Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Wredny napisał:

No fajnie, że coś dodali i fajnie, że będzie tylko lekko płatny upgrade, co nie zmienia faktu, że to nadal zajebiście niepotrzebny remaster, bez którego PS5 by się spokojnie obeszło, mając we wstecznej zajebiście wyglądający i działający oryginał.
Mi chodzi bardziej o to, że ND się tak sk#rwiło tą całą remasterozą, że w czasie życia PS5 nie zrobi ani jednej gry na tę konsolę i to jest smutne.

Bez przesady, jesteśmy w połowie generacji. Nie siedzieli przecież nad tym remastererem kilka lat, wiadomo, że cały ten pęd jest związany z sukcesem serialu i tym, że Sony zjebało z Gaasami. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie szczypał i od razu zaliczył im już dwie gry, czyli została im jeszcze jedna (najprawdopodobniej TLoU part 3) i plan na generację wykonany, pora na CSa. 

W ten sposób studio słynące  w czasach PS1, PS2 i PS3 z wypuszczania nowych IP. Generacje PS5 będzie mogło zakończyć z dorobkiem Remake TLoU 1, remaster Tlou2 i Tlous3

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Ale wy wiecie, że takie remastery nie wpływają na tworzenie nowej gry od ND? W sensie, że takimi mniejszymi projektami zajmują się zazwyczaj ludzie, którzy nie są akurat potrzebni przy głównym projekcie. Ja wiem, że jebanie ND jest obecnie modne i częściowo to rozumiem. Trzeba jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach 

stworzenie dużej gry AAA zajmuje 4-5 lat i nie przeskoczysz tego. Zapewne ich nowa gra wyjdzie w 2025 roku i będzie to TLoU3 albo nowe IP.

Odnośnik do komentarza

Uczepili bo robią remastery i remake zamiast skupić się na czymś nowym. Żeby była jasność lubię uncharted i kocham tlou. Remake tlou1 uważałem za niepotrzebny bo REMASTER trzymał się dobrze, zrobili kupiłem no i powiedzmy teraz 1 i 2 w zasadzie się nie różnią i robią wspólną całość. Ale remaster 2? Przecież 2 na PS5 w 60 klateczkach wygląda lepiej niż 90% nowych dedykowanych na PS5 gier. To jest czysty skok na kasę. Wolałbym 2 nowe gry na generację niż 2 remastery/remake + jedna nowa gra ( jeżeli się wyrobią). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko sie zgadza. Dodatkowo ilość wypuszczanego nowego kontentu woła o pomstę do nieba. Ps2- 3 części Jacka + wyscigi.

Ps3- 3 Unchartedy i Tlou

Ps4- U4, Lost Legacy i TloU 2.

 

Teraz? Remake jedynki? Jak zrobią jedną nową grę to będzie sukces. Tym bardziej nie mogą zawalić tego co robią jeśli robią tego tsm mało

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pix napisał:

Ale wy wiecie, że takie remastery nie wpływają na tworzenie nowej gry od ND? W sensie, że takimi mniejszymi projektami zajmują się zazwyczaj ludzie, którzy nie są akurat potrzebni przy głównym projekcie. Ja wiem, że jebanie ND jest obecnie modne i częściowo to rozumiem. Trzeba jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach 

stworzenie dużej gry AAA zajmuje 4-5 lat i nie przeskoczysz tego. Zapewne ich nowa gra wyjdzie w 2025 roku i będzie to TLoU3 albo nowe IP.


No fajnie, ale to nie można chociaż jakiejś zapowiedzi dać, pokazać, że nad czymś faktycznie pracują?
Bo póki co to i tak jedynie plotki o frakcjach były, ale weszło Bungie, całe na biało i ubiło projekt.
I teraz co? Całe studio, odpowiedzialne za singlowe sztosy, pracowało przy tym yebanym GAASie i nie robili nic innego?
Bo tak to wygląda, więc jak mam się na nich nie wk#rwiać, gdy widzę kolejnego niepotrzebnego remastera?

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Wredny napisał:


No fajnie, ale to nie można chociaż jakiejś zapowiedzi dać, pokazać, że nad czymś faktycznie pracują?
Bo póki co to i tak jedynie plotki o frakcjach były, ale weszło Bungie, całe na biało i ubiło projekt.
I teraz co? Całe studio, odpowiedzialne za singlowe sztosy, pracowało przy tym yebanym GAASie i nie robili nic innego?
Bo tak to wygląda, więc jak mam się na nich nie wk#rwiać, gdy widzę kolejnego niepotrzebnego remastera?

 

Ja wolę, żeby zapowiedzieli grę, jak będą mieli już pewną datę premiery. Zresztą chyba w tym kierunku ogólnie zmierza dział marketingu Sony w ostatnim czasie. Nie zapowiadać zbyt wcześnie tytułów, żeby nie budować niezdrowego hajpu, który potem kończy się rozczarowaniem, kiedy okazuje się, że trzeba przełożyć (czasami kilkukrotnie) premierę.

Oczywiście, że nieudany romans z gaas mocno dał po dupie ND, pandemia też na pewno nie pomogła, ale powszechnie wiadomo, że studio pracuje nad tytułem single player od dobrych kilku lat. Obstawiam zapowiedź w przyszłym roku z premierą w 2025. Czyli jakieś 5 lat od premiery TLoU2. Czyli, niestety, w obecnych czasach standard. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pix napisał:

Zresztą chyba w tym kierunku ogólnie zmierza dział marketingu Sony w ostatnim czasie. Nie zapowiadać zbyt wcześnie tytułów, żeby nie budować niezdrowego hajpu, który potem kończy się rozczarowaniem

i właśnie dlatego kilka miesięcy temu zapowiedzieli na ostatnim Playstation Showcase wszystkie swoje gry trailerami CGI bez dat premier? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

i właśnie dlatego kilka miesięcy temu zapowiedzieli na ostatnim Playstation Showcase wszystkie swoje gry trailerami CGI bez dat premier? 

Oglądaliśmy ten sam Showcase? Jeśli chodzi o studia first party to w większości pokazali gry, które do dzisiaj już zdążyły się ukazać, albo będą miały premierę wkrótce.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pix napisał:

Oglądaliśmy ten sam Showcase? Jeśli chodzi o studia first party to w większości pokazali gry, które do dzisiaj już zdążyły się ukazać, albo będą miały premierę wkrótce.

 Jeśli chodzi o gry first party Sony to na ostatnim showcasie to zapowiedzielło 4 gry: Fairgame$, Concord, Marathon i Helldivers 2, żadna z tych gier nie wyszła i wszystkie z wyjątkiem Helldivers 2 zapowiedziane zostały trailerami CGI i ich premiera nie odbędzie się raczej wkrótce. Poza tym z gier first party był jeszcze  Spiderman 2, ale to była już dawno zapowiedziana gra. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

 Jeśli chodzi o gry first party Sony to na ostatnim showcasie to zapowiedzielło 4 gry: Fairgame$, Concord, Marathon i Helldivers 2, żadna z tych gier nie wyszła i wszystkie z wyjątkiem Helldivers 2 zapowiedziane zostały trailerami CGI i ich premiera nie odbędzie się raczej wkrótce. Poza tym z gier first party był jeszcze  Spiderman 2, ale to była już dawno zapowiedziana gra. 

 

Kurła, kiedyś to było. Gdzie te czasy E3 i te bomby które wychodziły..... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...