Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, nobody napisał:

chodziło mi jakie konkretnie pozagrowe źródło na to wskazywało i na ile miałoby być "kanoniczne" 

A nie wiem, nie jestem poyebany żeby doszukiwać się kto z kim jest w gierce wideo xd

Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, nobody napisał:

chodziło mi jakie konkretnie pozagrowe źródło na to wskazywało i na ile miałoby być "kanoniczne" 

 

No nie ma takiego źródła. To zwykłe pierdo.lenie.

Kiedyś będąc młodym i ciekawym internetów, dowiedziałem się co to doujinshi, gdy zobaczyłem jakiś skan mangi jak Goku wali w ślimaka z Vegetą.

Dzisiaj można obejrzeć takie rzeczy na oficjalnych kontach ND czy Bioware. Kiedyś niezgodna z wzorem fanowska erotyka, a teraz duma XDD

I ten handsome redneck doskonale wie, że nie chodzi tu o dziewczynę jako główną postać, bo to żadnego szoku nie robi lol, a tokenizm wpierdalany na lewo i prawo, byleby było poprawnie i tolerancyjnie :D

No cóż, takie czasy ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Gierkę oczywiście, że kupię choć nikt mi nie każę uff na szczęście.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

obczailem niedawno temat o cyberpunk 2077 i tamtejszej dyskusji na temat jakis tam fluid, teraz obczajam temat o kontynuacji the last of us z dwoma roid faggotami tanczacymi w tle i ze tak powiem

 

 

co sie tu (w sensie na tej planecie) kurwa dzieje.

 

to ma byc nie wiem, zabawne, ironiczne, groteskowe, zachecajace do dyskusji czy co to ma kurwa byc

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Jest taka lewicowa propaganda, ze zeby ja dostrzec potrzeba wielominutowych filmików płaczących nad tym, ze jedna z sześciu części Uncharted ma dwie kobiety jako główne bohaterki i że w sumie Ellie jako główna bohaterka to też polityczna propaganda :rotfl:. Do tego jeszcze typy wrzucają zdjęcia jakiejś gejowskiej pary i że to niby ma mieć coś wspólnego z gra. Ten typ to jest oficjalny kanał ND czy co? Jak nie lubicie patrzeć na pedalow to po co wyszukujecie ich konta i potem je tutaj wrzucacie xD? Może skupcie sie na grze zamiast na oglądaniu homoseksualistów to od razu świat wyda sie Wam inny. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O to to to - po co mnie tu wrzucaliście tych neandertali? Śledzicie gościa na tweeterze czy jak? Swoją drogą ten dzisiejszy świat, przesiąknięty tymi social mediami jest czymś, czego nie ogarniam - ten ostatni filmik "oto jak idziemy do łóżka" - kogo to koorva obchodzi? Zdjęcia świeżo zrobionego stolca na instagrama też wrzucają? Za stary jestem na tę pogoń za popularnością, lajkami i followersami.

Od teraz uprasza się o pisanie o gierce, a nie o życiu "prywatnym" (no bo jak ktoś je tak eksponuje, to chyba nie bardzo) jednego z developerów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Dr1zzt napisał:

No nie ma takiego źródła. To zwykłe pierdo.lenie.

Kiedyś będąc młodym i ciekawym internetów, dowiedziałem się co to doujinshi, gdy zobaczyłem jakiś skan mangi jak Goku wali w ślimaka z Vegetą.

Dzisiaj można obejrzeć takie rzeczy na oficjalnych kontach ND czy Bioware. Kiedyś niezgodna z wzorem fanowska erotyka, a teraz duma XDD

I ten handsome redneck doskonale wie, że nie chodzi tu o dziewczynę jako główną postać, bo to żadnego szoku nie robi lol, a tokenizm wpierdalany na lewo i prawo, byleby było poprawnie i tolerancyjnie :D

No cóż, takie czasy ¯\_(ツ)_/¯

 

no tak myslałem że jakies fan artowskie pjerdolololo xd

 

no ale są juz pierwsze, POTĘŻNE efekty :obama:

3 godziny temu, II KoBik II napisał:

Oby ND zdechlo jak Konami.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...