Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ta gra to come back Kojimy. Najlepsze „nowe coś” tej generacji. Taki Phantom Pain może klękać. 
Byłem sceptyczny  co do chińczyka ale dostarczył. W sumie w dość krótkim czasie wypiekł kawał dobrego kodu. 
Podstawa to grać z fabułą bez głupich zadań pobocznych typu pizza lub coś podobnego. 
Jak nam będzie mało to wtedy można łykać wszystko jak leci. Graficznie to nawet PS5 może się oblizać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Death Stranding jest spoko, ale gdybym miał do wyboru przejście jej jeszcze raz albo TPP to wolałbym spędzić czas z Big Bossem. Jednorazowe przejście ok, ale replay? Dzięki, wolę nie. I to mimo tego, że po przejściu dałbym jej dziewiąteczkę na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2020 o 07:17, Bzduras napisał:

Death Stranding jest spoko, ale gdybym miał do wyboru przejście jej jeszcze raz albo TPP to wolałbym spędzić czas z Big Bossem. Jednorazowe przejście ok, ale replay? Dzięki, wolę nie. I to mimo tego, że po przejściu dałbym jej dziewiąteczkę na spokojnie.

Ja przechodze ponownie, na luzie. Odpoczywam przy tej grze. Ta pusta przestrzeń dalej hipntoyzuje. Ja dodatkowo bardzo lubie rodzaj muzyki jaki w tej grze jest i za to daje oczko więcej. Pamętam że jak ją skończyłem pierwszy raz to miałem swego rodzaju kaca growego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Figuś napisał:

No szkoda..liczyłem na powrót czegoś w stylu P.T w wykonaniu Kojimy. DS było spoko jako jednorazowe przeżycie, ale nie chciałbym grać w tego typu grę więcej, za bardzo męczyło mnie z czasem to łażenie tam i z powrotem..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, izon napisał:

No szkoda..liczyłem na powrót czegoś w stylu P.T w wykonaniu Kojimy. DS było spoko jako jednorazowe przeżycie, ale nie chciałbym grać w tego typu grę więcej, za bardzo męczyło mnie z czasem to łażenie tam i z powrotem..

Mam identyczne odczucia. Świetna przygoda, ale klimat i rozgrywka męczą psychę i trochę nudzą po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, że Kojima zrobi ponownie to samo, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie na ten moment, jakby to miało gameplayowo wyglądać w kontynuacji. Moc next gena pozwoli na więcej, więc może jakieś rozbudowane bazy wrogów? Jaskinie? Otwarty świat z większą ilością bardziej szczegółowych lokacji, jak np. miasta? 

Odnośnik do komentarza

Jestem po

 

Spoiler

 bitwie w okopach podczas II wojny światowej.

 

Niestety jakiś czas temu od gry odpadłem, bo mnie po prostu znudziła (choć kilka momentów bylo). Rozkręci się dalej fabularnie? Klimat mi odpowiada, ale za dużo męczących misji idź z punktu A do B.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś już składał preorder lub zastanawia się nad wersją PC? Mam grę na oku, ale mam pewne opory żeby inwestować 249zł w cyfrówkę, w dodatku na silniku który debiutuje na blaszce.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Lukas_AT napisał:

Rozkręci się dalej fabularnie?

 

Rozkręcić się rozkręci, ale kierunek i sposób, na jaki się to stanie, nie jest zadowalający, przynajmniej mnie. Na koniec robi się typowe wyjaśnianie wszystkiego na raz, miszmasz i filmiki trwające po pół godziny. Ja bym nie odpuścił w takim momencie, z czystej ciekawości (nie uznaję poznawania fabuły gierki na YT). Z drugiej strony, trochę grania do końca jeszcze jest, nawet stawiając na same misje fabularne, więc głupio by było się męczyć na siłę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2020 o 08:12, Paolo de Vesir napisał:

Czy ktoś już składał preorder lub zastanawia się nad wersją PC? Mam grę na oku, ale mam pewne opory żeby inwestować 249zł w cyfrówkę, w dodatku na silniku który debiutuje na blaszce.

 

Nigdy w życiu. Gra nie jest tego warta. Kupiłem w ostatniej promocji na Days of Play Sony za 119 zł i jak dla mnie to sporo za dużo, co najmniej o 100 zł ;) Pustka, nuda, powtarzalność, monotonia, zero zabawy. Gra sztucznie napompowana "bo to Kojima". Musiał pójść duży hajs na marketing, w tym marketing szeptany oraz na wpasowanie się w gusta recenzentów... wiem, że to pierwsza gierka jego nowego studia więc pieniążki mu się przydadzą na kolejne produkcje. Oby były lepsze od Death Stranding.

 

Oczywiście to jest tylko moje zdanie, a gra może się podobać. Jednak aby zapłacić za nią 249 zł i to jeszcze w wersji cyfrowej, to trzeba być ogromnym fanem twórczości Kojimy. Ja nie jestem ;) próbowałem grać w jakiegoś MGS'a który kompletnie mi nie podszedł ale okazało się, że to był jakiś spin-off serii.

 

Mimo wszystko ogromny plus za pełną polską wersję językową.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie intryguje mnie ten tytuł, a podobno na plus jest cała masa gamizów i małych systemów do ogarniania co bardzo lubię. Tyle, że 249zł za roczną grę, w dodatku cyfra i na steamie? No mam opory i chyba poczekam jednak do jakiś zniżek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...