeczywistości bo konsola, teraz nawet padem od Xboxa będą ludzie grali na kompach. To już nie ex dla mnie.

Gdybyśmy tak podchodzili do tematu, to dział xboxa musiałby zostać zlikwidowany. 

 

 

Kojima jasnowidz, najpierw przewidział, że wszyscy będą siedzieć w domu, a kurierzy, jedni z nielicznych będą pracować, a teraz Chińczycy podrobili to. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy kontakt z gierką. Czekałem na to wydanie PC bardzo. Właśnie odpaliłem i WOW, jak to chodzi (do 160fps u mnie), jak wygląda, jak brzmi. Obłęd! Jara mnie to niespieszne tempo gry, zachwyca wręcz. Tyle w ramach tzw. pierwszego wrażenia. A jak będzie dalej? Zobaczymy. Niemniej jestem dobrej myśli.

 

I wszystko w temacie.

 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym, że gra ma na Metacritic 4 punkty wyżej na PC niż na PS4? Za samą graficzkę dodali? Czy też Kojima dodał fabuły? ;)

 

A może w końcu recenzenci oswoili się z tą grą?

 

Trochę podśmiech.ujki, ale fajnie że więcej osób będzie mogło sprawdzić i docenić ten intrygujący tytuł.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...